Ancelotti reageert na scherpe kritiek op Hazard

235 stemmen
Ancelotti reageert na scherpe kritiek op Hazard

In de Champions League staat titelverdediger Real Madrid woensdagavond voor een verraderlijke wedstrijd. De Koninklijke krijgt in het Estadio Santiago Bernabeu immers het bezoek van het fysieke sterke RB Leipzig. Het wordt uitkijken of Eden Hazard dan opnieuw in de basis zal verschijnen.


De Rode Duivel profiteerde tot dusver het meest van de blessure bij Karim Benzema. Een week geleden kwam hij de Franse superster vervangen in de CL-wedstrijd op Celtic Glasgow en pakte Hazard uit met een doelpunt en assist. Die goede prestatie zag hij afgelopen weekend beloond worden met zijn eerste basisplaats op clubniveau in meer dan 230 dagen. Maar tegen RCD Mallorca kon de 31-jarige aanvaller niet overtuigen.

Real won dan wel met 4-1, als 'valse 9' speelde Hazard echter een erg anonieme wedstrijd. In de Spaanse pers en op de sociale media weerklonk dan ook weer scherpe kritiek. Maar coach Carlo Ancelotti was het daar niet mee eens. Meteen na de wedstrijd benadrukte de Italiaan dat Hazard exact deed wat hij van hem gevraagd.

GEEN GOALS GEVRAAGD
En daags voor het duel tegen Leipzig, staat Ancelotti nog steeds achter die mening. "Mijn persoonlijke visie is dat hij deed wat hij moest doen in functie van het team en dat is het belangrijkste", werd Ancelotti geciteerd bij Marca. "Voor de match tegen Mallorca liet ik al verstaan dat ik geen doelpunten van Hazard verlang. En in afwezigheid van Benzema hebben we ook al zeven keer gescoord." Voorlopig dus geen slecht woord over de Belg, afwachten of dat voldoende is om woensdag opnieuw te starten.

LEES OOK: 'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

🚀

Hazard staat woensdag opnieuw in de basis ...

Meest recent

Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

0
0
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

10
10
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

4
4
Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

153
153
'KV Mechelen laat goalgetter rijpen, nieuwe keeper Westerlo'

Nu de meeste eersteklassers weer begonnen zijn aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, willen ze ...

6
6
De Cat en Lukaku bij Anderlecht? Dit zegt Vitor Bruno

Na alweer een tegenvallend seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer de aansluiting te maken ...

77
77
Mechele benoemt Duivels probleem: "Dat was wake-upcall"

Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd zijn de Rode Duivels aan zet in hun laatste groepswedstrijd op ...

52
52
'Union krijgt zeer pikante vraagprijs te horen'

Union was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

39
39
Club Brugge ruikt dubbele stuntdeal na plotse wending

Club Brugge staat op het punt om te verrassen op de transfermarkt. Er ligt een dubbele stunt op ...

232
232
'Shoppinglijstje Sibierski uitgebreid na forse domper'

Bij Anderlecht lijken ze eindelijk klaar om helemaal aan hun zomermercato te beginnen. Met Vitor ...

316
316
Doku, Lukaku, Vanaken: Garcia brengt verrassende update

Zaterdagochtend staan de Rode Duivels voor hun match van de waarheid op dit WK. Tegen Nieuw-Zeeland ...

396
396
Oranje boekt weer vlotte zege, Japan en Zweden ook door

In de nacht van donderdag op vrijdag viel ook in groep F nog de beslissing. Oranje verzekerde zich ...

50
50
Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

68
68
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

104
104
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

86
86
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

366
366
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

265
265
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

62
62
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

489
489
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

221
221
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

574
574
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

72
72
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

130
130
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

58
58
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

451
451

Meer sportnieuws