Spaanse pers gaat volledig los na wedergeboorte Hazard

door
Spaanse pers gaat volledig los na wedergeboorte Hazard

In de Champions League is titelverdediger Real Madrid foutloos aan zijn campagne begonnen. De Koninklijke haalde het dinsdagavond met 0-3 van Celtic Glasgow. De Spaanse kampioen zag daarbij wel steunpilaar Karim Benzema uitvallen, maar kon rekenen op een sterk ingevallen Eden Hazard.


Na een klein halfuurtje moest Benzema de strijd noodgedwongen staken, voorlopig is niet duidelijk hoe zwaar de schade precies is. Bij gebrek aan een directe doublure, kwam Hazard hem vervangen als 'valse 9'. Zijn eerste minuten waren nog ietwat ongelukkig maar de Rode Duivel groeide duidelijk in de match. En hij toonde zich dit keer ook efficiënt: zo tekende Hazard voor een doelpunt én assist, ook in het eerste doelpunt had hij een voetje. Een meer dan degelijke prestatie dus.

Daags nadien is men in de Spaanse pers dan ook bijzonder lovend. Bij Marca heeft men het over een 'droomavond' voor Hazard. "Een zeer verdienstelijke invalbeurt in een veeleisende match terwijl hij niet veel gespeeld had. Het was meesterlijk hoe hij de counter regisseerde die leidde tot de 0-2 van Modric." Ook AS vond de invalbeurt van Hazard opmerkelijk. "Hij speelde met veel energie, veel honger en veel efficiëntie. Na de blessure van Benzema wijzen heel wat personen naar hem als nieuwe spits. Zijn tijd lijkt aangebroken."

HERBOREN
Bij SPORT, doorgaans vrij kritisch voor de Rode Duivel, beloonde zijn invalbeurt met een 9 op 10: "Uitstekende wedstrijd van de Belg." Mundo Deportivo heeft het dan weer over een 'herboren' Hazard. "Hij bewoog zich vrij tussen de linies, zette de eerste twee goals mee op en zorgde zelf ook nog eens voor de 0-3", werd zijn prestatie geanalyseerd. 

LEES OOK: Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Hazard moet blijven staan als spits ...

Meest recent

STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

22
22
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

96
96
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

74
74
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

24
24
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

73
73
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

130
130
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

48
48
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

169
169
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

52
52
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

69
69
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

187
187
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

56
56
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

698
698
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

364
364
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

43
43
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

374
374
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

140
140
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

387
387
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

128
128
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

173
173
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

73
73
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

288
288
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

232
232
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

241
241
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

838
838

Meer sportnieuws