'Drie United-winteraankopen: één Belg'

147
'Drie United-winteraankopen: één Belg'

Erik ten Hag kende een bijzonder moeizame start bij Manchester United, maar dat lijkt zich stilaan wel herpakt te hebben. Het won donderdag in de Europa League met 0-2 bij Sheriff Tiraspol en liet in de Premier League ook een twaalf op twaalf noteren in zijn laatste vier matchen. De zware investeringen in het slot van de mercato in Casemiro en Antony lijken hun vruchten af te werpen, maar Ten Hag vindt dat zijn kern nog lang niet af is.


Volgens Fichajes heeft de Nederlander zelfs nu al zijn verlanglijstje voor de transferperiode in januari klaar, ondanks dat we nog 3,5 maand verwijderd zijn van de start van de wintermercato. Hij zou op drie posities nog vers bloed willen. Op zijn lijstje staan naar verluidt nog een rechtsachter, een creatieve middenvelder en een extra spits.

De komst van een rechtsachter was in de zomer al aan de orde en onder meer Thomas Meunier werd toen aangeboden. Finaal werd besloten om toch door te gaan met Dalot en Wan-Bissaka, maar die laatste overtuigt niet en wordt straks mogelijk vervangen. Daarvoor zou Ten Hag mogelijk opnieuw de Nederlandse markt optrekken, waar hij in de zomer al Antony, Lisandro Martinez en Tyrell Malacia ging halen.

TIELEMANS
Op het middenveld wil de coach dan weer een alternatief voor Christian Eriksen en daarvoor wordt de naam van Youri Tielemans naar voor geschoven. De Rode Duivel is na het seizoen einde contract bij Leicester City en zou daardoor in januari weleens voor een prikje op te halen kunnen zijn. Voorin wordt ten slotte al rekening gehouden met een vertrek van Cristiano Ronaldo, die ten laatste volgende zomer zijn biezen zal pakken. Ten Hag zou daarom nog een extra concurrent willen voor Marcus Rashford en Anthony Martial.

LEES OOK: Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Welke positie moet het dringendst versterkt worden?

Meest recent

STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

9
9
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

31
31
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

98
98
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

26
26
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

28
28
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

47
47
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

61
61
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

95
95
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

119
119
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

46
46
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

55
55
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

284
284
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

609
609
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

76
76
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

24
24
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

149
149
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

80
80
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

153
153
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

183
183
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

338
338
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

650
650
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

245
245
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

199
199
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

588
588
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

102
102

Meer sportnieuws