Onverwachte held bij Club: "Mooi om naar te kijken"

door
Onverwachte held bij Club:

De Belgische successen in de Champions League zijn niet dik gezaaid, maar de prestatie van Club Brugge dinsdagavond tegen FC Porto zal nog een tijdje in het geheugen gegrift staan. Zo won de landskampioen met zware 0-4-cijfers in het Drakenstadion. En gezien het wedstrijdverloop was die score niets eens zo overdreven.


Toegegeven, als Simon Mignolet bij een 0-0-tussenstand niet uitpakte met een belangrijke redding had de match heel anders kunnen lopen voor Blauw-Zwart. Maar van zodra Ferran Jutgla de score opende van op de stip, gingen de Bruggelingen volop in hun kansen geloven. En zeker in de tweede periode waren ze ruim de betere ploeg.

Aan uitblinkers dan ook geen gebrek aan Brugse zijde. Al was analist Wim De Coninck vooral gecharmeerd door het optreden van Kamal Sowah. "Hij beviel mij heel erg en dat doet hij eigenlijk al een tijdje. Nochtans leek hij afgeschreven, een miskoop van 9 miljoen euro. Maar een beetje uit noodzaak heeft hij weer een kans gekregen. Hoe hij zich nu ontwikkelt, is mooi om naar te kijken", klonk het bij Sporza.

VASTE KRACHT VANAKEN
Daarnaast kon Club ook weer rekenen op draaischijf Hans Vanaken. Na de transfersoap van afgelopen zomer heeft die de knop inmiddels helemaal omgedraaid. "Ik zag een super Vanaken, die op zijn manier outstanding was. Bij hem valt het allemaal niet meer zo op, omdat we hem al zo lang kennen. Maar hij was heel sterk", aldus De Coninck.

LEES OOK: 'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club heeft momenteel de sterkste selectie in België ...

Meest recent

Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

11
11
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

21
21
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

82
82
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

20
20
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

8
8
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

247
247
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

321
321
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

63
63
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

272
272
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

228
228
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

156
156
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

35
35
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

274
274
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

127
127
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

341
341
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

228
228
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

271
271
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

260
260
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

391
391
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

67
67
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

184
184
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

144
144
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

276
276

Meer sportnieuws