'Steenrijk Newcastle gaat in januari voor Rode Duivel'

door
'Steenrijk Newcastle gaat in januari voor Rode Duivel'

Newcastle United kwam tijdens ruim een jaar geleden in handen van steenrijke investeerders uit Saudi-Arabië. De nieuwe eigenaars hebben enorme ambities en willen de traditieclub doen uitgroeien tot een ware titelkandidaat in de Premier League. Maar dan zullen ze de selectie wel van een serieuze kwaliteitsinjectie te voorzien.


Tijdens de voorbije wintermercato haalden de Magpies al een flinke dosis versterking in huis om het behoud te vrijwaren. En die koopwoede wierp zijn vruchten af: NUFC klom weg vanuit de kelder van het klassement en kon zich zonder grote problemen redden. In de afgelopen zomerse transferperiode werd de opbouw verder gezet met aantrekken van vrij prijzige maar gerichte aanwinsten zoals Aleksander Isak en Sven Botman.

Met 7 op 18 is Newcastle echter vrij wisselvallig aan het nieuwe Premier League-seizoen begonnen. Om volop mee te kunnen draaien aan de top zal de selectie dan ook stapsgewijs verder uitgebouwd moeten worden. Komende winter bijvoorbeeld, mogen opnieuw enkele fraaie aanwinsten verwachten worden op St. James' Park. En volgens The Chronicle zou daar wel eens een Belg kunnen bij zitten.

AFLOPEND CONTRACT
Het Engelse medium maakte een lijstje van 7 potentiële transfertargets voor januari en daar staat ook de naam van Youri Tielemans tussen. De middenvelder leek afgelopen zomer al op weg naar de uitgang bij Leicester City, maar een akkoord bleef toen uit. Gezien hij inmiddels zijn laatste contractjaar is ingegaan bij de The Foxes, is de kans dus reëel dat Tielemans in januari dan toch vertrekt. Newcastle zou hem in dat geval wel graag zien komen, al zullen er ongetwijfeld nog meer kandidaten zijn. Zeker als hij een goed WK speelt.

LEES OOK: Brede glimlach Garcia: enorme WK-meevaller voor België

Tielemans heeft nood aan een nieuwe uitdaging ...

Meest recent

Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

94
94
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

132
132
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

168
168
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

449
449
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

42
42
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

66
66
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

277
277
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

47
47
Rode Duivel zwaar onder vuur: "Zijn selectie is héél slecht signaal"

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

174
174
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

293
293
Gezichtsverlies bij Anderlecht: "Ronduit onvergeeflijk"

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

245
245
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

601
601
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

334
334
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

166
166
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

179
179
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

215
215
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

434
434
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

448
448
Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

178
178
Wilmots stuurt Standard-spelers keiharde boodschap

Standard had op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog een waterkansje om de top zes te ...

195
195
Hein in clinch met Garcia: liever JPL-klepper dan De Cat

De Rode Duivels blazen straks verzamelen voor hun trip naar de Verenigde Staten. Daar zullen ze zich ...

554
554
Hubert zoekt inspiratie bij deze buitenlandse topcoach

Het reguliere seizoen van de Jupiler Pro League zit erop. Voor de start van de play-offs krijgen de ...

41
41
Union vs Club Brugge: dit wordt bepalend in titelstrijd

De laatste speeldag van de reguliere competitie was vooral bepalend voor de laatste tickets voor de ...

303
303
'Garcia hakt selectieknoop door na dubbele opdoffer'

De Rode Duivels willen in juni in optimale omstandigheden aan de start van het WK verschijnen. ...

288
288
Lecce haalt Belgisch jeugdinternational naar Serie A

Sinds de integratie van beloftenteams in het volwassenenvoetbal krijgen jonge Belgische talenten ...

33
33

Meer sportnieuws