Losada spreekt scherpe taal na Anderlecht-geruchten

door
Losada spreekt scherpe taal na Anderlecht-geruchten

Na de pijnlijke afgang in Westerlo lijkt de crisis alweer compleet bij RSC Anderlecht. De positie van coach Felice Mazzu komt voorlopig echter niet in gevaar, toch wordt hier en daar al gespeculeerd over mogelijke opvolgers. Zo dook bijvoorbeeld de naam van Hernan Losada op, die veegde de geruchten echter van tafel.


Mazzu werd eind vorig seizoen aangesteld als opvolger van clubboegbeeld Vincent Kompany. Grote schoenen om te vullen, maar onder het bewind van de Italiaanse Belg nam Paars-Wit een voortvarende competitiestart. Die goede prestaties kregen evenwel geen vervolg. In de voorbije duels bleef RSCA achter met een povere 1 op 12, waardoor de kloof met de top van het klassement nu al behoorlijk groot is.

Bovendien is het ook het geleverde spel bij momenten ondermaats. Desondanks blijft het bestuur voorlopig achter de trainer staan. Met name preses Wouter Vandenhaute zou nog steeds het volle vertrouwen hebben in Mazzu. Toch werd al gespeculeerd over een mogelijke opvolger. Het medium MSV Foot beweerde bijvoorbeeld dat Hernan Losada zou zijn aangeboden in het Lotto Park.

'FAKE NEWS'
Na zijn vertrek bij D.C. United is de Argentijn op zoek naar een nieuwe uitdaging en als speler heeft hij natuurlijk een verleden bij de recordkampioen. Maar de geruchten blijken toch niet correct. Via zijn Instagram-verhaal laat Losada weten dat het om 'fake news' gaat. "Ik ben nog nooit, en dat zal ook nooit gebeuren, aangeboden bij een club die geen coach nodig heeft", klinkt het stellig.


LEES OOK: Birger Verstraete haalt verschroeiend uit: “Schandalig!”

Losada zou een goede coach zijn voor Anderlecht ...

Meest recent

Club-speler ergert Leko: oorzaak voor bloedlip gevonden

Ivan Leko heeft de start van zijn tweede ambstermijn als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. ...

8
8
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern dokt voor nieuwe spits'

Bayern München heeft een spectaculaire eerste helft van het seizoen achter de rug. Maar de club ...

29
29
Napoli sluit 2025 af met zege: comeback Lukaku valt in water

Italiaans kampioen SSC Napoli heeft zijn kalenderjaar afgesloten met een uitzege tegen Cremonese: ...

31
31
Hayen laat zich meteen gelden: tóch opsteker voor Genk

Nicky Hayen heeft bij zijn grote debuut als hoofdcoach van KRC Genk niet voor wonderen kunnen ...

151
151
'Versterking Ajax: verrassende Belg op verlanglijst'

Ajax heeft andermaal een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. De Amsterdammers willen ...

85
85
Doelman vh Jaar: Coosemans topfavoriet, drie grote outsiders

Binnen enkele weken wordt het Gala van de Gouden Schoen gehouden. Naast de hoofdtrofee worden dan ...

399
399
Penaltyfase Genk-Club tóch correct? "Meen je dat nou?!"

De eerste affiche van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, was meteen ook de meest ...

738
738
'Renard in actie: Anderlecht meldt zich voor eerste winteraanwinst'

RSC Anderlecht wil zich in de komende transferperiode versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

264
264
Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

274
274
'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Real Madrid hervat komend weekend zijn seizoen met een competitieduel tegen Real Betis. Ondertussen ...

171
171
Bloederig incident Standard-STVV: ploegmaats verketteren Nkada

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

502
502
'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato weer verschillende verse krachten in huis en een aantal ...

492
492
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

256
256
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

126
126
Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

193
193
Anderlecht-'fans' over de schreef: boeman doet boekje open

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

592
592
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

390
390
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

212
212
Lammens op handen gedragen: ook Schmeichel verrast

Senne Lammens heeft zijn transfer van Royal Antwerp FC naar Manchester United goed verteerd. De ...

360
360
‘Jackpot rinkelt: strijd om Union-sterkhouder barst los’

Union SG sloot de afgelopen jaren heel wat straffe deals en een volgende is alvast op komst. Nu de ...

128
128
Degryse schrikt van grote revelatie in JPL: “Bizar!”

Het jaar 2025 zit er bijna op en Marc Degryse maakte de balans op tegenover Het Laatste Nieuws. Voor ...

310
310
De Mil brengt update over zware blessure Samoise

KAA Gent won met 2-0 van Westerlo, maar het uitvallen van Matisse Samoise was een domper op de ...

288
288
AA Gent ziet eindelijk het licht: "Na lang wachten..."

AA Gent sloot een slecht 2025 alsnog af met een zege tegen KVC Westerlo. In 2026 zullen de Buffalo's ...

113
113
‘Koude douche Vormer: Club Brugge-comeback valt in duigen’

Ruud Vormer heeft zijn leven mooi opgebouwd in Knokke: gezin dichtbij, zonen in de jeugd en zelf ...

714
714
Slaan Belgische topclubs weldra toe bij OH Leuven?

In 2026 zullen er in België weer heel wat transfers afgerond worden. Zo is Tobe Leysen een ...

293
293

Meer sportnieuws