Spaanse pers spaart Hazard niet na pover optreden

109 stemmen
Spaanse pers spaart Hazard niet na pover optreden

Na vijf speeldagen blijft titelverdediger Real Madrid met het maximum van de punten bovenaan het klassement in de Spaanse Primera Division staan. Zondagnamiddag werd ook RCD Mallorca over de knie gelegd: 4-1. Eden Hazard mocht nog eens in de basis starten, maar de Rode Duivel kon niet overtuigen.


Afgelopen dinsdag had Hazard als invaller nog een goede beurt gemaakt op het veld van Celtic Glasgow en daarvoor werd hij dus beloond met zijn eerste basisplaats op clubniveau in meer dan 230 dagen. Maar de Rode Duivel kon zijn kans niet grijpen. Hazard kwam amper in het stuk voor en werd na een goed uurtje vervangen. Desondanks toonde coach Carlo Ancelotti zich achteraf tevreden over zijn prestatie. Maar in de Spaanse pers waren de reacties een pak scherper.

Bij Mundo Deportivo bijvoorbeeld, had men weer verwacht na zijn optreden in de Champions League. "Hazard bevestigde dat zijn prestatie in Glasgow slechts een luchtspiegeling was. Hij zit nog lang niet op zijn hoogtepunt." El Desmarque ging nog een stapje verder en gaf de Rode Duivel slechts een 3 op 10 in de spelersbeoordelingen. "Speelde een wedstrijd waar hij totaal geen rol van betekenis had. Hij zakte diep in om te proberen zich te onderscheiden, maar was op geen enkel moment beslissend."

TOESCHOUWER
Bij SPORT wordt de aanvaller dan weer omschreven als 'toeschouwer'. "Hij voelde zich duidelijk niet op zijn gemak op het veld." En zelfs het Madrileense Marca was allesbehalve enthousiast. "Het valt niet te ontkennen dat hij de bal zocht, maar dat was altijd te ver van het doel om gevaarlijk te zijn. Het hoogtepunt van de Belg was een val waarbij een penalty werd gevraagd, al was het meer hij die het contact zocht", analyseert men zijn optreden.

LEES OOK: 'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Hazard is niet geschikt voor zo'n centrale rol ...

Meest recent

Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

0
0
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

89
89
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

72
72
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

150
150
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

76
76
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

333
333
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

413
413
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

272
272
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

507
507
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

120
120
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

231
231
Sleutelduel met Nieuw-Zeeland: Courtois doet voorspelling

Thibaut Courtois is duidelijk op de afspraak tijdens het WK 2026. Jammer genoeg zijn een groot deel ...

302
302
'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

115
115
Unanieme 4 op 10: kranten pakken zwakke schakel Duivels aan

Na twee speeldagen op het WK 2026, is groepswinst bijzonder ver weg voor de Rode Duivels. ...

436
436
Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

382
382
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

440
440
Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

814
814
Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

194
194
Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

195
195
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

385
385
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

1838
1838
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

175
175
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

177
177
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

197
197
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

92
92

Meer sportnieuws