Hazard kan weer lachen: "Belangrijke speler voor Real"

132
Hazard kan weer lachen:

Eden Hazard heeft een vrij lastige start van het seizoen achter de rug, maar er lijkt licht aan het einde van de tunnel te zien. Dinsdagavond maakte de Rode Duivel immers een goede indruk bij Real Madrid met zijn invalbeurt tegen Celtic. En door het uitvallen van Karim Benzema volgen in de komende matchen mogelijk nog meer kansen.


Na een goed halfuurtje zag Real hoe de gedoodverfde Gouden Bal-winnaar niet meer verder kon. Allicht gaat het om een spierblessure, verdere onderzoeken zullen de exacte duur van de afwezigheid van Benzema moeten bepalen. Als 'valse 9' deed Hazard het echter meer dan behoorlijk als vervanger. Hij legde zelf de 0-3-eindstand vast en had ook een voetje in de andere twee doelpunten van de Madrilenen.

En die prestatie deed hem zelf ook duidelijk veel deugd. De kamerbrede glimlach na zijn doelpunt was veelzeggend, iets wat men ook zag in de studio's van Pickx Sports. "Hij heeft maar 36 minuten gespeeld in de eerste vier wedstrijden en de gemiste penalty (tegen Celta de Vigo) werd hem blijkbaar erg kwalijk genomen. Maar goed ... kijk nu naar die smile. Mooi!", reageerde analist Wim De Coninck.

ANCELOTTI TEVREDEN
Of de goede invalbeurt ook een gevolg zal krijgen, hangt grotendeels af van Carlo Ancelotti. De Italiaanse coach was alvast tevreden met wat zijn aanvaller liet zien. "Hij is gemotiveerd op de trainingen en hoewel het lastig voor hem was om in de eerste helft te komen, was hij wel beslissend in de tweede. Hij is een belangrijke speler voor ons en hopelijk kan hij de stijgende lijn vasthouden", klonk het tegenover de Spaanse pers.

LEES OOK: Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Hazard gaat dit seizoen helemaal doorbreken bij Real ...

Meest recent

Hierom zakken topscouts massaal af naar PSV-Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

16
16
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

22
22
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

289
289
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

98
98
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

108
108
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

123
123
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

45
45
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

129
129
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

150
150
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

72
72
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

58
58
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

22
22
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

94
94
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

244
244
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

174
174
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

397
397
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

332
332
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

133
133
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

145
145
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

245
245
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

217
217
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

285
285
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

332
332
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

240
240
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

233
233

Meer sportnieuws