De Condé weigerde erg mooi aanbod vanuit Spanje

168 stemmen
De Condé weigerde erg mooi aanbod vanuit Spanje

Dimitri de Condé heeft er weer een bewogen transferperiode opzitten. Hij zag verschillende sterkhouders zoals Junya Ito, Cyriel Dessers, Theo Bongonda, Kristian Thorstvedt en Jhon Lucumi vertrekken, maar desondanks stelde hij opnieuw een erg kwalitatieve selectie samen.


De Head of Football moest in de voorbije zomermercato ook veel aangeboden spelers afwijzen zoals Luis Suarez en Diego Costa. Dergelijke spelers passen helemaal niet in het DNA van de club en daarom werden deze klinkende namen meteen afgewezen door de Condé. Maar ook hijzelf moest in de voorbije maanden een aanbieding van zich afslaan.

BILBAO EN BIELSA

In een interview met Het Laatste Nieuws stelde de Condé namelijk dat er op een gegeven moment een Spaanse club gebeld heeft voor hem en dat die interesse hem wel charmeerde. Die club bleek Athletic Bilbao te zijn, waar er op dat moment presidentsverkiezingen plaatsvonden. De club zag de Condé als TD en niemand minder dan Marcelo Bielsa als coach.

“Een grote naam en een mooie uitdaging. Dan begin je toch even na te denken, maar ik heb ervoor bedankt. Uiteindelijk zag ik het vooral als compliment. Niet alleen voor mij, maar voor wat we met Genk bereikt hebben. Zoals ik zei: ik ben hongerig naar succes met deze club. De manier waarop wij het doen – met een mix van eigen jeugd en het scouten van jong talent – vind ik gewoon heel mooi”, besloot de Condé in HLN.

LEES OOK: 'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

Moet de Condé ooit naar het buitenland trekken?

Meest recent

Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

6
6
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

86
86
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

48
48
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

83
83
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

273
273
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

80
80
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

238
238
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

347
347
Vanaken ontploft online na totale vernedering van Union

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

229
229
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

687
687
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

340
340
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

260
260
Duivels dilemma Garcia: "Hij móét starten op het WK"

Met een vijf sterren-prestatie in de titelclash tegen Union SG, toonde Hans Vanaken zondag nog eens ...

275
275
Ancelotti pakt Neymar mee naar WK, Spaans alarm om Yamal

Binnen minder dan een maand barst het WK in alle hevigheid los. Momenteel worden dan ook volop ...

73
73
'Club Brugge perplex: totale transferwending Stankovic'

Club Brugge zal tijdens de zomermercato sowieso verschillende sterkhouders kwijtspelen. Ook een ...

533
533
Arsenal op zucht van titel: controverse na rode kaart-fase

Arsenal FC heeft maandagavond weer een grote stap richting de landstitel gezet. De Gunners wonnen op ...

92
92
Leko ontkracht kritiek op Verhaeghe: "Klopt niet"

Club Brugge staat op het punt om Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord, met als gevolg de ...

287
287
'Code rood bij Antwerp: exit Jaecques & Haroun?'

Na een alweer teleurstellend seizoen is Antwerp aan bezinning toe. Komende zomer is er dan ook nog ...

263
263
'Witte rook bij Essevee: overeenkomst met nieuwe T1'

Ontsnappen aan de Relegation Play-Offs lukte niet, maar daarin bleek Zulte Waregem wel veruit de ...

325
325
'Kogel door de kerk: Anderlecht verkoopt De Cat'

Na de verloren bekerfinale was het andermaal een seizoen om snel te vergeten voor RSC Anderlecht. ...

1247
1247
Leko haalt gram: ultieme vernedering voor AA Gent?

Dankzij een spectaculaire 5-0 zege tegen Union diepte Club Brugge het gat met de eerste achtervolger ...

569
569
'Bom in Manchester: Guardiola na slotspeeldag weg bij City'

De ontknoping van de Engelse titelstrijd draait op volle toeren. Maar maandagavond werd de Premier ...

187
187
'STVV op zucht van nieuwe spits, Cercle pakt miljoenen'

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Heel wat ploegen zijn dan ook al ...

106
106
Gouden Schoen: winnaar eerste stemronde nú al bekend?

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op, tijd dus om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

263
263
'Mourinho dropt enorme transferbom bij Real-comeback'

Een officiële aankondiging ontbreekt nog, maar alle signalen wijzen erop dat José ...

247
247

Meer sportnieuws