Chelsea stelt opvolger Tuchel voor

door
Chelsea stelt opvolger Tuchel voor

Chelsea zette woensdag Thomas Tuchel op straat. De Duitser moest het gelag betalen voor de tegenvallende resultaten dit seizoen, met als laatste wapenfeit de 1-0-nederlaag in de Champions League tegen Dinamo Zagreb. Lang hebben de Londenaren niet gewacht om een vervanger aan te stellen.


Er deden verschillende namen de ronde als opvolger, maar als snel werd het duidelijk dat Graham Potter van reeksgenoot Brighton & Hove Albion in polepositie lag. De kogel is nu ook door de kerk. Potter wordt door Chelsea officieel voorgesteld als de nieuwe T1 op Stamford Bridge. Hij tekende een contract voor vijf seizoenen en komt over van reeksgenoot Brighton & Hove Albion.

Potter gaat zo voor het eerst aan de slag bij een absolute topclub. In het verleden was hij al coach bij het Zweedse Östersund. Daarna ging hij naar Swansea City, om vervolgens bij Brighton & Hove Albion plaats te nemen op de bank. Potter parkeerde de club van Rode Duivel Leandro Trossard tot nog toe op een knappe vierde pek, voor topploegen als Manchester United, Chelsea en Liverpool. Met Chelsea moet hij de weg naar boven inzetten in de Premier League.

REACTIE

Potter is enorm opgetogen over zijn nieuwe uitdaging. "Ik ben ongelooflijk trots en enthousiast om Chelsea FC, deze fantastische voetbalclub, te vertegenwoordigen", klinkt het op de website van The Blues. "Ik ben zeer verheugd om samen te werken met de nieuwe eigenaars van Chelsea en kijk ernaar uit om de fantastische groep spelers te ontmoeten en met hen samen te werken en een team en cultuur te ontwikkelen waar onze geweldige fans trots op kunnen zijn", voegt hij er nog aan toe.

LEES OOK: 'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Goede keuze?

Meest recent

'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

43
43
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

143
143
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

246
246
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

322
322
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

36
36
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

208
208
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

257
257
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

398
398
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

107
107
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

265
265
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

297
297
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

171
171
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

314
314
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

660
660
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

219
219
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

32
32
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

468
468
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

258
258
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

478
478
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

36
36
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

66
66
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

279
279
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

283
283
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

96
96
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

308
308

Meer sportnieuws