Van Crombrugge duidt keerpunt aan: "Publiek liet het merken"

door
Van Crombrugge duidt keerpunt aan:

Na vier opeenvolgende wedstrijden zonder zege, heeft RSC Anderlecht donderdagavond kunnen aanknopen met een overwinning. In de Conference League haalde Paars-Wit het met 1-0 van Silkeborg IF. Een uitstekend resultaat, al moet gezegd dat Paars-Wit zeker in de eerste helft vrij pover voor de dag kwam.


Over het algemeen was de zege voor RSCA verdiend. Na de pauze, met enkele verse krachten tussen de lijnen, was Anderlecht veruit de betere ploeg. Maar de eerste periode was opnieuw van een bedenkelijk niveau. Na het rustsignaal werd de ploeg van coach Felice zelfs getrakteerd op enkele fluitconcerten.

De spelers beseften zelf echter ook dat ze ondermaats acteerden, zo gaf doelman Hendrik Van Crombrugge achteraf toe. "Het was bij momenten heel frustrerend dat we niet de ruimte vonden. Dat liet het publiek ook wel merken dus hebben we in de tweede helft gezegd om geduldig te zijn, maar te proberen om de bal iets sneller rond te laten gaan", duidde hij keerpunt aan bij Sporza.

CLEAN SHEET
In ieder geval kwam de zege welgekomen na een tegenvallende reeks van 1 op 9 in eigen land. Ook het behouden van de nul deed Van Crombrugge goed. "In Europa gaat dat voorlopig beter dan in de competitie. Maar deze clean sheet doet deugd. Het vermindert de druk ietwat. Ik moest ook niet te veel tussenkomen", voegde de aanvoerder eraan toe bij HLN.

LEES OOK: ‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Van Crombrugge is nog steeds de meest geschikte aanvoerder bij RSCA ...

Meest recent

‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

5
5
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

36
36
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

123
123
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

231
231
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

12
12
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

123
123
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

34
34
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

263
263
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

308
308
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

45
45
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

303
303
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

358
358
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

605
605
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

620
620
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

933
933
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

161
161
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

46
46
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

1060
1060
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

292
292
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

346
346
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

166
166
'KV Mechelen heeft opvolger Lauberbach al beet'

KV Mechelen deed zondagavond geen goede zaak in de strijd om de top zes, want het slaagde er niet in ...

199
199
'Genk ziet kassa rinkelen: driestrijd in Premier League'

KRC Genk deed zondag alweer een slechte zaak in de strijd om de Champions' Play-Off. De Limburgers ...

628
628
'Ongenadige Hasi duwt Anderlecht-speler richting uitgang'

Anderlecht blikt alweer terug op een pijnlijk weekend, met een dramatische prestatie en een magere ...

603
603
TRANSFERUURTJE: 'Forse dubbelslag Club, miljoenentransfer Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn climax, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk ...

339
339

Meer sportnieuws