'Man Utd zei 'neen' tegen 2 Rode Duivels in knotsgekke week'

door
'Man Utd zei 'neen' tegen 2 Rode Duivels in knotsgekke week'

Manchester United lijkt stilaan weer op de goede weg te zijn, want het wist zijn laatste vier wedstrijden in de Premier League allemaal te winnen. Donderdag slikte het wel een opdoffer met een thuisnederlaag in de Europa League tegen Real Sociedad, al liet Erik ten Hag daarbij wel een halve B-ploeg opdraven. De Nederlander lijkt de trein toch op de rails gekregen te hebben na een intense zomer.


Daarin had United alle moeite van de wereld om de versterkingen te vinden die zijn trainer wou en daardoor werd het een bijzonder chaotisch slot van de transferperiode. Uiteindelijk liep die wel goed af, want met de komst van Casemiro en Antony vond Man Utd uiteindelijk toch de middenvelder en flankaanvaller waar het zo lang naar gezocht had. Die dossiers werden wel zeer moeizaam afgerond.

Dat leidde volgens transfergoeroe Fabrizio Romano tot een 'knotsgekke week' op Old Trafford, waarin United maar liefst vijftien spelers aangeboden kreeg. Nadat onderhandelingen met Adrien Rabiot (Juventus) spaak gelopen waren en de komst van een nieuwe middenvelder ver weg leek, kreeg de club voor die positie Leandro Paredes (PSG), Weston McKennie (Juventus) en Moises Caicedo (Brighton) aangeboden.

RODE DUIVELS
Maar ook twee Rode Duivels werden voorgesteld aan de Engelse grootmacht. Omdat Ajax aanvankelijk onwrikbaar bleek in de onderhandelingen over Antony, probeerden makelaars een pak andere (flank)aanvallers op Old Trafford te stallen. Daarbij was ook Yannick Carrasco, die Atletico Madrid definitief kon verlaten. Ook Memphis Depay (FC Barcelona), Christian Pulisic (Chelsea) en Hirving Lozano (Napoli) werden aangeboden.

Daarnaast dacht United ook even aan een nieuwe rechtsachter. In die optiek viel naast Sergiño Dest (FC Barcelona) ook de naam van Thomas Meunier. Borussia Dortmund wou onze landgenoot echter niet verkopen en uiteindelijk besloot Ten Hag vast te houden aan Aaron Wan-Bissaka en geen nieuwe rechtsback aan te trekken.


LEES OOK: 'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

Man United...

Meest recent

'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

31
31
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

49
49
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

180
180
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

98
98
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

104
104
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

306
306
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

206
206
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

105
105
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

249
249
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

50
50
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

131
131
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

125
125
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

71
71
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

257
257
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

254
254
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

403
403
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

60
60
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

191
191
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

92
92
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

90
90
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

318
318
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

141
141
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

532
532
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

203
203
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

102
102

Meer sportnieuws