Amallah laat zich uit over Standard-toekomst

door
Amallah laat zich uit over Standard-toekomst

Standard pakte vrijdagavond zijn derde zege op een rij in de Jupiler Pro League. Deze keer moest Sint-Truiden eraan geloven. De Rouches haalden het met 1-2 in Stayen. Dragus en Leistner (owngoal) zorgden voor de Luikse goals. Brüls zorgde voor de aansluitingstreffer, maar verder kwam STVV niet.


Daardoor schuift Standard gestaag op in het klassement. Op moment van schrijven tekenen Ronny Deila en de zijnen voor de zesde plek in het klassement, op acht punten van leider Royal Antwerp FC. In de basis bij Standard: Selim Amallah. De Marokkaan leek nochtans lange tijd op weg naar de uitgang bij de Luikenaars. Hij werd vaak in verband gebracht met een transfer, maar voorlopig loopt de speler nog altijd rond op Sclessin.

Amallah heeft nog een contract tot midden 2023 bij Standard, waar hij zich nog in zijn sas voelt. "Ik voel me goed, ik ben hier nog. Ik heb nog een jaar te gaan hier bij Standard. De groep is goed, het personeel is goed. Iedereen staat achter me dus ik voel me goed hier bij Standard", vertelt hij aan RTBF. Een contractverlenging lijkt er niet te gaan komen. "Daar maak ik me geen zorgen over. Ik heb dat aan iedereen duidelijk gemaakt. Ik concentreer me op het veld. Ik ben een voetballer, ik speel voetbal. Al het papierwerk, etc., daar ben ik niet verantwoordelijk voor", vertelt Amallah daarover.

EXCELSIOR MOESKROEN

Standard plukte Amallah in 2019 weg bij het ter ziele gegane Excelsior Moeskroen. De club had daar toen 1,5 miljoen euro voor over. Momenteel is de speler een veelvoud van dat bedrag waard volgens Transfermarkt (5 miljoen). Amallah speelde verder ook voor AFC Tubize. Zijn jeugdopleiding genoot hij bij RAEC Mons en RSC Anderlecht.

LEES OOK: Zorgen bij Standard: "Zo wordt het nog moeilijker"

Wat moet Standard doen?

Meest recent

Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

19
19
Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

4
4
'Club opent wintermercato: eerste vertrekker staat klaar'

Binnen minder dan een week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren. Maar zowat alle ...

209
209
Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Jan Boskamp heeft nooit veel gehad met franjes, omwegen of mooie woorden om de mooie woorden. Als ...

42
42
'Flick vloekt: Barça neemt drastisch transferbesluit'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

119
119
TRANSFERUURTJE: 'Club wil international, meubelstuk weg bij RSCA'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

216
216
‘Hasi smeekt en hoopt: winters wenslijstje Anderlecht’

RSC Anderlecht stond tegen Sporting Charleroi al snel 0-2 achter. Paars-Wit ging uiteindelijk ...

131
131
Furieuze Casper Nielsen maakt ploegmakker compleet af

Standard Luik ging pijnlijk onderuit tegen Sint-Truiden VV. Vooral de rode kaart van Timothé ...

115
115
'Bloedmooie Sydney Sweeney slaat topvoetballer aan de haak'

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

122
122
‘Verschaeren weg in januari: Anderlecht-vraagprijs bekend’

De wintertransferperiode komt eraan en de Belgische clubs zijn volop in de weer. Ook bij RSC ...

188
188
Hayen komt met duidelijk antwoord op Club Brugge-fans

Nicky Hayen kende grote successen bij Club Brugge, maar na een mindere periode werd hij genadeloos ...

520
520
Burgess haalt stevig uit na rode kaart: “En dan nog zeggen…”

Union SG speelde 1-1 gelijk op het veld van Cercle Brugge. In de wedstrijden trok Lothar ...

339
339
Woedende Vandenbroeck verwoest DAZN-journaliste

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen Royal Antwerp FC. Essevee kon al sinds oktober niet meer ...

361
361
Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

294
294
‘Duitsland verstomt: Anderlecht plant brutale winterdeal’

Bij Anderlecht durven ze opnieuw groot dromen, en dat merk je in de winterdossiers. De Brusselaars ...

233
233
Zorgen bij Standard: "Zo wordt het nog moeilijker"

Standard verloor vanavond met 1-2 van STVV. De Rouches blijven zeer wisselvallig voor de dag komen. ...

116
116
Chelsea in de markt voor STVV-ster? "Ik ga niet!"

Chelsea is een ploeg die van spelershandel een hobby heeft gemaakt. Sportief zit er geen groot plan ...

141
141
Hommeles bij Union: marktante beelden duiken plots op

Voor Union SG komt de winterstop geen moment te vroeg. De leider/titelverdediger liet vrijdag ook ...

292
292
'Kerstfiasco brengt Anderlecht-exit in stroomversnelling'

Bij RSC Anderlecht is de laatste wedstrijd van 2025 uitgedraaid op een heuse sisser. Paars-Wit viel ...

393
393
‘Man Utd shockeert Club: transferbom boven Jan Breydel’

Bij Club Brugge houdt niemand van Engelse shortlists— zeker niet als het over een vaste ...

769
769
"De ploeg verraden" - wat er écht gebeurde in Standard-STVV

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

348
348
Zware kater Anderlecht: zondebok krijgt 3.5 op 10

RSC Anderlecht heeft de winterstop moeten inzetten met een heuse kater. De Brusselaars verloren ...

467
467
Kerstcadeau voor Club Brugge? Ex-ref fileert penaltyfase

Club Brugge is één van de grote winnaars van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro ...

1109
1109
Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

414
414
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

440
440

Meer sportnieuws