'Westerlo heeft beet en hengelt Chadli binnen'

155 stemmen
'Westerlo heeft beet en hengelt Chadli binnen'

KVC Westerlo had het gisteren bijzonder moeilijk op het veld van Royal Antwerp FC. De Kemphanen waren een maatje te klein voor de leider van het JPL-klassement, en gingen kansloos ten onder. Het werd uiteindelijk 3-0 na doelpunten van Janssen, Miyoshi en Valencia. Daags na het verlies bereidt men zich in de Kempen wel voor op een spraakmakende transfer


De Turkse eigenaars van KVC Westerlo gingen tijdens de zomermercato al geregeld shoppen in de Turkse hoogste klasse. Dat is ook nu weer het geval, al gaat het deze keer wel over een Rode Duivel die de Westelse gelederen komt versterken. Niemand minder dan Nacer Chadli vliegt namelijk morgen richting België om zijn overgang naar Westerlo af te ronden. Als hij zijn medische proeven met succes afrondt, zal hij een contract tot medio 2024 tekenen bij de promovendus. Een voorakkoord tussen beide partijen werd vandaag gevonden. 

Ondanks zijn 33-jarige leeftijd staat het vast dat Nacer Chadli met zijn ervaring en klasse nog heel wat toe te voegen heeft aan de relatief jonge kern van KVC Westerlo. Gezien de langdurige blessures van Bernat en Daci kon Westerlo ook wat versterking gebruiken. Het is voor de Rode Duivel pas zijn tweede Belgische club na een rijkgevulde carrière. Drie seizoenen geleden kwam hij op huurbasis al eens de troepen van Anderlecht versterken. 

Hoop op WK

Nacer Chadli heeft volgens Het Laatste Nieuws zijn hoop op het WK nog niet opgegeven. Bij Basaksehir was de middenvelder uit de gratie geraakt, en raakte hij niet van de bank. Bij Westerlo is Chadli immers wel zeker van een basisplaats, en staat het vast dat hij een verrijking voor onze competitie zal zijn. Al valt het wel nog af te wachten of Roberto Martinez ook daadwerkelijk nog rekent op de 'ancien'. De laatste selectie van Chadli bij de Rode Duivels dateert al van juli 2021. 

LEES OOK: 'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Knappe transfer van Westerlo?

Meest recent

Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

74
74
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

30
30
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

52
52
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

70
70
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

81
81
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

38
38
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

318
318
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

97
97
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

127
127
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

137
137
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

153
153
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

479
479
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

142
142
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

131
131
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

368
368
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

288
288
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

86
86
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

667
667
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

238
238
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

174
174
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

518
518
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

241
241
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

396
396
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

448
448
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

877
877

Meer sportnieuws