Ancelotti reageert na scherpe kritiek op Hazard

235 stemmen
Ancelotti reageert na scherpe kritiek op Hazard

In de Champions League staat titelverdediger Real Madrid woensdagavond voor een verraderlijke wedstrijd. De Koninklijke krijgt in het Estadio Santiago Bernabeu immers het bezoek van het fysieke sterke RB Leipzig. Het wordt uitkijken of Eden Hazard dan opnieuw in de basis zal verschijnen.


De Rode Duivel profiteerde tot dusver het meest van de blessure bij Karim Benzema. Een week geleden kwam hij de Franse superster vervangen in de CL-wedstrijd op Celtic Glasgow en pakte Hazard uit met een doelpunt en assist. Die goede prestatie zag hij afgelopen weekend beloond worden met zijn eerste basisplaats op clubniveau in meer dan 230 dagen. Maar tegen RCD Mallorca kon de 31-jarige aanvaller niet overtuigen.

Real won dan wel met 4-1, als 'valse 9' speelde Hazard echter een erg anonieme wedstrijd. In de Spaanse pers en op de sociale media weerklonk dan ook weer scherpe kritiek. Maar coach Carlo Ancelotti was het daar niet mee eens. Meteen na de wedstrijd benadrukte de Italiaan dat Hazard exact deed wat hij van hem gevraagd.

GEEN GOALS GEVRAAGD
En daags voor het duel tegen Leipzig, staat Ancelotti nog steeds achter die mening. "Mijn persoonlijke visie is dat hij deed wat hij moest doen in functie van het team en dat is het belangrijkste", werd Ancelotti geciteerd bij Marca. "Voor de match tegen Mallorca liet ik al verstaan dat ik geen doelpunten van Hazard verlang. En in afwezigheid van Benzema hebben we ook al zeven keer gescoord." Voorlopig dus geen slecht woord over de Belg, afwachten of dat voldoende is om woensdag opnieuw te starten.

LEES OOK: ‘Neymar veroorzaakt gigantische WK-storm’

Hazard staat woensdag opnieuw in de basis ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

64
64
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

0
0
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

128
128
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

464
464
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

53
53
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

213
213
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

83
83
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

47
47
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

78
78
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

74
74
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

222
222
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

281
281
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

368
368
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

384
384
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

386
386
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

155
155
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

187
187
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

81
81
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

407
407
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

461
461
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

38
38
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

104
104
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

212
212
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

83
83
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

129
129
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

101
101

Meer sportnieuws