'Reden voor uitblijven Standard-transfer bekend'

door
'Reden voor uitblijven Standard-transfer bekend'

Standard heeft zich op Deadline Day nog goed versterkt met de komst van rechtsachter Marlon Fossey (Fulham) en flankaanvaller Philip Zinckernagel (Olympiakos). Het was de bedoeling om daar ook nog een centrale middenvelder aan toe te voegen, maar daarover heerst nog steeds onzekerheid. Standard bereikte wel een akkoord over de komst van Steven Alzate, maar witte rook bleef uit.


Nu is ook duidelijk waarom. Het Laatste Nieuws weet dat dinsdagavond alle handtekeningen gezet werden onder een uitleenbeurt, maar dat Standard een foutmelding kreeg toen ze de transfer wouden ingeven in het systeem van de FIFA. Volgens hen zou Brighton namelijk al te veel spelers verhuurd hebben. Volgens Transfermarkt stuurden ze dit seizoen al tien spelers op huurbasis uit, maar daarbij zitten wel slechts zes spelers die 21 jaar of ouder zijn en niet door Brighton opgeleid werden. Volgens de nieuwe FIFA-regels mogen clubs acht spelers verhuren, uitgezonderd spelers jonger dan 21 of uit de eigen opleiding.

De FA heeft alvast laten weten dat zij geen graten zien in de huurtransfer van Alzate, maar Standard moet nu ook nog wachten op groen licht van de FIFA. De Rouches hopen nog in de loop van woensdag uitsluitsel te krijgen. Ronny Deila liet zich in ieder geval al hoopvol uit over zijn aanwinst. "Hij is een box-to-box, die ons ervaring kan bijbrengen", verklaarde de trainer aan La Dernière Heure. "Voor hem kan Standard een goede stap zijn om nog wat meer te groeien."

LEES OOK: Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

Zal de transfer nog in orde raken?

Meest recent

Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

53
53
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

22
22
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

54
54
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

260
260
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

94
94
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

99
99
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

108
108
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

163
163
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

286
286
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

391
391
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

149
149
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

589
589
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

310
310
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

187
187
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

316
316
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

266
266
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

984
984
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

447
447
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

311
311
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

145
145
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

272
272
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

249
249
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

221
221
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

171
171
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

491
491

Meer sportnieuws