Standard mag Vanheusden danken voor aanwinst

door
Standard mag Vanheusden danken voor aanwinst

Bij Standard is het nog een druk einde van de transferperiode geworden. De Rouches wachtten bijzonder lang om zich te versterken, onder meer omdat technisch directeur Fergal Harkin pas in augustus aan de slag kon. Uiteindelijk klokten ze wel af op zeven nieuwkomers en dat kunnen er nog acht worden als de transfer van Steven Alzate goedgekeurd wordt.


Eén van de nieuwkomers is Filippo Melegoni. De 23-jarige middenvelder debuteerde vorig weekend al met een korte invalbeurt tegen KV Oostende, nadat hij op 31 augustus op huurbasis overkwam van Genoa. Dat is één van de andere clubs die in handen is van 777 Partners, dat in de zomer Standard overnam. Maar het is niet daardoor dat de transfer tot stand kwam.

"Het is Standard dat mij gevraagd heeft. Dat is toch wat mijn makelaar me gezegd heeft", vertelt Melegoni aan Sudpresse. "Ik heb erover gesproken met Zinho Vanheusden en Alexander Blessin en zij vertelden me allebei dat het goed voor mij zou zijn om hier te komen. Zinho heeft me veel verteld over het stadion en de fans. Het was voor mij het juist moment om Italië te verlaten en het in het buitenland te proberen."

RENTREE
Standard mag zijn voormalige goudhaantje dus danken. Voor Vanheusden zelf is er overigens ook nieuws. De Rode Duivel is eindelijk weer fit en behoort voor de eerste keer tot de wedstrijdselectie bij AZ, dat het donderdag in de Europa League opneemt tegen Dnipro.

LEES OOK: 'Standard heeft prijs en strikt oude JPL-bekende'

Zal Melegoni een aanwinst zijn voor Standard?

Meest recent

Keiharde eis Van Bommel onthuld: "Daar kan Twente niet aan voldoen"

Het is intussen al meer dan een jaar geleden dat Mark van Bommel afscheid nam van Antwerp. Sindsdien ...

6
6
Onheil boven Duivels: bezorgdheid om steeds zelfde speler

De Rode Duivels kunnen terugblikken op een uitstekend tweeluik. Zowel tegen Liechtenstein als ...

25
25
Paniek bij Coucke: geldnood plots levensgroot probleem

De Raad van Bestuur stemde unaniem om Wouter Vandenhaute te lozen als voorzitter, maar vooralsnog ...

199
199
Celine Van Ouytsel met collega-Antwerpsupporter: zo reageert DIW

De geruchten deden al een tijdje de ronde en werden vorige week omgezet in spetterend relatienieuws: ...

21
21
Last-minute transfer? Raskin spreekt duidelijke taal

De Rode Duivels blikten zondagavond Kazachstan in met 6-0. Voor Nicolas Raskin werd het een extra ...

34
34
TRANSFERUURTJE: 'Plots megabod voor Club, Anderlecht wil grote naam'

De zomermercato is in enkele landen, waaronder België, nog enkele dagen geopend. Verschillende ...

315
315
Oh slaat keihard terug na mislukte toptransfer

KRC Genk leek deze zomer ongelooflijk te cashen. Eerst werd Tolu Arokodare voor een recordbedrag ...

243
243
Thibaut Courtois pakt uit met grote plannen naast het veld

Thibaut Courtois kende net zoals alle Rode Duivels een heerlijk tweelijk uit in deze ...

103
103
Anderlecht-fans watertanden na boodschap Doku

Terwijl RSC Anderlecht op de sukkel is speelden de Rode Duivel de pannen van het dak in het Lotto ...

162
162
"Pray for Ruben"-Van Gucht in allerijl naar spoed gebracht

Ruben Van Gucht kreeg het de laatste jaren al meermaals hard te verduren. Eén van de ...

88
88
Garcia jubelt: nieuw wapen bij Rode Duivels ontdekt

De Rode Duivels hebben het tweeluik tegen Liechtenstein en Kazachstan tot een goed einde gebracht. ...

240
240
Vandenbempt: "Hij is de grote verliezer bij de Rode Duivels"

België scoorde twaalf keer in twee duels. Het WK 2026 mag deze ploeg niet ontglippen. Peter ...

167
167
'Standard heeft prijs en strikt oude JPL-bekende'

Standard is van plan zich vandaag nog te versterken. De Rouches zouden volgens transferinfluencer ...

180
180
Vandenbempt strooit met lof naar Duivel: "Is mijn favoriet"

België lijkt de fans weer te kunnen plezieren. Na de spektakelmatch tegen Wales, waren er nu ...

231
231
Anderlecht onder zware druk: transfergekte barst plots los

Olivier Renard gaat vandaag, samen met Tim Borguet, een drukke dag tegemoet. Paars-Wit moét ...

702
702
Solden bij Belgische topclubs: wie vertrekt vandaag nog?

Vandaag kunnen de Belgische clubs nog ingaande transfers afronden, maar ze willen uiteraard ook nog ...

556
556
'Anderlecht weigerde absolute stunttransfer bij Union SG'

RSC Anderlecht kende tot op heden geen geslaagde mercato. Een aantal cruciale posities werden niet ...

546
546
Club Brugge compleet vernederd in Skoras-dossier

AA Gent haalt Michal Skoras binnen voor een prikje en legt hem vast tot 2029. De Poolse ...

967
967
De Ketelaere verklapt: zo reageerde Garcia na Kazachstan

Charles De Ketelaere heeft zondagavond één van zijn betere wedstrijden in het shirt ...

297
297
Gekkenhuis: Anderlecht-supporters smeken om Batshuayi

Maandagavond verstrijkt de transferdeadline ook in België. Bij RSC Anderlecht hoopt men vlak ...

404
404
Albert snoeihard: "Hij is dé grote verliezer bij Duivels"

De eerste interland-periode van het seizoen zit er alweer op voor de Rode Duivels. De tegenstand was ...

601
601
RSCA-fans in extase: Coucke gespot in opvallend gezelschap

De Rode Duivels wonnen zondagavond met 6-0 van Kazachstan in een wedstrijd die voor de gelegenheid ...

958
958
Trossard doet Garcia ontploffen: alarmfase rood

Leandro Trossard stapte onzichtbaar van het veld en dat beeld vat alles samen: bij de Rode Duivels ...

372
372
"Te traag" - Kranten zien dissonant op Duivelse gala-avond

In hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 hebben de Rode Duivels zondagavond opnieuw flink ...

714
714
Anderlecht tot uiterste: transfervuurwerk vlak voor deadline

Maandagavond sluit ook de zomermercato in België zijn deuren. Bij een aantal ploegen maakt men ...

1157
1157

Meer sportnieuws