Spaanse pers spaart Hazard niet na pover optreden

door
Spaanse pers spaart Hazard niet na pover optreden

Na vijf speeldagen blijft titelverdediger Real Madrid met het maximum van de punten bovenaan het klassement in de Spaanse Primera Division staan. Zondagnamiddag werd ook RCD Mallorca over de knie gelegd: 4-1. Eden Hazard mocht nog eens in de basis starten, maar de Rode Duivel kon niet overtuigen.


Afgelopen dinsdag had Hazard als invaller nog een goede beurt gemaakt op het veld van Celtic Glasgow en daarvoor werd hij dus beloond met zijn eerste basisplaats op clubniveau in meer dan 230 dagen. Maar de Rode Duivel kon zijn kans niet grijpen. Hazard kwam amper in het stuk voor en werd na een goed uurtje vervangen. Desondanks toonde coach Carlo Ancelotti zich achteraf tevreden over zijn prestatie. Maar in de Spaanse pers waren de reacties een pak scherper.

Bij Mundo Deportivo bijvoorbeeld, had men weer verwacht na zijn optreden in de Champions League. "Hazard bevestigde dat zijn prestatie in Glasgow slechts een luchtspiegeling was. Hij zit nog lang niet op zijn hoogtepunt." El Desmarque ging nog een stapje verder en gaf de Rode Duivel slechts een 3 op 10 in de spelersbeoordelingen. "Speelde een wedstrijd waar hij totaal geen rol van betekenis had. Hij zakte diep in om te proberen zich te onderscheiden, maar was op geen enkel moment beslissend."

TOESCHOUWER
Bij SPORT wordt de aanvaller dan weer omschreven als 'toeschouwer'. "Hij voelde zich duidelijk niet op zijn gemak op het veld." En zelfs het Madrileense Marca was allesbehalve enthousiast. "Het valt niet te ontkennen dat hij de bal zocht, maar dat was altijd te ver van het doel om gevaarlijk te zijn. Het hoogtepunt van de Belg was een val waarbij een penalty werd gevraagd, al was het meer hij die het contact zocht", analyseert men zijn optreden.

LEES OOK: 'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Hazard is niet geschikt voor zo'n centrale rol ...

Meest recent

'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

21
21
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

29
29
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

98
98
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

42
42
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

70
70
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

29
29
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

221
221
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

161
161
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

221
221
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

242
242
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

116
116
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

240
240
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

922
922
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

97
97
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

50
50
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

115
115
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

604
604
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

246
246
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

661
661
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

185
185
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

249
249
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

46
46
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

56
56
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

701
701
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

864
864

Meer sportnieuws