Alderweireld dolgelukkig na eerste voor Antwerp

door
Alderweireld dolgelukkig na eerste voor Antwerp

Antwerp blijft doorstomen in de competitie. De Great Old pakte tegen Cercle Brugge al zijn achtste (!) zege op een rij in de competitie. Daarmee tekent het voor een clubrecord. Met 24 op 24 prijken de Antwerpenaren fier op kop in de Jupiler Pro League. Toby Alderweireld stond voor het eerst aan het kanon voor zijn nieuwe club.


De Rode Duivel kopte de veilige 0-2 tegen de netten. Daarvoor had die andere topaankoop, Vincent Jansen, ook al toegeslagen. Alderweireld was achteraf blij als een kind met zijn eerste voor stamnummer één. "Dat doelpunt maken is speciaal. Het werd eens tijd om te scoren. Ik denk dat het belangrijk is dat ik dan het team kon helpen", tekende Sporza op.

De verdediger vond Cercle een lastige tegenstander. "Hier komen is niet makkelijk. Ik denk dat Cercle minder punten heeft dan het verdient", aldus Alderweireld. Antwerp toonde volgens hem de juist mentaliteit. "Maar we hebben gevochten. Natuurlijk konden we beter voetballen, maar we wisten op voorhand dat dit een overwinning zou zijn op wilskracht. Dat hebben we vandaag getoond."

TIEN?

Na acht zeges op een rij denk je natuurlijk al snel aan het magische getal tien. Volgende week staat Antwerp alvast een zeer haalbare kaart te wachten. Het krijgt dan het bezoek van RFC Seraing, dat thuis met 0-2 de boot inging tegen Club Brugge. De negende zege lonkt dus. Ook op speeldag tien moet Antwerp op papier de drie punten binnenhalen. Mark van Bommel en co trekken dan naar KV Kortrijk. De Kerels kregen dit weekend in eigen huis een bolwassing van KV Mechelen (1-4).

LEES OOK: Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Wordt Antwerp kampioen?

Meest recent

Anderlecht pakt plots uit met verrassende WK-ganger

Er staat de komende maanden nog heel wat op het spel voor RSC Anderlecht, dat met de beker eindelijk ...

0
0
KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

8
8
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

177
177
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

232
232
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

125
125
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

109
109
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

158
158
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

25
25
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

194
194
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

129
129
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

108
108
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

184
184
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

48
48
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

65
65
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

320
320
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

261
261
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

244
244
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

156
156
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

130
130
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

189
189
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

69
69
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

106
106
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

346
346
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

148
148
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

488
488

Meer sportnieuws