'Steenrijk Newcastle gaat in januari voor Rode Duivel'

door
'Steenrijk Newcastle gaat in januari voor Rode Duivel'

Newcastle United kwam tijdens ruim een jaar geleden in handen van steenrijke investeerders uit Saudi-Arabië. De nieuwe eigenaars hebben enorme ambities en willen de traditieclub doen uitgroeien tot een ware titelkandidaat in de Premier League. Maar dan zullen ze de selectie wel van een serieuze kwaliteitsinjectie te voorzien.


Tijdens de voorbije wintermercato haalden de Magpies al een flinke dosis versterking in huis om het behoud te vrijwaren. En die koopwoede wierp zijn vruchten af: NUFC klom weg vanuit de kelder van het klassement en kon zich zonder grote problemen redden. In de afgelopen zomerse transferperiode werd de opbouw verder gezet met aantrekken van vrij prijzige maar gerichte aanwinsten zoals Aleksander Isak en Sven Botman.

Met 7 op 18 is Newcastle echter vrij wisselvallig aan het nieuwe Premier League-seizoen begonnen. Om volop mee te kunnen draaien aan de top zal de selectie dan ook stapsgewijs verder uitgebouwd moeten worden. Komende winter bijvoorbeeld, mogen opnieuw enkele fraaie aanwinsten verwachten worden op St. James' Park. En volgens The Chronicle zou daar wel eens een Belg kunnen bij zitten.

AFLOPEND CONTRACT
Het Engelse medium maakte een lijstje van 7 potentiële transfertargets voor januari en daar staat ook de naam van Youri Tielemans tussen. De middenvelder leek afgelopen zomer al op weg naar de uitgang bij Leicester City, maar een akkoord bleef toen uit. Gezien hij inmiddels zijn laatste contractjaar is ingegaan bij de The Foxes, is de kans dus reëel dat Tielemans in januari dan toch vertrekt. Newcastle zou hem in dat geval wel graag zien komen, al zullen er ongetwijfeld nog meer kandidaten zijn. Zeker als hij een goed WK speelt.

LEES OOK: ‘Bang afwachten: Bakayoko dreigt alles te verliezen’

Trending:

'Lammens hakt knoop door over Antwerp-vertrek'
'Lammens hakt knoop door over Antwerp-vertrek'

Tielemans heeft nood aan een nieuwe uitdaging ...

Meest recent

'Niet meer te houden: Anderlecht-vertrek krijgt vorm'

Anderlecht heeft zaterdag nog maar eens weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde de ...

31
31
Geen Anderlecht of Antwerp: Nonge verbaast met transfer

Bij Juventus lieten ze de voorbije jaren een aantal Belgen proeven van de A-ploeg, maar geen van hen ...

36
36
'Charleroi heeft volgende goalgetter op het oog'

Voor Charleroi komt de start van het nieuwe seizoen er al snel aan. Enkele dagen voor de ...

14
14
'Eerste verdict over horrorblessure Musiala'

Voor Bayern München zijn de kwartfinales zaterdag het eindstation geworden op het WK voor clubs ...

315
315
‘Boodschap Saelemaekers maakt alles duidelijk’

Voor een aantal Rode Duivels belooft het nog een drukke transferzomer te worden. Verschillende ...

37
37
Hasi spreekt klare taal over nieuwe Anderlecht-deals

Het nieuwe Anderlecht voor komend seizoen krijgt alsmaar meer vorm. Zaterdag boekte het zijn tweede ...

567
567
AA Gent pakt uit en legt toptalent langer vast

Bij AA Gent slaan ze dit seizoen nog maar eens een nieuwe richting in. Na de desastreuze play-offs ...

110
110
Essevee pakt zeer fraaie oefenzege tegen AZ

Zulte Waregem maakt straks na twee jaar afwezigheid zijn rentree op het hoogste niveau. De stap ...

105
105
Anderlecht rondt spraakmakende terugkeer helemaal af

Anderlecht blijft deze zomer bijzonder actief op de transfermarkt. Er streken de voorbije weken al ...

246
246
WK Clubs: PSG nekt Bayern, Musiala-drama overschaduwt clash

Paris Saint-Germain blijft op koers om na de treble ook het WK voor clubs te winnen. De Franse ...

91
91
'Club rondt volgende transfer af: last-minute wijziging selectie'

Club Brugge reisde zaterdag af naar Groot-Brittanië voor een oefenwedstrijd en een stage. ...

666
666
Medespelers in schok: horror-blessure Musiala op WK Clubs

Zaterdag werd in Atlanta de mooiste affiche van de kwartfinales op het WK voor clubs afgewerkt. Zo ...

507
507
'Standard heeft negende (!) aanwinst helemaal beet'

Standard toont zich bijzonder actief op de zomerse transfermarkt. De Rouches haalden inmiddels al ...

317
317
KV Mechelen klopt promovendus, Dender vermorzelt Lierse

Op 25 juli wordt de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Om zo goed mogelijk ...

199
199
Man in vorm bezorgt Anderlecht zege, aanwinst maakt indruk

RSC Anderlecht heeft zijn derde oefenwedstrijd van de voorbereiding al winnend kunnen afsluiten. De ...

694
694
Derde peperdure aankoop Chelsea, Inter shopt in eigen land

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Chelsea FC pakte ...

46
46
Fink vol lof: verrassende uitblinker in oefenzege Genk

KRC Genk kan aanstaande maandag met een positief gevoel op stage naar Duitsland vertrekken. De ...

341
341
Miljoenendeal rond: Club Brugge kondigt vertrek De Cuyper aan

Club Brugge heeft zaterdag opnieuw afscheid genomen van één van zijn ...

339
339
Anderlecht heeft beet: aanwinst gespot op Neerpede

RSC Anderlecht werkte zaterdagnamiddag een oefenwedstrijd af tegen het Griekse Aris. De partij in ...

431
431
Transfervete escaleert: Jashari stuurt kat naar stage Club

De transfersoap rond Ardon Jashari blijft maar verder escaleren. Normaal gezien werd de middenvelder ...

1198
1198
Jonkie nekt Union in duel der Lage Landen-kampioenen

Union SG heeft zaterdagnamiddag zijn eerste nederlaag van de voorbereiding geleden. In de oefenmatch ...

71
71
'Club laat miljoenen rollen: twee topaanwinsten onderweg'

Club Brugge reist dit weekend naar Schotland af, waar zondag een oefenwedstrijd tegen Rangers ...

2025
2025
'Grote kuis United: vijf grote namen naar uitgang geduwd'

Na een ronduit dramatisch seizoen wil Manchester United zich in de komende jaargang herpakken. ...

136
136
Gent bedwingt Charleroi, STVV blijft foutloos tegen Westerlo

Binnen een drietal weken start het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De eersteklassers zijn ...

209
209
'Lammens hakt knoop door over Antwerp-vertrek'

Met Jelle Bataille zag Antwerp FC andermaal een sterkhouder vertrekken. En er zitten nog meer ...

1048
1048

Meer sportnieuws