Leye vreest niet voor zijn job bij Zulte Waregem

173 stemmen
Leye vreest niet voor zijn job bij Zulte Waregem

SV Zulte Waregem heeft zijn start van het seizoen compleet gemist. De West-Vlamingen gingen ook gisteren de boot in bij KAA Gent, en bengelen voorlopig dan ook onderin het klassement van de Jupiler Pro League. Het is dan ook niet meer dan logisch dat er ondertussen twijfels ontstaan rond de plaats van Mbaye Leye bij SVZW. 


Na de verloren partij tegen KAA Gent werd aan Mbaye Leye dan ook gevraagd of hij ondertussen al vreest voor zijn toekomst bij de fusieclub. "Je moet toch wel wat rekening houden met onze tegenstanders die we tot nu toe hadden. Momenteel staan die zelfs allemaal in de top acht. De komende weken spelen we tegen tegenstanders van ons kaliber. We blijven werken, maar ik voel voorlopig geen druk", aldus de Senegalees. 

Mbaye Leye is bij Zulte Waregem nog maar toe aan zijn tweede job als hoofdtrainer. Eerder probeerde de Senegalees het al bij Standard Luik. Daar werd hij uiteindelijk na minder dan een jaar ontslagen. Als speler staat de Senegalees echter wel bekend om zijn periode bij Zulte Waregem. In totaal speelde hij - verdeeld over twee periodes - vier seizoenen aan de Gaverbeek. Daarin was hij goed voor meer dan vijftig doelpunten. 

Belangrijk vierluik

Aanstaande zaterdag nemen Leye en co. het in eigen huis op tegen STVV. Er moeten punten gepakt worden als de West-Vlamingen zich willen ontdoen van de onderste regionen van het klassement. Na het treffen met de Kanaries volgen wedstrijden tegen Westerlo, OHL en KV Kortrijk. Zulte Waregem kijkt dus tegen een bijzonder belangrijk vierluik aan. 

LEES OOK: 'Essevee wil toeslaan met beproefd transferrecept'

🚀

Zal Zulte Waregem zich redden?

Meest recent

'Thorup speelt open kaart: transferitis bij KRC Genk?'

Op de openingsspeeldag ging KRC Genk met 2-1 onderuit op het veld van Zulte Waregem. Een opdoffer ...

7
7
'Club Brugge blijft gaan: 20 miljoen voor opvolger Tzolis'

Club Brugge haalde tot dusver al zes nieuwkomers in huis, voor wie het opgeteld ruim 42 miljoen op ...

141
141
Degreef ziet grote verandering onder Bruno

Anderlecht heeft na een moeilijke wedstrijd uiteindelijk de drie punten gepakt tegen La ...

118
118
Anderlecht verrast met nieuwe verdediger

Ook RSC Anderlecht blijft buitenlandse spelers aantrekken om zijn beloftenploeg te 'versterken'. De ...

205
205
Investeerder bij Standard: Wilmots speelt open kaart

De vraag die binnen Standard steeds nadrukkelijker op tafel ligt, is duidelijk: moet de club opnieuw ...

192
192
De Meyer wil deze versterking: STVV handelt meteen

STVV opende zijn seizoen met een 1-1-gelijkspel tegen Lommel SK. Dat kwam toch binnen als een ...

53
53
Stijnen geeft update over dossier van Rousseau

Patro Eisden opent volgende week zijn seizoen in de Challenger Pro League. Trainer Stijn Stijnen ...

42
42
Lukaku en Anderlecht: Defour velt oordeel

Romelu Lukaku is op weg naar Fenerbahçe. Bij een deeltje van de fans van RSC Anderlecht is er ...

431
431
Dochter Mark van Bommel pronkt met deze ex-JPL doelman

Onlangs stelden we u al voor aan Reneé Van Bommel, de knappe dochter van onze nieuwe ...

153
153
Simons toch tevreden ondanks eerste nederlaag

Oh Leuven begon het seizoen met een 3-1-nederlaag tegen Sporting Charleroi. Ze kregen achteraf wel ...

33
33
Verliest Standard smaakmaker? "Als FC Barcelona belt..."

Standard had altijd moeten winnen tegen Cercle Brugge, maar het verspeelde dure punten. Het werd in ...

125
125
Killer voor Anderlecht? RSCA heeft andere prioriteiten

RSC Anderlecht is uitstekend begonnen aan het seizoen. Twee Europese zeges en een gelijkspel, plus ...

342
342
Transferadvies Anderlecht: "Laat hem niet zomaar vertrekken"

Er staat bij Anderlecht deze zomer nog één en ander op til wat betreft transfers. Zo ...

241
241
Bommetje bij Lommel: CEO stapt plots op

Lommel SK maakte afgelopen weekend zijn rentree in de Jupiler Pro League na meer dan 20 jaar ...

72
72
'De bevestiging: deze megasom vangt Union voor Khalaili'

Bij Union verwachtten ze zich deze zomer aan een stevige leegloop, maar die bleef tot dusver ...

120
120
Defour steekt loftrompet op voor seizoensbegin Anderlecht

Anderlecht wist zondag zijn openingswedstrijd in de Jupiler Pro League op de valreep nog te winnen ...

260
260
'PSG slaat weer toe: 50 miljoen voor WK-held'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht te ...

101
101
Koopmeiners doet boekje open over gemiste transfer naar Club

Het duurde lange tijd voor de mercato van Club Brugge echt op gang kwam, maar vorige week schoot de ...

614
614
Goots ziet nieuwe sensatie Antwerp: "Zoals Vermeeren..."

Voor Antwerp is het seizoen begonnen met een flinke opsteker, zij het op de valreep. Het won zijn ...

445
445
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

254
254
'Dubbele domper voor Union voor CL-return'

Union begon vorig weekend uitstekend aan zijn seizoen in de Jupiler Pro League, want het ging ...

213
213
'Club hakt knopen door over komst Esse en Adedeji-Sternberg'

Club Brugge haalde afgelopen weekend nog stevig uit door met Jan Virgili een Spaanse ...

698
698
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat weer toe, knaltransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

528
528
'Atlético Madrid doet bod van 35 miljoen op Rode Duivel'

Atlético Madrid heeft als eerste club concreet aangeklopt voor Matias Fernandez-Pardo. De ...

136
136
Wisselvallig Anderlecht: "Wachten op eerste glas champagne"

RSC Anderlecht won compleet verdiend met 2-1 van La Louvière. Het was 94 minuten baas, maar ...

365
365

Meer sportnieuws