Ancelotti komt Hazard-belofte netjes na

door
Ancelotti komt Hazard-belofte netjes na

In de Spaanse Primera Division kon FC Barcelona zaterdagavond naar een voorlopige leidersplaats springen. En dus is het aan Real Madrid om zondagnamiddag voor een reactie te zorgen op eigen veld tegen RCD Mallorca. Daarvoor rekent de titelverdediger onder meer op Eden Hazard.


De Koninklijke zal het tegen Mallorca zonder Karim Benzema moeten doen. De Franse spits viel afgelopen woensdag geblesseerd uit in het Champions League-duel tegen Celtic Glasgow. Dat was echter goed nieuws voor Hazard. De Rode Duivel kwam hem immers vervangen en tekende voor een sterke invalbeurt met onder meer voor een doelpunt en assist. En dat optreden ziet hij nu ook beloond worden.

Zo liet coach Carlo Ancelotti zaterdag al verstaan dat Hazard allicht zijn eerste basisplek in meer dan 230 dagen zal krijgen. "Hij zal zondag spelen en ik hoop dat hij een goede wedstrijd heeft", aldus Ancelotti. "Het kan zijn dat Hazard niet het scorend vermogen van Karim, omdat hij lang niet heeft gespeeld. Ik ga hem ook niet om goals vragen, maar wel dat hij aanvallend zijn ding doet op zijn manier."

BELGISCH-BRAZILIAANSE AANVAL
En dit keer komt de ervaren Italiaan wél zijn belofte na. Zo start Hazard als centrale pion in de aanvalslinie. Hij krijgt de jonge Brazilianen Vinicius Junior en Rodrygo Goes langs zich. Voorts is ook Thibaut Courtois gewoon van de partij. De doelman miste enkele trainingen na een lichte blessure, maar is inmiddels dus weer wedstrijdfit.

LEES OOK: 'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Hazard wordt dit seizoen nog een bepalende speler bij Real ...

Meest recent

"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

6
6
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

107
107
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

87
87
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

56
56
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

115
115
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

331
331
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

215
215
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

358
358
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

96
96
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

106
106
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

129
129
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

108
108
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

68
68
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

20
20
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

52
52
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

416
416
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

185
185
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

41
41
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

107
107
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

483
483
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

211
211
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

32
32
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

87
87
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

467
467
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

396
396

Meer sportnieuws