Amallah laat zich uit over Standard-toekomst

door
Amallah laat zich uit over Standard-toekomst

Standard pakte vrijdagavond zijn derde zege op een rij in de Jupiler Pro League. Deze keer moest Sint-Truiden eraan geloven. De Rouches haalden het met 1-2 in Stayen. Dragus en Leistner (owngoal) zorgden voor de Luikse goals. Brüls zorgde voor de aansluitingstreffer, maar verder kwam STVV niet.


Daardoor schuift Standard gestaag op in het klassement. Op moment van schrijven tekenen Ronny Deila en de zijnen voor de zesde plek in het klassement, op acht punten van leider Royal Antwerp FC. In de basis bij Standard: Selim Amallah. De Marokkaan leek nochtans lange tijd op weg naar de uitgang bij de Luikenaars. Hij werd vaak in verband gebracht met een transfer, maar voorlopig loopt de speler nog altijd rond op Sclessin.

Amallah heeft nog een contract tot midden 2023 bij Standard, waar hij zich nog in zijn sas voelt. "Ik voel me goed, ik ben hier nog. Ik heb nog een jaar te gaan hier bij Standard. De groep is goed, het personeel is goed. Iedereen staat achter me dus ik voel me goed hier bij Standard", vertelt hij aan RTBF. Een contractverlenging lijkt er niet te gaan komen. "Daar maak ik me geen zorgen over. Ik heb dat aan iedereen duidelijk gemaakt. Ik concentreer me op het veld. Ik ben een voetballer, ik speel voetbal. Al het papierwerk, etc., daar ben ik niet verantwoordelijk voor", vertelt Amallah daarover.

EXCELSIOR MOESKROEN

Standard plukte Amallah in 2019 weg bij het ter ziele gegane Excelsior Moeskroen. De club had daar toen 1,5 miljoen euro voor over. Momenteel is de speler een veelvoud van dat bedrag waard volgens Transfermarkt (5 miljoen). Amallah speelde verder ook voor AFC Tubize. Zijn jeugdopleiding genoot hij bij RAEC Mons en RSC Anderlecht.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

Wat moet Standard doen?

Meest recent

DAZN dropt 'strategisch' bommetje: grote gevolgen voetbalkijker

Het Belgische profvoetbal zal ook volgend seizoen te zien zijn bij DAZN. Dat maakten advocaten van ...

30
30
'Rumoer bij Club Brugge: Leko helemaal klaar met één speler'

Club Brugge moet zich woensdagavond op eigen veld tegen KV Mechelen herpakken na de dure nederlaag ...

78
78
Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

46
46
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

11
11
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

54
54
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

52
52
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

92
92
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

130
130
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

131
131
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

120
120
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

82
82
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

90
90
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

374
374
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

99
99
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

55
55
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

206
206
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

228
228
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

310
310
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

166
166
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

210
210
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

454
454
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

112
112
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

652
652
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

356
356

Meer sportnieuws