'Drie United-winteraankopen: één Belg'

147 stemmen
'Drie United-winteraankopen: één Belg'

Erik ten Hag kende een bijzonder moeizame start bij Manchester United, maar dat lijkt zich stilaan wel herpakt te hebben. Het won donderdag in de Europa League met 0-2 bij Sheriff Tiraspol en liet in de Premier League ook een twaalf op twaalf noteren in zijn laatste vier matchen. De zware investeringen in het slot van de mercato in Casemiro en Antony lijken hun vruchten af te werpen, maar Ten Hag vindt dat zijn kern nog lang niet af is.


Volgens Fichajes heeft de Nederlander zelfs nu al zijn verlanglijstje voor de transferperiode in januari klaar, ondanks dat we nog 3,5 maand verwijderd zijn van de start van de wintermercato. Hij zou op drie posities nog vers bloed willen. Op zijn lijstje staan naar verluidt nog een rechtsachter, een creatieve middenvelder en een extra spits.

De komst van een rechtsachter was in de zomer al aan de orde en onder meer Thomas Meunier werd toen aangeboden. Finaal werd besloten om toch door te gaan met Dalot en Wan-Bissaka, maar die laatste overtuigt niet en wordt straks mogelijk vervangen. Daarvoor zou Ten Hag mogelijk opnieuw de Nederlandse markt optrekken, waar hij in de zomer al Antony, Lisandro Martinez en Tyrell Malacia ging halen.

TIELEMANS
Op het middenveld wil de coach dan weer een alternatief voor Christian Eriksen en daarvoor wordt de naam van Youri Tielemans naar voor geschoven. De Rode Duivel is na het seizoen einde contract bij Leicester City en zou daardoor in januari weleens voor een prikje op te halen kunnen zijn. Voorin wordt ten slotte al rekening gehouden met een vertrek van Cristiano Ronaldo, die ten laatste volgende zomer zijn biezen zal pakken. Ten Hag zou daarom nog een extra concurrent willen voor Marcus Rashford en Anthony Martial.

LEES OOK: Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Welke positie moet het dringendst versterkt worden?

Meest recent

‘Yaya Touré verrast met eerste job als coach’

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

12
12
Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

152
152
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

67
67
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

90
90
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

132
132
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

81
81
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

128
128
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

47
47
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

295
295
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

100
100
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

635
635
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

63
63
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

266
266
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

280
280
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

564
564
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

465
465
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

736
736
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

78
78
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

117
117
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

189
189
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

87
87
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

99
99
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

239
239
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

173
173
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

162
162

Meer sportnieuws