Anderlecht door oog van de naald: "Altijd penalty"

167 stemmen
Anderlecht door oog van de naald:

RSC Anderlecht wou donderdagavond de sluimerende crisis de kop in drukken met een goede prestatie in de Conference League. Maar op voorhand werd al duidelijk dat Paars-Wit een lastige wedstrijd tegemoet zou gaan op het veld van het Roemeense FCSB. En dat bleek in de eerste helft ook.


De Brusselaars startten nochtans goed aan de match en kregen meteen enkele kansjes via Majeed Ashimeru en Francis Amuzu. Maar vervolgens nam de thuisploeg de wedstrijd stevig in handen. Doelman Hendrik Van Crombrugge moest bijvoorbeeld alles uit de kast halen na een afstandsschot. Uiteindelijk wist Anderlecht de eerste aanvalsgolf van de Roemenen te overleven en kreeg het zelf nog een goede kans via Fabio Silva, al mocht het ook van geluk spreken.

Na een corner kon Van Crombrugge de bal weg boksen, maar FCSB kon het leer meteen weer in de zestien droppen. De doelman van Paars-Wit probeerde opnieuw in te grijpen, dit keer moest hij de bal echter lossen. Daarop trok hij tegenstander Joyskim Dawa neer in de zestien. De scheidsrechter besloot om door te laten spelen, maar uit herhaling was duidelijk te zien hoe Van Crombrugge een fout maakte. Gelukkig voor RSCA is er in de Conference League geen VAR. De Brusselaars kwamen dus goed weg, zo oordeelden ook de volgers op de sociale media.

LEES OOK: 'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Anderlecht moest een penalty tegen krijgen ...

Meest recent

'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

17
17
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

51
51
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

45
45
'Charleroi verbaast iedereen met nieuwe trainer'

Voor Charleroi is het een onverwacht bewogen seizoen geweest. Het werd meteen uitgeschakeld in de ...

31
31
Vertonghen geeft pronostiek Duivels: "Heel goed voorteken"

We hebben er even op moeten wachten, maar maandagavond begint eindelijk het WK van de Rode Duivels. ...

59
59
Anderlecht pakt uit met verrassende contractverlenging

Bij Anderlecht wordt de puzzel voor volgend seizoen op dit moment volop gelegd. Sportief directeur ...

82
82
Mist hij een WK-match of niet? Plan-Doku onthuld

Er viel vorig weekend plots een bommetje in het Belgische kamp, want plots raakte bekend dat ...

75
75
'Rigaux verrast compleet met nieuwe coach Feyenoord'

Dévy Rigaux lag de voorbije weken al meteen onder vuur in Nederland. Bij zijn aanstelling als ...

119
119
'Totale chaos: WK-deelnemer zet bondscoach meteen op straat'

Het WK is nog maar enkele dagen ver, maar het lijkt erop dat bij één deelnemer nu al ...

80
80
Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

107
107
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

167
167
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

305
305
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

146
146
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

137
137
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

85
85
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

155
155
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

251
251
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

54
54
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

220
220
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

556
556
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

1288
1288
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

180
180
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

276
276
Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

161
161
Theate of Mechele in basis? Albert hakt knoop al door

De Rode Duivels kruisen maandagavond in Seattle de degens met Egypte. Voor de eerste groepsmatch op ...

130
130

Meer sportnieuws