Chadli verklaart keuze voor Westerlo

82
Chadli verklaart keuze voor Westerlo

KVC Westerlo verloor het afgelopen weekend op het veld van Royal Antwerp FC met 3-0. De Kemphanen blijven daardoor op de dertiende plaats hangen in het klassement. De promovendus investeerde in het tussenseizoen in heel wat nieuwe spelers. Daar komt op de valreep mogelijk nog een grote naam bij.


Weinig verrassend gaat het Turks getinte Westerlo opnieuw op zoek in de Turkse hoogste klasse. Het zou Nacer Chadli (33) weghalen bij Basaksehir. Bij die club kwam de ex-Rode Duivel de laatste tijd amper aan de bak. Chadli werd dinsdag door verschillende binnenlandse media, waaronder Het Nieuwsblad, al gesignaleerd op de luchthaven van Zaventem. Daar gaf hij al wat tekst en uitleg bij zijn nakende transfer.

Zo gaf hij aan dat Jonas De Roeck, de trainer van Westerlo, een grote rol speelt bij zijn transfer. "Jonas De Roeck heeft me overtuigd van het project van Westerlo", verklaarde Chadli zijn overgang. "Ik hoop zondag tegen Anderlecht al mijn debuut te maken", klonk het ongeduldig. Laat Anderlecht nu net de ex-club zijn van Chadli. Hij verdedigde tijdens het seizoen 2019-2020 de paars-witte kleuren van de recordkampioen.

WK

Chadli hoopt bij Westerlo de nodige speeltijd te verzamelen om alsnog naar het WK in Qatar te gaan. De 66-voudige international wil zich opnieuw in de gratie spelen van bondscoach Roberto Martinez, die al sinds juli 2021 geen beroep meer doet op de flankspeler. Chadli gaat zo Jan Vertonghen en Dedryck Boyata achterna. Ook zij kozen voor een Belgisch avontuur met het aankomende WK in het achterhoofd. 

LEES OOK: Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Moet Chadli mee naar het WK?

Meest recent

Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

19
19
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

41
41
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

21
21
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

75
75
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

140
140
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

63
63
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

32
32
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

229
229
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

305
305
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

90
90
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

97
97
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

179
179
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

75
75
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

263
263
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

346
346
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

50
50
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

471
471
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

375
375
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

118
118
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

199
199
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

32
32
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

75
75
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

52
52
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

117
117
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

119
119

Meer sportnieuws