De Condé weigerde erg mooi aanbod vanuit Spanje

168 stemmen
De Condé weigerde erg mooi aanbod vanuit Spanje

Dimitri de Condé heeft er weer een bewogen transferperiode opzitten. Hij zag verschillende sterkhouders zoals Junya Ito, Cyriel Dessers, Theo Bongonda, Kristian Thorstvedt en Jhon Lucumi vertrekken, maar desondanks stelde hij opnieuw een erg kwalitatieve selectie samen.


De Head of Football moest in de voorbije zomermercato ook veel aangeboden spelers afwijzen zoals Luis Suarez en Diego Costa. Dergelijke spelers passen helemaal niet in het DNA van de club en daarom werden deze klinkende namen meteen afgewezen door de Condé. Maar ook hijzelf moest in de voorbije maanden een aanbieding van zich afslaan.

BILBAO EN BIELSA

In een interview met Het Laatste Nieuws stelde de Condé namelijk dat er op een gegeven moment een Spaanse club gebeld heeft voor hem en dat die interesse hem wel charmeerde. Die club bleek Athletic Bilbao te zijn, waar er op dat moment presidentsverkiezingen plaatsvonden. De club zag de Condé als TD en niemand minder dan Marcelo Bielsa als coach.

“Een grote naam en een mooie uitdaging. Dan begin je toch even na te denken, maar ik heb ervoor bedankt. Uiteindelijk zag ik het vooral als compliment. Niet alleen voor mij, maar voor wat we met Genk bereikt hebben. Zoals ik zei: ik ben hongerig naar succes met deze club. De manier waarop wij het doen – met een mix van eigen jeugd en het scouten van jong talent – vind ik gewoon heel mooi”, besloot de Condé in HLN.

LEES OOK: De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Moet de Condé ooit naar het buitenland trekken?

Meest recent

Vanaken krijgt kans: Proto en Vanden Borre gaan volledig los

Maar heel wat kenners en supporters al een poosje om vraagden, werd zaterdagochtend ook beantwoord. ...

25
25
Kevin De Bruyne blijft ook nu weer iedereen verbazen

Terwijl de Rode Duivels zich opmaken voor de knock-outfase van het WK, is er één man ...

20
20
'Club verliest steunpilaar: Engelse miljoenen vlak na WK'

Bij Club Brugge gaat de voorbereiding weldra van start. Maar door het WK zal Blauw-Zwart in de ...

184
184
'Alonso eist ophefmakende reünie: schoktransfer Chelsea'

In een zoveelste poging om voor de hoofdprijzen te gaan, heeft Chelsea FC zijn lot in handen van ...

37
37
Invaller Duivels krijgt tik op vingers: "Pas daarmee op!"

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

301
301
TRANSFERUURTJE: 'Meunier naar Premier League, Club schermt met Barça'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

244
244
Een volledige dag op het WK in Amerika? Dit is het kostenplaatje

Een wereldkampioenschap bezoeken staat voor veel voetbalfans gelijk aan een droomreis. Maar die ...

69
69
Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Engeland heeft met 2-0 van Panama gewonnen en gaat als groepswinnaar naar de volgende ronde. Harry ...

32
32
Ronaldo weer afgemaakt: “Haal hem er toch af!”

Portugal speelde gelijk tegen Colombia en zag zo het Zuid-Amerikaanse land de groepswinst pakken. ...

85
85
Club Brugge ziet toptalent pardoes vertrekken

De afgelopen seizoenen focuste Club Brugge zich op de eigen jeugd. Verschillende spelers braken dan ...

296
296
Rode Duivels krijgen opvallende waarschuwing voor Senegal

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finales van het WK op tegen Senegal. België werd alsnog ...

269
269
KAA Gent maakt plots terugkeer van pion bekend

KAA Gent is druk bezig om de selectie op orde te krijgen voor volgend seizoen. Rik De Mil is ook ...

93
93
'Totale chaos bij Antwerp: duidelijkheid wél op komst'

Royal Antwerp FC heeft momenteel een kern die niet waardig is voor de Jupiler Pro League. Dat is een ...

525
525
De Ketelaere ziet vriendin zwaar uitpakken: fans smelten weg

Charles De Ketelaere kende tot nu toe een wisselvallig WK, al zijn het uiteraard grote schoenen om ...

271
271
STVV geeft stevige transferplannen prijs

STVV stelde vandaag Frederic De Meyer voor als de nieuwe coach. Hij krijgt de enorm zware taak om ...

126
126
Anderlecht in zee met Qatar? Verschueren héél duidelijk

RSC Anderlecht is een héél interessante club voor investeerders. De afgelopen jaren ...

572
572
Lukaku zet puntjes op de i met één zinderend bericht

Er werd getwijfeld aan zijn vorm, aan zijn fitheid en zelfs aan zijn rol binnen deze generatie Rode ...

228
228
Niet alleen Trossard: ook andere Duivel plots onmisbaar

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

209
209
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

72
72
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

937
937
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

582
582
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

247
247
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

296
296
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

55
55
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

91
91

Meer sportnieuws