'Reden voor uitblijven Standard-transfer bekend'

154 stemmen
'Reden voor uitblijven Standard-transfer bekend'

Standard heeft zich op Deadline Day nog goed versterkt met de komst van rechtsachter Marlon Fossey (Fulham) en flankaanvaller Philip Zinckernagel (Olympiakos). Het was de bedoeling om daar ook nog een centrale middenvelder aan toe te voegen, maar daarover heerst nog steeds onzekerheid. Standard bereikte wel een akkoord over de komst van Steven Alzate, maar witte rook bleef uit.


Nu is ook duidelijk waarom. Het Laatste Nieuws weet dat dinsdagavond alle handtekeningen gezet werden onder een uitleenbeurt, maar dat Standard een foutmelding kreeg toen ze de transfer wouden ingeven in het systeem van de FIFA. Volgens hen zou Brighton namelijk al te veel spelers verhuurd hebben. Volgens Transfermarkt stuurden ze dit seizoen al tien spelers op huurbasis uit, maar daarbij zitten wel slechts zes spelers die 21 jaar of ouder zijn en niet door Brighton opgeleid werden. Volgens de nieuwe FIFA-regels mogen clubs acht spelers verhuren, uitgezonderd spelers jonger dan 21 of uit de eigen opleiding.

De FA heeft alvast laten weten dat zij geen graten zien in de huurtransfer van Alzate, maar Standard moet nu ook nog wachten op groen licht van de FIFA. De Rouches hopen nog in de loop van woensdag uitsluitsel te krijgen. Ronny Deila liet zich in ieder geval al hoopvol uit over zijn aanwinst. "Hij is een box-to-box, die ons ervaring kan bijbrengen", verklaarde de trainer aan La Dernière Heure. "Voor hem kan Standard een goede stap zijn om nog wat meer te groeien."

LEES OOK: ‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’
74

Zal de transfer nog in orde raken?

Meest recent

Vandenbempt vreest enorm rampscenario Rode Duivels

De Rode Duivels staan voor een belangrijk moment op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada, ...

6
6
Duivels Vanaken-plan compleet afgeschoten “Heel jammer…”

De Belgische supporters willen graag Hans Vanaken in de basis zien verschijnen tegen Nieuw-Zeeland, ...

87
87
‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

299
299
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

74
74
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

45
45
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

69
69
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

207
207
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

304
304
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

157
157
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

204
204
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

262
262
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

106
106
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

202
202
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

320
320
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

76
76
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

594
594
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

75
75
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

229
229
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

103
103
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

121
121
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

52
52
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

47
47
Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

524
524
'KV Mechelen laat goalgetter rijpen, nieuwe keeper Westerlo'

Nu de meeste eersteklassers weer begonnen zijn aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, willen ze ...

56
56
De Cat en Lukaku bij Anderlecht? Dit zegt Vitor Bruno

Na alweer een tegenvallend seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer de aansluiting te maken ...

254
254

Meer sportnieuws