Ancelotti reageert na scherpe kritiek op Hazard

door
Ancelotti reageert na scherpe kritiek op Hazard

In de Champions League staat titelverdediger Real Madrid woensdagavond voor een verraderlijke wedstrijd. De Koninklijke krijgt in het Estadio Santiago Bernabeu immers het bezoek van het fysieke sterke RB Leipzig. Het wordt uitkijken of Eden Hazard dan opnieuw in de basis zal verschijnen.


De Rode Duivel profiteerde tot dusver het meest van de blessure bij Karim Benzema. Een week geleden kwam hij de Franse superster vervangen in de CL-wedstrijd op Celtic Glasgow en pakte Hazard uit met een doelpunt en assist. Die goede prestatie zag hij afgelopen weekend beloond worden met zijn eerste basisplaats op clubniveau in meer dan 230 dagen. Maar tegen RCD Mallorca kon de 31-jarige aanvaller niet overtuigen.

Real won dan wel met 4-1, als 'valse 9' speelde Hazard echter een erg anonieme wedstrijd. In de Spaanse pers en op de sociale media weerklonk dan ook weer scherpe kritiek. Maar coach Carlo Ancelotti was het daar niet mee eens. Meteen na de wedstrijd benadrukte de Italiaan dat Hazard exact deed wat hij van hem gevraagd.

GEEN GOALS GEVRAAGD
En daags voor het duel tegen Leipzig, staat Ancelotti nog steeds achter die mening. "Mijn persoonlijke visie is dat hij deed wat hij moest doen in functie van het team en dat is het belangrijkste", werd Ancelotti geciteerd bij Marca. "Voor de match tegen Mallorca liet ik al verstaan dat ik geen doelpunten van Hazard verlang. En in afwezigheid van Benzema hebben we ook al zeven keer gescoord." Voorlopig dus geen slecht woord over de Belg, afwachten of dat voldoende is om woensdag opnieuw te starten.

LEES OOK: 'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Hazard staat woensdag opnieuw in de basis ...

Meest recent

Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

0
0
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

54
54
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

20
20
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

281
281
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

97
97
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

211
211
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

23
23
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

176
176
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

221
221
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

271
271
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

294
294
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

82
82
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

264
264
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

204
204
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

199
199
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

205
205
‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Bij Anderlecht groeit de twijfel rond Thorgan Hazard. Een contractverlenging lijkt logisch, maar ...

239
239
'Antwerp kan cashen: ruwe diamant al richting exit?'

"Er wordt gerekend op uitgaande transfers in de zomermercato. Hierbij verklaart de raad van bestuur ...

211
211
’De Cat op radar van Spaanse gigant: RSCA in paniek’

Nathan De Cat dreigt Anderlecht stilaan door de vingers te glippen. Terwijl paars-wit nog hoopt op ...

372
372
‘Lukaku kan meteen weg: club ligt al op de loer‘

Romelu Lukaku lijkt in Napels stilaan op weg naar de uitgang. Door het oplopende conflict met Napoli ...

308
308
’Onrust bij Kompany: belangrijk vertrek in de maak’

Bayern München doet het voortreffelijk met Vincent Kompany als trainer. De voormalige coach van ...

62
62
Dolberg-fiasco: Ajax voelt zich bestolen door Anderlecht

Wat een droomtransfer moest worden, dreigt voor Ajax uit te draaien op een dure flop. Kasper Dolberg ...

629
629
‘Verscheurende keuze bij Anderlecht: exit sterkhouder’

Anderlecht staat voor een verscheurende keuze. Een speler wil graag blijven, maar voor paars-wit ...

229
229
‘Tresoldi-transfer escaleert: Club praat met twee topclubs’

Nicolò Tresoldi lijkt stilaan op weg naar een toptransfer. Rond de spits van Club Brugge ...

506
506
Penalty of niet? Zo reageren Mac Allister en STVV

Union liet zaterdagavond geen steek vallen in zijn openingswedstrijd in de Champions' Play-Off. De ...

279
279

Meer sportnieuws