Real-reünie na markante transfer James Rodriguez

62 stemmen
Real-reünie na markante transfer James Rodriguez

Na zijn geweldige prestaties op het WK 2014, leek James Rodriguez vertrokken voor een grootse carrière aan de absolute top van het Europese voetbal. Maar de Colombiaan kon die hoge verwachtingen nooit echt waar maken. En nu gaat hij op zijn 31ste bij een verrassende nieuwe club aan de slag.


Zijn fantastische campagne op de WK-eindronde in 2014, zag Rodriguez destijds beloond worden met een toptransfer naar Real Madrid. Daar kon hij zijn palmares aanvullen met onder meer de Spaanse landstitel en Champions League. Maar een vaste sterkhouder werd hij allerminst in de Spaanse hoofdstad. Een uitleenbeurt aan Bayern München werd evenmin een groot succes, net zoals een korte passage bij Everton FC.

Dik een jaar geleden besloot hij dan ook om eieren voor zijn geld te kiezen en tekende Rodriguez een lucratieve overeenkomst bij het Qatarese Al-Rayyan. Maar na een tijdje begon hij toch spijt te krijgen van die keuze. En dus liet de Colombiaan er deze week zijn contract ontbinden. Dat deed hij echter niet zonder reden: zo had hij ondertussen al een nieuwe club gevonden.

REAL-REÜNIE
Vlak na zijn contractontbinding geraakte immers bekend dat Rodriguez aan de slag zou gaan bij Olympiacos. En inmiddels is die transfer ook een feit. Zo maakte de Griekse topclub donderdagavond de komst van haar nieuwe topspeler bekend. In Piraeus zal hij overigens herenigd worden met een andere grote naam met een verleden bij Real Madrid. Eerder kon Olympiacos namelijk ook al Marcelo op transfervrije basis strikken.

Rodriguez werd destijds overhyped ...

Meest recent

Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

10
10
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

32
32
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

158
158
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

119
119
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

396
396
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

370
370
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

110
110
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

71
71
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

219
219
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

114
114
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

75
75
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

302
302
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

238
238
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

96
96
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

99
99
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

260
260
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

163
163
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

401
401
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

138
138
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

92
92
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

218
218
'Taquin neemt verrassende beslissing over nieuwe job'

Er lijkt in de Jupiler Pro League een stevige stoelendans op til te staan onder de trainers. Bij La ...

36
36
Romero reageert op terugkeer naar Club Brugge

Er liggen komende zomer heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge. Er zullen onder meer ...

536
536
'Lyon hakt knoop door over transfers Fofana en Mangala'

Rudi Garcia moest zware knopen doorhakken om tot 26 Rode Duivels voor het WK te komen. Malick Fofana ...

88
88
TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

236
236

Meer sportnieuws