'Drie United-winteraankopen: één Belg'

147 stemmen
'Drie United-winteraankopen: één Belg'

Erik ten Hag kende een bijzonder moeizame start bij Manchester United, maar dat lijkt zich stilaan wel herpakt te hebben. Het won donderdag in de Europa League met 0-2 bij Sheriff Tiraspol en liet in de Premier League ook een twaalf op twaalf noteren in zijn laatste vier matchen. De zware investeringen in het slot van de mercato in Casemiro en Antony lijken hun vruchten af te werpen, maar Ten Hag vindt dat zijn kern nog lang niet af is.


Volgens Fichajes heeft de Nederlander zelfs nu al zijn verlanglijstje voor de transferperiode in januari klaar, ondanks dat we nog 3,5 maand verwijderd zijn van de start van de wintermercato. Hij zou op drie posities nog vers bloed willen. Op zijn lijstje staan naar verluidt nog een rechtsachter, een creatieve middenvelder en een extra spits.

De komst van een rechtsachter was in de zomer al aan de orde en onder meer Thomas Meunier werd toen aangeboden. Finaal werd besloten om toch door te gaan met Dalot en Wan-Bissaka, maar die laatste overtuigt niet en wordt straks mogelijk vervangen. Daarvoor zou Ten Hag mogelijk opnieuw de Nederlandse markt optrekken, waar hij in de zomer al Antony, Lisandro Martinez en Tyrell Malacia ging halen.

TIELEMANS
Op het middenveld wil de coach dan weer een alternatief voor Christian Eriksen en daarvoor wordt de naam van Youri Tielemans naar voor geschoven. De Rode Duivel is na het seizoen einde contract bij Leicester City en zou daardoor in januari weleens voor een prikje op te halen kunnen zijn. Voorin wordt ten slotte al rekening gehouden met een vertrek van Cristiano Ronaldo, die ten laatste volgende zomer zijn biezen zal pakken. Ten Hag zou daarom nog een extra concurrent willen voor Marcus Rashford en Anthony Martial.

LEES OOK: 'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Welke positie moet het dringendst versterkt worden?

Meest recent

'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

126
126
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

17
17
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

39
39
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

109
109
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

508
508
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

301
301
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

330
330
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

35
35
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

220
220
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

41
41
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

31
31
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

575
575
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

503
503
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

126
126
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

354
354
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

86
86
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

417
417
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

380
380
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

151
151
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

154
154
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

701
701
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

148
148
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

291
291
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

329
329

Meer sportnieuws