'Reden voor uitblijven Standard-transfer bekend'

door
'Reden voor uitblijven Standard-transfer bekend'

Standard heeft zich op Deadline Day nog goed versterkt met de komst van rechtsachter Marlon Fossey (Fulham) en flankaanvaller Philip Zinckernagel (Olympiakos). Het was de bedoeling om daar ook nog een centrale middenvelder aan toe te voegen, maar daarover heerst nog steeds onzekerheid. Standard bereikte wel een akkoord over de komst van Steven Alzate, maar witte rook bleef uit.


Nu is ook duidelijk waarom. Het Laatste Nieuws weet dat dinsdagavond alle handtekeningen gezet werden onder een uitleenbeurt, maar dat Standard een foutmelding kreeg toen ze de transfer wouden ingeven in het systeem van de FIFA. Volgens hen zou Brighton namelijk al te veel spelers verhuurd hebben. Volgens Transfermarkt stuurden ze dit seizoen al tien spelers op huurbasis uit, maar daarbij zitten wel slechts zes spelers die 21 jaar of ouder zijn en niet door Brighton opgeleid werden. Volgens de nieuwe FIFA-regels mogen clubs acht spelers verhuren, uitgezonderd spelers jonger dan 21 of uit de eigen opleiding.

De FA heeft alvast laten weten dat zij geen graten zien in de huurtransfer van Alzate, maar Standard moet nu ook nog wachten op groen licht van de FIFA. De Rouches hopen nog in de loop van woensdag uitsluitsel te krijgen. Ronny Deila liet zich in ieder geval al hoopvol uit over zijn aanwinst. "Hij is een box-to-box, die ons ervaring kan bijbrengen", verklaarde de trainer aan La Dernière Heure. "Voor hem kan Standard een goede stap zijn om nog wat meer te groeien."

LEES OOK: 'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Zal de transfer nog in orde raken?

Meest recent

Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

19
19
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

14
14
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

52
52
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

84
84
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

162
162
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

73
73
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

651
651
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

98
98
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

145
145
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

12
12
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

571
571
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

289
289
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

208
208
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

106
106
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

36
36
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

366
366
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

285
285
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

158
158
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

204
204
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

114
114
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

40
40
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

108
108
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

571
571
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

72
72
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

84
84

Meer sportnieuws