Amallah laat zich uit over Standard-toekomst

door
Amallah laat zich uit over Standard-toekomst

Standard pakte vrijdagavond zijn derde zege op een rij in de Jupiler Pro League. Deze keer moest Sint-Truiden eraan geloven. De Rouches haalden het met 1-2 in Stayen. Dragus en Leistner (owngoal) zorgden voor de Luikse goals. Brüls zorgde voor de aansluitingstreffer, maar verder kwam STVV niet.


Daardoor schuift Standard gestaag op in het klassement. Op moment van schrijven tekenen Ronny Deila en de zijnen voor de zesde plek in het klassement, op acht punten van leider Royal Antwerp FC. In de basis bij Standard: Selim Amallah. De Marokkaan leek nochtans lange tijd op weg naar de uitgang bij de Luikenaars. Hij werd vaak in verband gebracht met een transfer, maar voorlopig loopt de speler nog altijd rond op Sclessin.

Amallah heeft nog een contract tot midden 2023 bij Standard, waar hij zich nog in zijn sas voelt. "Ik voel me goed, ik ben hier nog. Ik heb nog een jaar te gaan hier bij Standard. De groep is goed, het personeel is goed. Iedereen staat achter me dus ik voel me goed hier bij Standard", vertelt hij aan RTBF. Een contractverlenging lijkt er niet te gaan komen. "Daar maak ik me geen zorgen over. Ik heb dat aan iedereen duidelijk gemaakt. Ik concentreer me op het veld. Ik ben een voetballer, ik speel voetbal. Al het papierwerk, etc., daar ben ik niet verantwoordelijk voor", vertelt Amallah daarover.

EXCELSIOR MOESKROEN

Standard plukte Amallah in 2019 weg bij het ter ziele gegane Excelsior Moeskroen. De club had daar toen 1,5 miljoen euro voor over. Momenteel is de speler een veelvoud van dat bedrag waard volgens Transfermarkt (5 miljoen). Amallah speelde verder ook voor AFC Tubize. Zijn jeugdopleiding genoot hij bij RAEC Mons en RSC Anderlecht.

LEES OOK: KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

Wat moet Standard doen?

Meest recent

Kompany trekt grote ogen: Kane-bommetje bij Bayern

Bayern München verloor afgelopen weekend zijn eerste match in de Bundesliga, maar is voorts ...

11
11
Hoofd Hasi op kapblok: 'ideale opvolger' wordt genoemd

Besnik Hasi blijft tot nader orde de hoofdtrainer van RSC Anderlecht. Maar als het komende zondag ...

139
139
Grove transferblunder Genk: "Hij is nu al een miskoop"

KRC Genk is bezig aan een tegenvallend seizoen tot dusver, enkel de Europese campagne is een ...

137
137
Politie vreest ergste: forse ingreep voor Club-Marseille

Woensdag wordt de laatste speeldag van de League Phase in de Champions League afgewerkt. Club Brugge ...

126
126
‘Anderlecht ruikt stunt: JPL-topcoach staat te trappelen’

Anderlecht liet zondagavond opnieuw steken vallen, en dat voelde je meteen in de tribunes. De ...

485
485
Zulte Waregem pakt opnieuw uit: ruwe diamant tekent

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

126
126
Anderlecht schrikt zich rot: Vazquez meteen held in La Liga

Het contrast kon bijna niet groter zijn. Terwijl RSC Anderlecht maandag een crisisoverleg hield ...

165
165
Gheysens buiten geschreeuwd: nieuwe eigenaars bij Antwerp?

Opvallend tafereel zondag in de vernieuwde tribune 2 van de Bosuil. Tijdens de match tegen Charleroi ...

160
160
Malaise Anderlecht: ultimatum Hasi, sterkhouders op matje

RSC Anderlecht trekt komende zondag met het mes op de keel naar Standard. Loopt het in Luik opnieuw ...

159
159
Jackers of Mignolet: Leko hakt Club Brugge-knoop door

Ivan Leko maakt zich naar eigen zeggen weinig zorgen, maar de vele tegengoals zijn toch een thema ...

439
439
Anderlecht likt wonden: rampscenario voor Standard

Na het gelijkspel tegen Dender staan de zenuwen alweer strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar ...

197
197
Lardot tikt VAR op vingers: Union door oog van de naald

De afgelopen weken stond de Belgische arbitrage weer in het oog van de storm, maar op speeldag 22 ...

127
127
Coucke onthult masterplan: Anderlecht polst Kompany

Ondanks het crisisoverleg na de recente twee op twaalf mag Besnik Hasi voorlopig in het zadel ...

827
827
'Stankovic out: Club Brugge krijgt belangrijke update'

Met vijf goals in zijn laatste zeven optredens is Aleksandar Stankovic tegenwoordig dé man in ...

964
964
Crisis Anderlecht: tweede groot ontslag in de maak?

Daags na de wanprestatie tegen hekkensluiter FCV Dender hangt er opnieuw een crisissfeer rond RSC ...

455
455
'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

425
425
'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

766
766
"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

144
144
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

751
751
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

202
202
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

206
206
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

461
461
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

222
222
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

377
377
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

455
455

Meer sportnieuws