'Drie United-winteraankopen: één Belg'

147 stemmen
'Drie United-winteraankopen: één Belg'

Erik ten Hag kende een bijzonder moeizame start bij Manchester United, maar dat lijkt zich stilaan wel herpakt te hebben. Het won donderdag in de Europa League met 0-2 bij Sheriff Tiraspol en liet in de Premier League ook een twaalf op twaalf noteren in zijn laatste vier matchen. De zware investeringen in het slot van de mercato in Casemiro en Antony lijken hun vruchten af te werpen, maar Ten Hag vindt dat zijn kern nog lang niet af is.


Volgens Fichajes heeft de Nederlander zelfs nu al zijn verlanglijstje voor de transferperiode in januari klaar, ondanks dat we nog 3,5 maand verwijderd zijn van de start van de wintermercato. Hij zou op drie posities nog vers bloed willen. Op zijn lijstje staan naar verluidt nog een rechtsachter, een creatieve middenvelder en een extra spits.

De komst van een rechtsachter was in de zomer al aan de orde en onder meer Thomas Meunier werd toen aangeboden. Finaal werd besloten om toch door te gaan met Dalot en Wan-Bissaka, maar die laatste overtuigt niet en wordt straks mogelijk vervangen. Daarvoor zou Ten Hag mogelijk opnieuw de Nederlandse markt optrekken, waar hij in de zomer al Antony, Lisandro Martinez en Tyrell Malacia ging halen.

TIELEMANS
Op het middenveld wil de coach dan weer een alternatief voor Christian Eriksen en daarvoor wordt de naam van Youri Tielemans naar voor geschoven. De Rode Duivel is na het seizoen einde contract bij Leicester City en zou daardoor in januari weleens voor een prikje op te halen kunnen zijn. Voorin wordt ten slotte al rekening gehouden met een vertrek van Cristiano Ronaldo, die ten laatste volgende zomer zijn biezen zal pakken. Ten Hag zou daarom nog een extra concurrent willen voor Marcus Rashford en Anthony Martial.

LEES OOK: Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Welke positie moet het dringendst versterkt worden?

Meest recent

Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

55
55
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

641
641
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

15
15
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

221
221
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

81
81
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

233
233
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

409
409
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

127
127
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

94
94
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

228
228
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

184
184
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

180
180
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

241
241
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

591
591
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

485
485
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

525
525
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

226
226
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

291
291
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

802
802
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

687
687
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

238
238
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

156
156
Buitenlands ontzag: "België gaat veel mensen verrassen op WK"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

262
262
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

473
473
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

558
558

Meer sportnieuws