Thalhammer reageert op degradatiezorgen Cercle

170 stemmen
Thalhammer reageert op degradatiezorgen Cercle

Het seizoen in de Jupiler Pro League is inmiddels al acht speeldagen ver en dat betekent dat stilaan duidelijk wordt welke teams bovenaan zullen meedraaien en wie een lastig seizoen tegemoet gaat. Cercle Brugge valt duidelijk in die laatste categorie, want de Verenging blijft na een thuisnederlaag tegen Antwerp achter met amper vijf op 24. Daardoor draagt Cercle momenteel de rode lantaarn.


Gelukkig voor de Bruggelingen staat alles voorlopig wel nog dicht op elkaar. Zulte Waregem blijft hen enkel voor op basis van het doelsaldo, terwijl Seraing, AS Eupen en KV Kortrijk ook nog binnen de drie punten staan. Alles kan dus snel veranderen en één zege kan al voldoende zijn om van een degradatieplaats weg te springen. Dominik Thalhammer hoopt dat die volgend weekend eindelijk komt.

"Voor ons wordt de komende thuismatch tegen KV Oostende cruciaal", beseft de trainer immers in Het Laatste Nieuws. De kustploeg komt komende zaterdag op bezoek in het Jan Breydelstadion en is met negen punten ook één van de teams die nog achterom moet kijken. Na die match wachten Cercle alweer twee lastige verplaatsingen naar Gent en Union.

VERLIES
Het is opmerkelijk dat Cercle nu laatste staat, want ze werkten nog een sterke tweede helft af vorig seizoen en eindigden zo netjes in de middenmoot. In de zomer verloren ze met Rabbi Matondo wel hun beste speler en dat verlies lijkt niet echt opgevangen te zijn.

LEES OOK: Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Zal Cercle een heel seizoen tegen degradatie moeten vechten?

Meest recent

Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

17
17
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

32
32
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

22
22
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

13
13
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

26
26
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

81
81
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

338
338
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

75
75
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

59
59
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

196
196
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

61
61
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

57
57
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

117
117
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

91
91
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

38
38
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

60
60
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

354
354
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

62
62
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

223
223
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

280
280
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

68
68
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

203
203
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

273
273
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

207
207
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

132
132

Meer sportnieuws