'Man Utd zei 'neen' tegen 2 Rode Duivels in knotsgekke week'

door
'Man Utd zei 'neen' tegen 2 Rode Duivels in knotsgekke week'

Manchester United lijkt stilaan weer op de goede weg te zijn, want het wist zijn laatste vier wedstrijden in de Premier League allemaal te winnen. Donderdag slikte het wel een opdoffer met een thuisnederlaag in de Europa League tegen Real Sociedad, al liet Erik ten Hag daarbij wel een halve B-ploeg opdraven. De Nederlander lijkt de trein toch op de rails gekregen te hebben na een intense zomer.


Daarin had United alle moeite van de wereld om de versterkingen te vinden die zijn trainer wou en daardoor werd het een bijzonder chaotisch slot van de transferperiode. Uiteindelijk liep die wel goed af, want met de komst van Casemiro en Antony vond Man Utd uiteindelijk toch de middenvelder en flankaanvaller waar het zo lang naar gezocht had. Die dossiers werden wel zeer moeizaam afgerond.

Dat leidde volgens transfergoeroe Fabrizio Romano tot een 'knotsgekke week' op Old Trafford, waarin United maar liefst vijftien spelers aangeboden kreeg. Nadat onderhandelingen met Adrien Rabiot (Juventus) spaak gelopen waren en de komst van een nieuwe middenvelder ver weg leek, kreeg de club voor die positie Leandro Paredes (PSG), Weston McKennie (Juventus) en Moises Caicedo (Brighton) aangeboden.

RODE DUIVELS
Maar ook twee Rode Duivels werden voorgesteld aan de Engelse grootmacht. Omdat Ajax aanvankelijk onwrikbaar bleek in de onderhandelingen over Antony, probeerden makelaars een pak andere (flank)aanvallers op Old Trafford te stallen. Daarbij was ook Yannick Carrasco, die Atletico Madrid definitief kon verlaten. Ook Memphis Depay (FC Barcelona), Christian Pulisic (Chelsea) en Hirving Lozano (Napoli) werden aangeboden.

Daarnaast dacht United ook even aan een nieuwe rechtsachter. In die optiek viel naast Sergiño Dest (FC Barcelona) ook de naam van Thomas Meunier. Borussia Dortmund wou onze landgenoot echter niet verkopen en uiteindelijk besloot Ten Hag vast te houden aan Aaron Wan-Bissaka en geen nieuwe rechtsback aan te trekken.


LEES OOK: ‘Klap voor Lukaku: Napoli kiest nieuwe aanval’

Man United...

Meest recent

Radiostilte bij Club: talent al afgeschreven?

Voor de spelers van Club Brugge zit de wintervakantie er alweer bijna op. Zaterdag moeten ze zich ...

0
0
'Neerpede in overdrive: Anderlecht stoomt 7 talenten klaar'

Anderlecht kon de voorbije maanden zijn hart ophalen aan de grote doorbraak van Nathan De Cat, ...

40
40
'OH Leuven haalt nieuw toptalent binnen'

OH Leuven zal zich deze winter ongetwijfeld willen versterken, want er wacht hen de komende maanden ...

25
25
Kompany glundert en pikt pion weg bij Guardiola

Vincent Kompany kan terugblikken op een uitstekende eerste seizoenshelft met Bayern München. In ...

71
71
'Club Brugge vindt noodoplossing bij Atletico Madrid'

Bij Club Brugge mogen we in de komende weken sowieso de nodige transferactiviteit verwachten. Er ...

322
322
TRANSFERUURTJE: 'Benteke heeft nieuwe club, knaltransfer Club'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

225
225
Guardiola vloekt op Doku: City in zak en as na zeperd

Manchester City is het nieuwe jaar niet goed begonnen. The Cityzens speelden 0-0 gelijk op het veld ...

91
91
Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Club Brugge trekt, net zoals bijna alle andere Belgische eersteklassers, op winterstage naar de zon. ...

330
330
Penders wrijft zich in de handen: snel knaltransfer?

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Chelsea legde een bom geld op tafel voor de jonge ...

76
76
Advocaat verbaast na stunt met keuze: "Schrijf maar op"

Dick Advocaat was ooit persona non grata in België na zijn vroegtijdige exit bij de Rode ...

31
31
Winterse toptransfer: ‘Cercle vreest exit smaakmaker’

Cercle Brugge zit dit seizoen weer in de hoek waar de klappen vallen. Groen-Zwart staat op een ...

110
110
‘Club Brugge-target genadeloos weggepest: FIFA grijpt in’

De wintermercato staat op het punt te ontploffen en de Belgische clubs doen gretig mee met de ...

491
491
'Rentree De Bruyne: datum voor terugkeer in Napels geprikt'

Bij Napoli gaan ze tijdens de wintermercato op zoek naar offensieve versterking en dat heeft in ...

66
66
'Karetsas greep in de zomer naast knaltransfer'

KRC Genk beleeft niet zijn beste seizoen en dat leidde enkele weken geleden nog tot het ontslag van ...

190
190
’Bliksemvertrek Noa Lang bij Napoli’

Noa Lang versierde vorige zomer een zeer fraaie transfer. Na twee seizoenen bij PSV zette de ...

203
203
Stevige sneer naar Brys: "Wie krijgt nu ruzie met Eto'o?"

Marc Brys volgt de Africa Cup vanuit zijn zetel, want na een onwaarschijnlijke soap trok Kameroen ...

117
117
'Anderlecht in transferstrijd met Barça en Liverpool'

Het belooft alweer een drukke mercato te worden voor Anderlecht. Sportief directeur Olivier Renard ...

310
310
Bornauw maakt plots grote indruk: "Ik ben niet verrast"

De Premier League heeft op Nieuwjaarsdag een nieuwe Belg ontdekt. Leeds United ging knap een punt ...

119
119
'Om deze reden maakte Benteke verrassende transferkeuze'

Christian Benteke heeft een maand na zijn vertrek bij DC United een nieuwe club gevonden. De ...

204
204
‘Club Brugge zet Frankrijk op stelten: powerhouse van 11M’

Club Brugge-fans voelen het al kriebelen: dit is zo’n transfer die de winter in ...

1142
1142
'Club Brugge mag kruis maken over grote naam'

Club Brugge koestert ambitieuze transferplannen voor deze winter. Het wil absoluut de titel pakken ...

483
483
'Absolute droomtransfer voor Ismael Saibari'

Bij Anderlecht en Genk kon hij niet doorbreken, maar in Nederland maakt Ismael Saibari intussen wel ...

66
66
Pro League vs DAZN: dit zijn de volgende stappen

De Pro League haalde vlak voor de jaarwisseling nog een mooie slag thuis in de strijd tegen DAZN. ...

312
312
'Nachtmerrie voor Duivel: na 6 maanden alweer weg'

Met het oog op het WK van volgende zomer zullen mogelijk nog enkele Rode Duivels deze winter van ...

130
130
DAZN-uitspraak: dit zijn de gevolgen voor de voetbalkijker

De Brusselse arbitragerechtbank CEPANI deed woensdag een voorlopige uitspraak in het veelbesproken ...

447
447

Meer sportnieuws