Geraerts heeft stevige waarschuwing voor Union-sterkhouder

72 stemmen
Geraerts heeft stevige waarschuwing voor Union-sterkhouder

Union SG kende deze week een droomstart in de groepsfase van de Europa League. De Brusselaars wonnen met het kleinste verschil op het veld van hun Duitse naamgenoot Union Berlin. In de competitie wacht dit weekend een duel tegen KRC Genk, op moment van schrijven de nummer drie in de stand. Geen gemakkelijke opdracht voor Karel Geraerts en zijn ploeg.


Geraerts en Union lijkt het goede afgelopen seizoen voorlopig te bevestigen. Union verraste toen vriend en vijand door lang op kop te staan en tot het einde mee te doen om de titel. Uiteindelijk was het Club Brugge dat met de oppergaai ging lopen. Blauw-Zwart verlengde daarmee zijn titel. Union kroonde zich tot vicekampioen. Dat herhalen lijkt dit jaar een moeilijke opdracht te gaan worden, maar met een voorlopige vijfde plaats doet de club het opnieuw uitstekend.

En dat na het vertrek van enkele sterkhouders. Topschutter Deniz Undav koos voor een avontuur in de Premier League bij zusterclub Brighton & Hove Albion. Casper Nielsen bleef in België en verkaste naar Club brugge voor de nodige miljoenen. Daar heeft de Deen zich ondertussen opgewerkt tot een basispion. Enkele smaakmakers bleven op post. Zo verdedigt Dante Vanzeir nog altijd de kleuren van Union, al haalt hij nog niet zijn niveau van vorig seizoen.

GERAERTS WAARSCHUWT

Coach Geraerts lijkt zich in eerste instantie geen zorgen te maken over Vanzeir. "Ik spreek vaak met Dante over zijn prestaties, zijn match op Berlijn schonk me voldoening. Het is waar dat hij een goal mankeert, maar ook zonder te scoren brengt Vanzeir ons veel bij", klinkt het bij Het Laatste Nieuws. Hij waarschuwt hij de aanvaller wel. "Al moet hij wel goede dingen laten zien. De concurrentie kan hem nog een hoger niveau duwen." Vanzeir was dit seizoen goed voor twee goals en één assist in tien optredens.

LEES OOK: Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

Zal Vanzeir zijn oude niveau nog halen dit seizoen?

Meest recent

'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

13
13
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

32
32
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

26
26
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

59
59
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

46
46
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

77
77
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

203
203
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

462
462
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

183
183
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

383
383
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

302
302
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

185
185
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

84
84
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

82
82
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

148
148
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

169
169
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

336
336
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

338
338
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

265
265
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

476
476
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

146
146
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

671
671
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

101
101
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

68
68
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

372
372

Meer sportnieuws