'Westerlo heeft beet en hengelt Chadli binnen'

door
'Westerlo heeft beet en hengelt Chadli binnen'

KVC Westerlo had het gisteren bijzonder moeilijk op het veld van Royal Antwerp FC. De Kemphanen waren een maatje te klein voor de leider van het JPL-klassement, en gingen kansloos ten onder. Het werd uiteindelijk 3-0 na doelpunten van Janssen, Miyoshi en Valencia. Daags na het verlies bereidt men zich in de Kempen wel voor op een spraakmakende transfer


De Turkse eigenaars van KVC Westerlo gingen tijdens de zomermercato al geregeld shoppen in de Turkse hoogste klasse. Dat is ook nu weer het geval, al gaat het deze keer wel over een Rode Duivel die de Westelse gelederen komt versterken. Niemand minder dan Nacer Chadli vliegt namelijk morgen richting België om zijn overgang naar Westerlo af te ronden. Als hij zijn medische proeven met succes afrondt, zal hij een contract tot medio 2024 tekenen bij de promovendus. Een voorakkoord tussen beide partijen werd vandaag gevonden. 

Ondanks zijn 33-jarige leeftijd staat het vast dat Nacer Chadli met zijn ervaring en klasse nog heel wat toe te voegen heeft aan de relatief jonge kern van KVC Westerlo. Gezien de langdurige blessures van Bernat en Daci kon Westerlo ook wat versterking gebruiken. Het is voor de Rode Duivel pas zijn tweede Belgische club na een rijkgevulde carrière. Drie seizoenen geleden kwam hij op huurbasis al eens de troepen van Anderlecht versterken. 

Hoop op WK

Nacer Chadli heeft volgens Het Laatste Nieuws zijn hoop op het WK nog niet opgegeven. Bij Basaksehir was de middenvelder uit de gratie geraakt, en raakte hij niet van de bank. Bij Westerlo is Chadli immers wel zeker van een basisplaats, en staat het vast dat hij een verrijking voor onze competitie zal zijn. Al valt het wel nog af te wachten of Roberto Martinez ook daadwerkelijk nog rekent op de 'ancien'. De laatste selectie van Chadli bij de Rode Duivels dateert al van juli 2021. 

LEES OOK: Paul Van Himst hoopt: eindelijk grote doorbraak op komst?

Knappe transfer van Westerlo?

Meest recent

Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

5
5
Fink waarschuwt voor drie RSCA-spelers: "Zijn in vorm"

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

57
57
Hasi lyrisch over Genkie: "Voor hem kom je naar het stadion"

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

71
71
Sneijder geeft topfavorieten én smaakmaker WK 2026 prijs

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

60
60
Straffe onthulling De Bruyne: "Spraken in de zomer met KDB"

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

71
71
Luxe voor Hasi: "Zij vielen de laatsten weken goed in"

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

70
70
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

70
70
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

185
185
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

258
258
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

36
36
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

155
155
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

153
153
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

168
168
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

163
163
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

78
78
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

48
48
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

211
211
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

783
783
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

112
112
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

86
86
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

95
95
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

305
305
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

191
191
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

196
196
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

62
62

Meer sportnieuws