Spaanse pers spaart Hazard niet na pover optreden

door
Spaanse pers spaart Hazard niet na pover optreden

Na vijf speeldagen blijft titelverdediger Real Madrid met het maximum van de punten bovenaan het klassement in de Spaanse Primera Division staan. Zondagnamiddag werd ook RCD Mallorca over de knie gelegd: 4-1. Eden Hazard mocht nog eens in de basis starten, maar de Rode Duivel kon niet overtuigen.


Afgelopen dinsdag had Hazard als invaller nog een goede beurt gemaakt op het veld van Celtic Glasgow en daarvoor werd hij dus beloond met zijn eerste basisplaats op clubniveau in meer dan 230 dagen. Maar de Rode Duivel kon zijn kans niet grijpen. Hazard kwam amper in het stuk voor en werd na een goed uurtje vervangen. Desondanks toonde coach Carlo Ancelotti zich achteraf tevreden over zijn prestatie. Maar in de Spaanse pers waren de reacties een pak scherper.

Bij Mundo Deportivo bijvoorbeeld, had men weer verwacht na zijn optreden in de Champions League. "Hazard bevestigde dat zijn prestatie in Glasgow slechts een luchtspiegeling was. Hij zit nog lang niet op zijn hoogtepunt." El Desmarque ging nog een stapje verder en gaf de Rode Duivel slechts een 3 op 10 in de spelersbeoordelingen. "Speelde een wedstrijd waar hij totaal geen rol van betekenis had. Hij zakte diep in om te proberen zich te onderscheiden, maar was op geen enkel moment beslissend."

TOESCHOUWER
Bij SPORT wordt de aanvaller dan weer omschreven als 'toeschouwer'. "Hij voelde zich duidelijk niet op zijn gemak op het veld." En zelfs het Madrileense Marca was allesbehalve enthousiast. "Het valt niet te ontkennen dat hij de bal zocht, maar dat was altijd te ver van het doel om gevaarlijk te zijn. Het hoogtepunt van de Belg was een val waarbij een penalty werd gevraagd, al was het meer hij die het contact zocht", analyseert men zijn optreden.

LEES OOK: Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Hazard is niet geschikt voor zo'n centrale rol ...

Meest recent

Bornauw speelt open kaart over investeerders bij Anderlecht

RSC Anderlecht maakt al twee jaar op rij nipt winst, maar de Brusselaars moeten financieel een ...

17
17
Legt Antwerp miljoenen op tafel? Hein oordeelt

Royal Antwerp FC is plots zeer goed bezig en de Great Old droomt meer dan ooit van de top zes. ...

40
40
Eén dissonant bij overtuigend Anderlecht: "Uitbrander Hasi"

RSC Anderlecht heeft opnieuw beslag gelegd op de tweede plaats in het klassement. De Brusselaars ...

76
76
Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

361
361
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

170
170
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

364
364
Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

460
460
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

337
337
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

344
344
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

336
336
Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

110
110
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

112
112
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

67
67
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

27
27
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

365
365
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

209
209
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

479
479
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

41
41
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

524
524
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

224
224
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

395
395
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

136
136
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

258
258
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

147
147
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

193
193

Meer sportnieuws