Spaanse pers gaat volledig los na wedergeboorte Hazard

door
Spaanse pers gaat volledig los na wedergeboorte Hazard

In de Champions League is titelverdediger Real Madrid foutloos aan zijn campagne begonnen. De Koninklijke haalde het dinsdagavond met 0-3 van Celtic Glasgow. De Spaanse kampioen zag daarbij wel steunpilaar Karim Benzema uitvallen, maar kon rekenen op een sterk ingevallen Eden Hazard.


Na een klein halfuurtje moest Benzema de strijd noodgedwongen staken, voorlopig is niet duidelijk hoe zwaar de schade precies is. Bij gebrek aan een directe doublure, kwam Hazard hem vervangen als 'valse 9'. Zijn eerste minuten waren nog ietwat ongelukkig maar de Rode Duivel groeide duidelijk in de match. En hij toonde zich dit keer ook efficiënt: zo tekende Hazard voor een doelpunt én assist, ook in het eerste doelpunt had hij een voetje. Een meer dan degelijke prestatie dus.

Daags nadien is men in de Spaanse pers dan ook bijzonder lovend. Bij Marca heeft men het over een 'droomavond' voor Hazard. "Een zeer verdienstelijke invalbeurt in een veeleisende match terwijl hij niet veel gespeeld had. Het was meesterlijk hoe hij de counter regisseerde die leidde tot de 0-2 van Modric." Ook AS vond de invalbeurt van Hazard opmerkelijk. "Hij speelde met veel energie, veel honger en veel efficiëntie. Na de blessure van Benzema wijzen heel wat personen naar hem als nieuwe spits. Zijn tijd lijkt aangebroken."

HERBOREN
Bij SPORT, doorgaans vrij kritisch voor de Rode Duivel, beloonde zijn invalbeurt met een 9 op 10: "Uitstekende wedstrijd van de Belg." Mundo Deportivo heeft het dan weer over een 'herboren' Hazard. "Hij bewoog zich vrij tussen de linies, zette de eerste twee goals mee op en zorgde zelf ook nog eens voor de 0-3", werd zijn prestatie geanalyseerd. 

LEES OOK: ‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

Hazard moet blijven staan als spits ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

107
107
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

55
55
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

194
194
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

39
39
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

68
68
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

59
59
'Verhaeghe vloekt: Feyenoord gaat all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

121
121
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

265
265
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

175
175
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

84
84
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

26
26
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

198
198
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

240
240
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

400
400
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

353
353
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

246
246
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

40
40
Rode Duivel leeft op: "Buitengewoon"

Maxim De Cuyper mocht afgelopen weekend in de basis starten en bedankte voor het vertrouwen met twee ...

147
147
Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

De Relegation Play-Offs zijn gedaan en Dender moet het in een tweeluik opnemen tegen Lommel. Peter ...

124
124
Trossard doet onthulling over VAR-controverse

Arsenal is nog steeds op titelkoers en een Belg speelt daar een grote rol in. Leandro Trossard werd ...

46
46
‘Courtois vreest: harde hand Mourinho dreigt bij Real’

José Mourinho wordt nadrukkelijker in verband gebracht met Real Madrid. De Portugese ...

172
172
‘Volgende uitdaging bekend: Openda geeft groen licht’

Loïs Openda kent een snertseizoen bij Juventus. De aanvaller speelt amper in Italië en ...

84
84
‘Club Brugge vreest vertrek: transferprioriteit onthuld’

Club Brugge verwacht een hete transferzomer. Blauw-Zwart strijdt nog volop voor de titel, maar ...

366
366
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

97
97
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

102
102
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

182
182

Meer sportnieuws