Alderweireld dolgelukkig na eerste voor Antwerp

door
Alderweireld dolgelukkig na eerste voor Antwerp

Antwerp blijft doorstomen in de competitie. De Great Old pakte tegen Cercle Brugge al zijn achtste (!) zege op een rij in de competitie. Daarmee tekent het voor een clubrecord. Met 24 op 24 prijken de Antwerpenaren fier op kop in de Jupiler Pro League. Toby Alderweireld stond voor het eerst aan het kanon voor zijn nieuwe club.


De Rode Duivel kopte de veilige 0-2 tegen de netten. Daarvoor had die andere topaankoop, Vincent Jansen, ook al toegeslagen. Alderweireld was achteraf blij als een kind met zijn eerste voor stamnummer één. "Dat doelpunt maken is speciaal. Het werd eens tijd om te scoren. Ik denk dat het belangrijk is dat ik dan het team kon helpen", tekende Sporza op.

De verdediger vond Cercle een lastige tegenstander. "Hier komen is niet makkelijk. Ik denk dat Cercle minder punten heeft dan het verdient", aldus Alderweireld. Antwerp toonde volgens hem de juist mentaliteit. "Maar we hebben gevochten. Natuurlijk konden we beter voetballen, maar we wisten op voorhand dat dit een overwinning zou zijn op wilskracht. Dat hebben we vandaag getoond."

TIEN?

Na acht zeges op een rij denk je natuurlijk al snel aan het magische getal tien. Volgende week staat Antwerp alvast een zeer haalbare kaart te wachten. Het krijgt dan het bezoek van RFC Seraing, dat thuis met 0-2 de boot inging tegen Club Brugge. De negende zege lonkt dus. Ook op speeldag tien moet Antwerp op papier de drie punten binnenhalen. Mark van Bommel en co trekken dan naar KV Kortrijk. De Kerels kregen dit weekend in eigen huis een bolwassing van KV Mechelen (1-4).

LEES OOK: Beter bij Antwerp gebleven? Chery krijgt de volle laag

Wordt Antwerp kampioen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Recordsom De Cat, Liverpool lonkt naar Club'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

13
13
'Club Brugge verliest sterkhouder: prijskaartje bekend'

Met een slordige 80 miljoen aan inkomsten verlegde Club Brugge vorige zomer zijn grenzen, maar of ...

19
19
'Anderlecht kan cashen: interesse in De Cat neemt toe'

Doorheen de financiële malaise van de afgelopen jaren bleek Neerpede vaak een levenslijn voor ...

29
29
'Unicum bij Rode Duivels: Garcia broedt op verrassing'

In het verre Kazachstan beginnen de Rode Duivels straks aan hun voorlaatste opdracht van de ...

83
83
'Transfertwist bij Club Brugge: Vermant weg in januari?'

De wintermercato opent pas binnen anderhalve maand haar deuren, maar de geruchtenmolen draait nu al ...

174
174
Club-fans in shock: verrassende namen op transferlijst

Club Brugge legt een shortlist op tafel: van U20-parels tot een Premier League-keeper. Het gaat om ...

246
246
Garcia en Tielemans spreken ferme taal: "Dat moét"

Rond 16u45 mogen de Rode Duivels hun WK-kwalificatie vieren. Iets anders zou een blamage zijn. Rudi ...

31
31
Rode Duivel keihard afgemaakt: “Hij liet niks zien”

Sasha Tavolieri heeft zich bij LN24 stevig laten gaan richting één Rode Duivel. De ...

190
190
'Ajax zet twee topnamen op lijstje als opvolger Kroes'

Het is nog maar eens crisis in Amsterdam. Ajax ontsloeg John Heitinga en technisch directeur Alex ...

81
81
Duivel laat Boskamp sprakeloos: “Zo zag ik hem NOOIT”

De Rode Duivels willen zich zaterdag, ten laatste dinsdag, verzekeren van hun WK-ticket. In de duels ...

102
102
'Engeland stort zich op De Cat: spectaculair prijskaartje gelekt'

De veelbesproken passage van Nathan De Cat op het WK U17, werd er uiteindelijk één van ...

681
681
Hayen krijgt oplawaai: droomjob wordt gênante afwijzing

Nicky Hayen leek even te flirten met zijn droomjob bij Celtic, met praatjes over monsterloon en ...

185
185
'Alles op de titel: City pakt uit tijdens wintermercato'

In de Engelse Premier League staat Arsenal FC na elf speeldagen alleen aan de leiding te pronken. ...

67
67
'Supertransfer in JPL: Liverpool klopt aan bij Club Brugge'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen verschillende spelers te lanceren richting Europese ...

398
398
Kazachstan-België: Garcia pakt uit met onuitgegeven basiself

De Rode Duivels kunnen zich zaterdagnamiddag verzekeren van hun ticket voor de WK-eindronde van ...

456
456
Van der Elst trekt streng oordeel na WK-afgang U17

Het WK U17 is uiteindelijk een afknapper geworden voor de Jonge Duivels. Ze waren met hoge ...

288
288
Vanderhaeghe deelt sneertje uit aan Hayen, Hubert en co

De interlandbreak is vaak een moment voor trainerswissels en ook deze maand was het weer raak bij ...

237
237
Anderlecht-legende Jurion verrast met 3 favoriete spelers

Bij Anderlecht hopen ze zich weer te kunnen gaan mengen in de titelstrijd na de overwinningen tegen ...

210
210
Kroatië plaatst zich voor WK, Oranje en Duitsland wachten nog

De kwalificatiecampagne voor het WK is in zijn laatste fase aanbeland. Vrijdagavond wist ...

91
91
'Chelsea en Barça kampen om gewezen JPL-ster'

De Jupiler Pro League bewees de voorbije jaren voor heel wat spelers een ideale springplank naar een ...

54
54
Rode Duivel blijft op de sukkel: WK al een utopie?

Helemaal zeker zijn ze nog niet, maar we mogen er van uitgaan dat de Rode Duivels volgende zomer op ...

72
72
Vanderhaeghe blijft hopen op topclub: "Hij is mijn vriend"

Yves Vanderhaeghe is terug op de Belgische velden. De ervaren trainer maakte deze week een ...

141
141
'Club Brugge en Genk blazen transferstrijd nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en de meeste clubs beginnen stilaan hun verlanglijstjes ...

258
258
'Tottenham mengt zich in titanenstrijd om Rode Duivel'

Enkele jaren geleden was Tottenham nog een haven voor Rode Duivels. Met Toby Alderweireld, Jan ...

73
73
'Club haalt opgelucht adem na transferupdate, Union vreest'

Bij Club Brugge moeten ze in de komende mercato's het vertrek van heel wat sterkhouders vrezen. De ...

116
116

Meer sportnieuws