Leye vreest niet voor zijn job bij Zulte Waregem

173 stemmen
Leye vreest niet voor zijn job bij Zulte Waregem

SV Zulte Waregem heeft zijn start van het seizoen compleet gemist. De West-Vlamingen gingen ook gisteren de boot in bij KAA Gent, en bengelen voorlopig dan ook onderin het klassement van de Jupiler Pro League. Het is dan ook niet meer dan logisch dat er ondertussen twijfels ontstaan rond de plaats van Mbaye Leye bij SVZW. 


Na de verloren partij tegen KAA Gent werd aan Mbaye Leye dan ook gevraagd of hij ondertussen al vreest voor zijn toekomst bij de fusieclub. "Je moet toch wel wat rekening houden met onze tegenstanders die we tot nu toe hadden. Momenteel staan die zelfs allemaal in de top acht. De komende weken spelen we tegen tegenstanders van ons kaliber. We blijven werken, maar ik voel voorlopig geen druk", aldus de Senegalees. 

Mbaye Leye is bij Zulte Waregem nog maar toe aan zijn tweede job als hoofdtrainer. Eerder probeerde de Senegalees het al bij Standard Luik. Daar werd hij uiteindelijk na minder dan een jaar ontslagen. Als speler staat de Senegalees echter wel bekend om zijn periode bij Zulte Waregem. In totaal speelde hij - verdeeld over twee periodes - vier seizoenen aan de Gaverbeek. Daarin was hij goed voor meer dan vijftig doelpunten. 

Belangrijk vierluik

Aanstaande zaterdag nemen Leye en co. het in eigen huis op tegen STVV. Er moeten punten gepakt worden als de West-Vlamingen zich willen ontdoen van de onderste regionen van het klassement. Na het treffen met de Kanaries volgen wedstrijden tegen Westerlo, OHL en KV Kortrijk. Zulte Waregem kijkt dus tegen een bijzonder belangrijk vierluik aan. 

LEES OOK: Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

🚀

Zal Zulte Waregem zich redden?

Meest recent

'Anderlecht heeft knoop over Taravel doorgehakt'

Voor Anderlecht eindigde het seizoen bijzonder pijnlijk, want in de slotmatch kreeg het zondag een ...

17
17
'Spraakmakende transfer voor Julien Duranville'

Op geen positie is de weelde bij de Rode Duivels wellicht groter dan op de flanken. Rudi Garcia kon ...

12
12
Bormans kondigt stevig transfervuurwerk aan bij Union

Union heeft voor het derde seizoen op rij een prijs gepakt. Na een beker en een titel in de twee ...

47
47
16-jarige international voor Club: "Als Yamal dat kon..."

Nu het seizoen erop zit, mogen de meeste spelers van Club Brugge op vakantie. Voor sommigen komen er ...

77
77
Schokgolf na WK-selectie Spanje: Real Madrid verbijsterd

Spanje trekt straks als dé absolute topfavoriet naar het WK. Bondscoach Luis de la Fuente gaf ...

92
92
Standard grijpt keihard in na knokpartijen

Voor Standard eindigde het seizoen met een stevige valse noot. Met een thuisnederlaag tegen ...

80
80
Club Brugge baalt: transfer lijkt van de baan

Club Brugge heeft deze week stevig gevierd, want donderdag veroverde het de landstitel en die zette ...

134
134
Smaakmaker Union helder: "Ik wil nieuwe uitdaging"

Union eindigde zondag zijn seizoen in stijl met een klinkende 5-1 tegen Anderlecht. Het werd zo voor ...

115
115
Garcia ziet al een Rode Duivel afhaken voor WK

Nu het clubseizoen er in de meeste landen opzit, kunnen de ogen alsmaar meer gericht worden op het ...

229
229
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken spreekt, Club beslist over Seys'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

301
301
‘Argentinië in paniek: WK in gevaar voor Lionel Messi?’

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De sterspelers denken al aan het ...

37
37
Anderlecht jubelt: ‘Doet beter dan Lukaku en Tielemans’

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Elke jaar breken nieuwe talenten door bij ...

223
223
‘Ambras bij Club Brugge: Van den Heuvel plots misnoegd'

Doelmannen en Club Brugge, het was dit seizoen een moeilijk huwelijk. Er was de rotatiediscussie met ...

615
615
'Union SG neemt beslissing over vertrek Burgess'

Christian Burgess speelde gisteren alweer in een zetel tegen RSC Anderlecht. Opvallend: de Britse ...

277
277
Mechele en Vanaken genieten: "Ik kan de volgende zijn"

Club Brugge nam op heel mooie wijze afscheid van Simon Mignolet. Veruit een van de beste keepers ...

113
113
Toptransfer OHL: "Er is interesse uit Italië"

Bij OH Leuven wisten ze zich te handhaven in de Jupiler Pro League, maar dat is dan ook het enige ...

58
58
Sterkhouder STVV dropt bommetje: "Mogelijk laatste partij"

STVV kende een prachtig seizoen en sloot af met een 3-0-zege tegen KV Mechelen. Na de match was er ...

96
96
'Anderlecht casht: 35 miljoen euro in de kassa'

RSC Anderlecht heeft een moeilijk seizoen afgerond met een vierde plaats en een Europees ticket. De ...

1006
1006
Patro Eisden wil méér: "We kijken ook naar de VS"

Patro Eisden is een club die de afgelopen drie seizoenen meestreed voor promotie naar de Jupiler Pro ...

76
76
Union-preses gooit kaarten open: "Verwacht dat hij blijft"

Union SG kan terugblikken op een geslaagd seizoen. De Brusselaars pakten de beker van België en ...

48
48
Voorrondes Europa: zware dobber Anderlecht, exotische trip Genk/Gent

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zitten erop. KRC Genk en AA Gent betwisten nog een barrageduel ...

1063
1063
Dramatische aftocht Hazard: kranten spijkerhard na fiasco

Thorgan Hazard heeft zijn Anderlecht-carrière in mineur afgesloten. De voormalige Rode Duivel ...

378
378
'Mourinho zet Barça in hemd: Real-transfer van 70 miljoen'

Nu het seizoen van Real Madrid er officieel opzit, wordt weldra een officiële aankondiging ...

304
304
De Mil trekt drastische Club Brugge-conclusie na pandoering

AA Gent is er op de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs in geslaagd de vijfde plaats vast te ...

751
751
Club Brugge-fans steigeren: ‘15M voor déze speler?’

Club Brugge wil groot uitpakken op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt daarvoor naar Frankrijk, maar ...

759
759

Meer sportnieuws