Real-reünie na markante transfer James Rodriguez

door
Real-reünie na markante transfer James Rodriguez

Na zijn geweldige prestaties op het WK 2014, leek James Rodriguez vertrokken voor een grootse carrière aan de absolute top van het Europese voetbal. Maar de Colombiaan kon die hoge verwachtingen nooit echt waar maken. En nu gaat hij op zijn 31ste bij een verrassende nieuwe club aan de slag.


Zijn fantastische campagne op de WK-eindronde in 2014, zag Rodriguez destijds beloond worden met een toptransfer naar Real Madrid. Daar kon hij zijn palmares aanvullen met onder meer de Spaanse landstitel en Champions League. Maar een vaste sterkhouder werd hij allerminst in de Spaanse hoofdstad. Een uitleenbeurt aan Bayern München werd evenmin een groot succes, net zoals een korte passage bij Everton FC.

Dik een jaar geleden besloot hij dan ook om eieren voor zijn geld te kiezen en tekende Rodriguez een lucratieve overeenkomst bij het Qatarese Al-Rayyan. Maar na een tijdje begon hij toch spijt te krijgen van die keuze. En dus liet de Colombiaan er deze week zijn contract ontbinden. Dat deed hij echter niet zonder reden: zo had hij ondertussen al een nieuwe club gevonden.

REAL-REÜNIE
Vlak na zijn contractontbinding geraakte immers bekend dat Rodriguez aan de slag zou gaan bij Olympiacos. En inmiddels is die transfer ook een feit. Zo maakte de Griekse topclub donderdagavond de komst van haar nieuwe topspeler bekend. In Piraeus zal hij overigens herenigd worden met een andere grote naam met een verleden bij Real Madrid. Eerder kon Olympiacos namelijk ook al Marcelo op transfervrije basis strikken.

Rodriguez werd destijds overhyped ...

Meest recent

Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

112
112
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

131
131
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

56
56
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

150
150
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

128
128
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

167
167
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

252
252
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

234
234
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

250
250
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

144
144
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

116
116
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

191
191
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

575
575
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

285
285
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

111
111
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

97
97
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

277
277
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

270
270
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

443
443
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

332
332
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

244
244
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

400
400
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

1119
1119
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

120
120
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

219
219

Meer sportnieuws