Ancelotti reageert na scherpe kritiek op Hazard

235 stemmen
Ancelotti reageert na scherpe kritiek op Hazard

In de Champions League staat titelverdediger Real Madrid woensdagavond voor een verraderlijke wedstrijd. De Koninklijke krijgt in het Estadio Santiago Bernabeu immers het bezoek van het fysieke sterke RB Leipzig. Het wordt uitkijken of Eden Hazard dan opnieuw in de basis zal verschijnen.


De Rode Duivel profiteerde tot dusver het meest van de blessure bij Karim Benzema. Een week geleden kwam hij de Franse superster vervangen in de CL-wedstrijd op Celtic Glasgow en pakte Hazard uit met een doelpunt en assist. Die goede prestatie zag hij afgelopen weekend beloond worden met zijn eerste basisplaats op clubniveau in meer dan 230 dagen. Maar tegen RCD Mallorca kon de 31-jarige aanvaller niet overtuigen.

Real won dan wel met 4-1, als 'valse 9' speelde Hazard echter een erg anonieme wedstrijd. In de Spaanse pers en op de sociale media weerklonk dan ook weer scherpe kritiek. Maar coach Carlo Ancelotti was het daar niet mee eens. Meteen na de wedstrijd benadrukte de Italiaan dat Hazard exact deed wat hij van hem gevraagd.

GEEN GOALS GEVRAAGD
En daags voor het duel tegen Leipzig, staat Ancelotti nog steeds achter die mening. "Mijn persoonlijke visie is dat hij deed wat hij moest doen in functie van het team en dat is het belangrijkste", werd Ancelotti geciteerd bij Marca. "Voor de match tegen Mallorca liet ik al verstaan dat ik geen doelpunten van Hazard verlang. En in afwezigheid van Benzema hebben we ook al zeven keer gescoord." Voorlopig dus geen slecht woord over de Belg, afwachten of dat voldoende is om woensdag opnieuw te starten.

LEES OOK: Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

Hazard staat woensdag opnieuw in de basis ...

Meest recent

'Anderlecht laat Huerta gaan: prijskaartje bekend'

Naar eigen zeggen heeft RSC Anderlecht geen geduld tot het WK voorbij is om toe te slaan op de ...

91
91
'Witte rook in Genk: eerste zomeraanwinst een feit'

Dimitri de Condé verbond vorige week zijn toekomst nog eens tien jaar langer aan KRC Genk. ...

76
76
'Sibierski schiet in actie: Anderlecht mikt op stunt'

RSC Anderlecht gaat een al even drukke als onzekere zomer tegemoet. Terwijl het wemelt van de ...

140
140
Nilsson lucht hart: "Coach mocht mij niet opstellen"

Om de vele vertrekkers hun schoenen te vullen, rekent Club Brugge straks ongetwijfeld deels op ...

193
193
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

214
214
'Uittocht Anderlecht: Huerta op zucht van straffe transfer'

RSC Anderlecht speurt momenteel volop naar een nieuwe hoofdtrainer. Ondertussen is sportief ...

332
332
'Post-Guardiola tijdperk: City vuurt transferraket af'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

75
75
'Club richting recordtransfer: United onderneemt actie'

Club Brugge zag Aleksandar Stankovic vorige week voor een vaste som van 23 miljoen euro terugkeren ...

618
618
'Nieuwe trainer Anderlecht: buitenlandse naam op tafel'

Op maandag 22 juni staat bij RSC Anderlecht de eerste training van de voorbereiding gepland. ...

678
678
Daags voor openingsmatch: FIFA voert drastische WK-verandering door

Aanstaande donderdag is het eindelijk zover: dan wordt het wereldkampioenschap 2026 op gang getrapt. ...

361
361
Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

459
459
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

73
73
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

220
220
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

79
79
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

123
123
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

563
563
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

732
732
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

235
235
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

179
179
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

193
193
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

448
448
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

118
118
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

128
128
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

200
200
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

643
643

Meer sportnieuws