Spaanse pers gaat volledig los na wedergeboorte Hazard

door
Spaanse pers gaat volledig los na wedergeboorte Hazard

In de Champions League is titelverdediger Real Madrid foutloos aan zijn campagne begonnen. De Koninklijke haalde het dinsdagavond met 0-3 van Celtic Glasgow. De Spaanse kampioen zag daarbij wel steunpilaar Karim Benzema uitvallen, maar kon rekenen op een sterk ingevallen Eden Hazard.


Na een klein halfuurtje moest Benzema de strijd noodgedwongen staken, voorlopig is niet duidelijk hoe zwaar de schade precies is. Bij gebrek aan een directe doublure, kwam Hazard hem vervangen als 'valse 9'. Zijn eerste minuten waren nog ietwat ongelukkig maar de Rode Duivel groeide duidelijk in de match. En hij toonde zich dit keer ook efficiënt: zo tekende Hazard voor een doelpunt én assist, ook in het eerste doelpunt had hij een voetje. Een meer dan degelijke prestatie dus.

Daags nadien is men in de Spaanse pers dan ook bijzonder lovend. Bij Marca heeft men het over een 'droomavond' voor Hazard. "Een zeer verdienstelijke invalbeurt in een veeleisende match terwijl hij niet veel gespeeld had. Het was meesterlijk hoe hij de counter regisseerde die leidde tot de 0-2 van Modric." Ook AS vond de invalbeurt van Hazard opmerkelijk. "Hij speelde met veel energie, veel honger en veel efficiëntie. Na de blessure van Benzema wijzen heel wat personen naar hem als nieuwe spits. Zijn tijd lijkt aangebroken."

HERBOREN
Bij SPORT, doorgaans vrij kritisch voor de Rode Duivel, beloonde zijn invalbeurt met een 9 op 10: "Uitstekende wedstrijd van de Belg." Mundo Deportivo heeft het dan weer over een 'herboren' Hazard. "Hij bewoog zich vrij tussen de linies, zette de eerste twee goals mee op en zorgde zelf ook nog eens voor de 0-3", werd zijn prestatie geanalyseerd. 

LEES OOK: Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

Hazard moet blijven staan als spits ...

Meest recent

Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

4
4
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

16
16
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

66
66
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

192
192
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

50
50
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

26
26
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

19
19
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

125
125
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

219
219
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

382
382
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

169
169
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

147
147
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

141
141
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

80
80
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

68
68
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

348
348
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

55
55
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

83
83
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

58
58
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

179
179
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

58
58
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

173
173
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

104
104
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

47
47
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

207
207

Meer sportnieuws