Thalhammer reageert op degradatiezorgen Cercle

170 stemmen
Thalhammer reageert op degradatiezorgen Cercle

Het seizoen in de Jupiler Pro League is inmiddels al acht speeldagen ver en dat betekent dat stilaan duidelijk wordt welke teams bovenaan zullen meedraaien en wie een lastig seizoen tegemoet gaat. Cercle Brugge valt duidelijk in die laatste categorie, want de Verenging blijft na een thuisnederlaag tegen Antwerp achter met amper vijf op 24. Daardoor draagt Cercle momenteel de rode lantaarn.


Gelukkig voor de Bruggelingen staat alles voorlopig wel nog dicht op elkaar. Zulte Waregem blijft hen enkel voor op basis van het doelsaldo, terwijl Seraing, AS Eupen en KV Kortrijk ook nog binnen de drie punten staan. Alles kan dus snel veranderen en één zege kan al voldoende zijn om van een degradatieplaats weg te springen. Dominik Thalhammer hoopt dat die volgend weekend eindelijk komt.

"Voor ons wordt de komende thuismatch tegen KV Oostende cruciaal", beseft de trainer immers in Het Laatste Nieuws. De kustploeg komt komende zaterdag op bezoek in het Jan Breydelstadion en is met negen punten ook één van de teams die nog achterom moet kijken. Na die match wachten Cercle alweer twee lastige verplaatsingen naar Gent en Union.

VERLIES
Het is opmerkelijk dat Cercle nu laatste staat, want ze werkten nog een sterke tweede helft af vorig seizoen en eindigden zo netjes in de middenmoot. In de zomer verloren ze met Rabbi Matondo wel hun beste speler en dat verlies lijkt niet echt opgevangen te zijn.

LEES OOK: 'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Zal Cercle een heel seizoen tegen degradatie moeten vechten?

Meest recent

'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

25
25
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

122
122
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

37
37
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

259
259
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

163
163
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

553
553
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

260
260
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

452
452
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

310
310
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

120
120
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

569
569
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

239
239
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

156
156
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

30
30
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

138
138
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

544
544
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

77
77
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

241
241
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

203
203
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

246
246
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

111
111
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

165
165
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

30
30
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

343
343
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

136
136

Meer sportnieuws