'Reden voor uitblijven Standard-transfer bekend'

door
'Reden voor uitblijven Standard-transfer bekend'

Standard heeft zich op Deadline Day nog goed versterkt met de komst van rechtsachter Marlon Fossey (Fulham) en flankaanvaller Philip Zinckernagel (Olympiakos). Het was de bedoeling om daar ook nog een centrale middenvelder aan toe te voegen, maar daarover heerst nog steeds onzekerheid. Standard bereikte wel een akkoord over de komst van Steven Alzate, maar witte rook bleef uit.


Nu is ook duidelijk waarom. Het Laatste Nieuws weet dat dinsdagavond alle handtekeningen gezet werden onder een uitleenbeurt, maar dat Standard een foutmelding kreeg toen ze de transfer wouden ingeven in het systeem van de FIFA. Volgens hen zou Brighton namelijk al te veel spelers verhuurd hebben. Volgens Transfermarkt stuurden ze dit seizoen al tien spelers op huurbasis uit, maar daarbij zitten wel slechts zes spelers die 21 jaar of ouder zijn en niet door Brighton opgeleid werden. Volgens de nieuwe FIFA-regels mogen clubs acht spelers verhuren, uitgezonderd spelers jonger dan 21 of uit de eigen opleiding.

De FA heeft alvast laten weten dat zij geen graten zien in de huurtransfer van Alzate, maar Standard moet nu ook nog wachten op groen licht van de FIFA. De Rouches hopen nog in de loop van woensdag uitsluitsel te krijgen. Ronny Deila liet zich in ieder geval al hoopvol uit over zijn aanwinst. "Hij is een box-to-box, die ons ervaring kan bijbrengen", verklaarde de trainer aan La Dernière Heure. "Voor hem kan Standard een goede stap zijn om nog wat meer te groeien."

LEES OOK: Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

Zal de transfer nog in orde raken?

Meest recent

Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

4
4
Fink waarschuwt voor drie RSCA-spelers: "Zijn in vorm"

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

49
49
Hasi lyrisch over Genkie: "Voor hem kom je naar het stadion"

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

69
69
Sneijder geeft topfavorieten én smaakmaker WK 2026 prijs

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

59
59
Straffe onthulling De Bruyne: "Spraken in de zomer met KDB"

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

68
68
Luxe voor Hasi: "Zij vielen de laatsten weken goed in"

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

70
70
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

67
67
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

176
176
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

246
246
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

34
34
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

153
153
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

148
148
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

162
162
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

162
162
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

77
77
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

210
210
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

774
774
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

110
110
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

83
83
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

94
94
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

305
305
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

190
190
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

193
193
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

60
60

Meer sportnieuws