Leye vreest niet voor zijn job bij Zulte Waregem

173 stemmen
Leye vreest niet voor zijn job bij Zulte Waregem

SV Zulte Waregem heeft zijn start van het seizoen compleet gemist. De West-Vlamingen gingen ook gisteren de boot in bij KAA Gent, en bengelen voorlopig dan ook onderin het klassement van de Jupiler Pro League. Het is dan ook niet meer dan logisch dat er ondertussen twijfels ontstaan rond de plaats van Mbaye Leye bij SVZW. 


Na de verloren partij tegen KAA Gent werd aan Mbaye Leye dan ook gevraagd of hij ondertussen al vreest voor zijn toekomst bij de fusieclub. "Je moet toch wel wat rekening houden met onze tegenstanders die we tot nu toe hadden. Momenteel staan die zelfs allemaal in de top acht. De komende weken spelen we tegen tegenstanders van ons kaliber. We blijven werken, maar ik voel voorlopig geen druk", aldus de Senegalees. 

Mbaye Leye is bij Zulte Waregem nog maar toe aan zijn tweede job als hoofdtrainer. Eerder probeerde de Senegalees het al bij Standard Luik. Daar werd hij uiteindelijk na minder dan een jaar ontslagen. Als speler staat de Senegalees echter wel bekend om zijn periode bij Zulte Waregem. In totaal speelde hij - verdeeld over twee periodes - vier seizoenen aan de Gaverbeek. Daarin was hij goed voor meer dan vijftig doelpunten. 

Belangrijk vierluik

Aanstaande zaterdag nemen Leye en co. het in eigen huis op tegen STVV. Er moeten punten gepakt worden als de West-Vlamingen zich willen ontdoen van de onderste regionen van het klassement. Na het treffen met de Kanaries volgen wedstrijden tegen Westerlo, OHL en KV Kortrijk. Zulte Waregem kijkt dus tegen een bijzonder belangrijk vierluik aan. 

LEES OOK: De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

🚀

Zal Zulte Waregem zich redden?

Meest recent

Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

14
14
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

26
26
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

31
31
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

24
24
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

86
86
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

53
53
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

33
33
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

233
233
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

162
162
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

178
178
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

354
354
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

93
93
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

211
211
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

73
73
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

392
392
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

183
183
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

169
169
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

73
73
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

287
287
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

297
297
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

100
100
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

348
348
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

1059
1059
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

518
518
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

438
438

Meer sportnieuws