Onverwachte held bij Club: "Mooi om naar te kijken"

door
Onverwachte held bij Club:

De Belgische successen in de Champions League zijn niet dik gezaaid, maar de prestatie van Club Brugge dinsdagavond tegen FC Porto zal nog een tijdje in het geheugen gegrift staan. Zo won de landskampioen met zware 0-4-cijfers in het Drakenstadion. En gezien het wedstrijdverloop was die score niets eens zo overdreven.


Toegegeven, als Simon Mignolet bij een 0-0-tussenstand niet uitpakte met een belangrijke redding had de match heel anders kunnen lopen voor Blauw-Zwart. Maar van zodra Ferran Jutgla de score opende van op de stip, gingen de Bruggelingen volop in hun kansen geloven. En zeker in de tweede periode waren ze ruim de betere ploeg.

Aan uitblinkers dan ook geen gebrek aan Brugse zijde. Al was analist Wim De Coninck vooral gecharmeerd door het optreden van Kamal Sowah. "Hij beviel mij heel erg en dat doet hij eigenlijk al een tijdje. Nochtans leek hij afgeschreven, een miskoop van 9 miljoen euro. Maar een beetje uit noodzaak heeft hij weer een kans gekregen. Hoe hij zich nu ontwikkelt, is mooi om naar te kijken", klonk het bij Sporza.

VASTE KRACHT VANAKEN
Daarnaast kon Club ook weer rekenen op draaischijf Hans Vanaken. Na de transfersoap van afgelopen zomer heeft die de knop inmiddels helemaal omgedraaid. "Ik zag een super Vanaken, die op zijn manier outstanding was. Bij hem valt het allemaal niet meer zo op, omdat we hem al zo lang kennen. Maar hij was heel sterk", aldus De Coninck.

LEES OOK: ‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Club heeft momenteel de sterkste selectie in België ...

Meest recent

'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

41
41
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

94
94
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

81
81
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

56
56
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

111
111
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

61
61
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

118
118
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

63
63
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

103
103
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

93
93
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

145
145
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

276
276
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

240
240
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

623
623
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

256
256
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

115
115
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

98
98
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

90
90
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

253
253
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

130
130
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

187
187
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

110
110
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

291
291
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

253
253

Meer sportnieuws