'Man Utd zei 'neen' tegen 2 Rode Duivels in knotsgekke week'

137 stemmen
'Man Utd zei 'neen' tegen 2 Rode Duivels in knotsgekke week'

Manchester United lijkt stilaan weer op de goede weg te zijn, want het wist zijn laatste vier wedstrijden in de Premier League allemaal te winnen. Donderdag slikte het wel een opdoffer met een thuisnederlaag in de Europa League tegen Real Sociedad, al liet Erik ten Hag daarbij wel een halve B-ploeg opdraven. De Nederlander lijkt de trein toch op de rails gekregen te hebben na een intense zomer.


Daarin had United alle moeite van de wereld om de versterkingen te vinden die zijn trainer wou en daardoor werd het een bijzonder chaotisch slot van de transferperiode. Uiteindelijk liep die wel goed af, want met de komst van Casemiro en Antony vond Man Utd uiteindelijk toch de middenvelder en flankaanvaller waar het zo lang naar gezocht had. Die dossiers werden wel zeer moeizaam afgerond.

Dat leidde volgens transfergoeroe Fabrizio Romano tot een 'knotsgekke week' op Old Trafford, waarin United maar liefst vijftien spelers aangeboden kreeg. Nadat onderhandelingen met Adrien Rabiot (Juventus) spaak gelopen waren en de komst van een nieuwe middenvelder ver weg leek, kreeg de club voor die positie Leandro Paredes (PSG), Weston McKennie (Juventus) en Moises Caicedo (Brighton) aangeboden.

RODE DUIVELS
Maar ook twee Rode Duivels werden voorgesteld aan de Engelse grootmacht. Omdat Ajax aanvankelijk onwrikbaar bleek in de onderhandelingen over Antony, probeerden makelaars een pak andere (flank)aanvallers op Old Trafford te stallen. Daarbij was ook Yannick Carrasco, die Atletico Madrid definitief kon verlaten. Ook Memphis Depay (FC Barcelona), Christian Pulisic (Chelsea) en Hirving Lozano (Napoli) werden aangeboden.

Daarnaast dacht United ook even aan een nieuwe rechtsachter. In die optiek viel naast Sergiño Dest (FC Barcelona) ook de naam van Thomas Meunier. Borussia Dortmund wou onze landgenoot echter niet verkopen en uiteindelijk besloot Ten Hag vast te houden aan Aaron Wan-Bissaka en geen nieuwe rechtsback aan te trekken.


LEES OOK: Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Man United...

Meest recent

Vrancken beantwoordt toekomstvraag na geweldig afscheid

Voor STVV stond er op de slotspeeldag niets meer op het spel, want de derde plaats was al lang ...

33
33
Blijft oudgediende alsnog bij Union?

Bij Union zal de spelersgroep in de komende maanden ongetwijfeld weer stevig veranderen, zoals ook ...

18
18
Strijd om CL in Serie A kent zeer straffe ontknoping

In de Serie A waren de ogen op de slotspeeldag zondagavond vooral gericht op de strijd om de laatste ...

60
60
Dé pineut bij Anderlecht: "Kan niet eens mee in provinciale"

Voor Anderlecht heeft een moeilijk seizoen zondag een zeer pijnlijk einde gekregen. Op het veld van ...

330
330
Muzio bevestigt: "Ik denk dat hij bij Union zal blijven"

Voor Union was de voorbije anderhalve week een rollercoaster. Enkele dagen na de bekerwinst ...

49
49
Mignolet onthult: droomafscheid ging bijna in rook op

Club Brugge heeft zijn seizoen in stijl afgesloten, want de landskampioen haalde in zijn slotmatch ...

159
159
Geen Europees voor Malinwa: Vanderbiest duidt reden aan

Het Belgische voetbalseizoen zit er na zondag zo goed als op. Alleen het laatste Europese ticket ...

197
197
Knap gebaar Vanaken: "Dat was vandaag de enige motivatie"

Club Brugge mocht donderdag al de landstitel vieren, maar heeft die zondag nog eens extra in de verf ...

152
152
Taravel excuseert zich en ziet oorzaak voor pandoering

Anderlecht heeft zijn seizoen afgesloten met een stevige valse noot. Het kreeg in zijn slotwedstrijd ...

453
453
Afscheid Mignolet: 'Big Si' op prachtige wijze uitgezwaaid

Simon Mignolet is officieel geen profvoetballer meer. De 38-jarige doelman nam vanavond afscheid ...

113
113
Club eert Mignolet met demonstratie, RSCA slikt vernedering

Om 18u30 stonden er nog drie matchen op het programma op de laatste speeldag van de Champions' ...

107
107
Westerlo twijfelt over twee spelers: "Bestuur praat met hen"

KVC Westerlo kende een goed seizoen. Issame Charai hoopt dat zijn sportieve bazen hem volgend jaar ...

53
53
Mrabti speelt open kaart: "Een andere Belgische club?"

KV Mechelen kondigde aan dat Kerim Mrabti de club verlaat. De ervaren middenvelder is transfervrij ...

152
152
Nu al pandoering voor Anderlecht: fans woedend

RSC Anderlecht kent een dramatisch seizoen. De Brusselaars zijn wel zeker van Europa, maar ze ...

304
304
CIES maakt 'beste JPL-team' bekend: aantal verrassingen

Onderzoeksbureau CIES heeft zijn beste elftal van de Jupiler Pro League meegedeeld. Ze deden dat aan ...

119
119
Tottenham op valreep gered, afscheid Guardiola in mineur

Het doek is gevallen over het seizoen in de Premier League. Tijdens de slotspeeldag wist Tottenham ...

57
57
Klaar voor WK: De Bruyne pakt uit met prinsheerlijke assist

In de Italiaanse Serie A wou SSC Napoli zondagavond zijn tweede plaats veilige stellen. Een puntje ...

77
77
'Porto springt in de dans om steunpilaar Club Brugge'

Zondag zet Club Brugge een punt achter zijn seizoen, maar voor de sportieve leiding zal het echte ...

245
245
Opstellingen PO I: Club met Mignolet, onuitgegeven ploeg RSCA

Zondagavond wordt de slotspeeldag van de Champions' Play-Offs integraal op hetzelfde moment ...

121
121
'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

73
73
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

161
161
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

437
437
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

286
286
Club naar Champions League: nu al uitsluitsel over loting

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

545
545
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

149
149

Meer sportnieuws