Stunttransfer rond: nieuw maatje voor Mertens

door
Stunttransfer rond: nieuw maatje voor Mertens

In Turkije sluit de zomerse transfermarkt woensdagavond om middernacht zijn deuren. En vooral Galatasaray wil daarvan gebruik maken om nog een aantal aanwinsten aan de haak te slaan. De grootmacht uit Istanbul heeft alvast een nieuwe spits beet: zo gaat Mauro Icardi aan de slag bij de club van Dries Mertens.


Galatasaray heeft sportief gezien een slechte periode achter de rug. 'Cim Bom Bom' speelt dit seizoen immers geen Europees voetbal en eindigde vorig jaar troosteloos 13de in de Süper Lig. Maar de club wil dit seizoen weer aanknopen met successen van weleer. De komst van onder meer Mertens en Lucas Torreira moet Galatasaray daarmee helpen. En vlak voor het sluiten van de transfermark pakt men opnieuw uit.

Zo is Mauro Icardi goed en wel op weg naar het Türk Telekom Stadyumu. De veelbesproken Argentijn was bij Paris Saint-Germain volledig op een zijspoor geraakt en zocht een hele zomer lang naar een uitweg. Die leidt hem nu dus naar Istanbul te leiden. Op zijn sociale media-kanalen deelde Galatasaray alvast enkele beelden van Icardi en zijn kroost op weg naar Istanbul.

NOG MEER VERSTERKING
De Turken kunnen dus opnieuw een grote naam binnen hengelen, maar ze zijn zeker nog niet klaar op de mercato. Via de officiële kanalen liet Galatasaray immers weten dat er nog onderhandeld worden omtrent de komst van Milot Rachica (Norwich), Yusuf Demir (Rapid Wien) en Mathias Ross Jensen (Aalborg). Het beloven dus nog drukke uren te worden aan de boorden van de Bosporus.

LEES OOK: 'Deze grootmacht wil De Cat voor Bayern wegkapen'

Een fitte Mertens is een zekerheid in de WK-selectie ...

Meest recent

Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

64
64
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

82
82
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

22
22
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

127
127
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

192
192
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

217
217
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

459
459
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

95
95
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

455
455
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

524
524
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

277
277
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

167
167
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

63
63
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

172
172
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

73
73
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

87
87
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

241
241
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

675
675
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

114
114
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

196
196
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

299
299
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

252
252
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

150
150
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

43
43
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

124
124

Meer sportnieuws