'Westerlo heeft beet en hengelt Chadli binnen'

door
'Westerlo heeft beet en hengelt Chadli binnen'

KVC Westerlo had het gisteren bijzonder moeilijk op het veld van Royal Antwerp FC. De Kemphanen waren een maatje te klein voor de leider van het JPL-klassement, en gingen kansloos ten onder. Het werd uiteindelijk 3-0 na doelpunten van Janssen, Miyoshi en Valencia. Daags na het verlies bereidt men zich in de Kempen wel voor op een spraakmakende transfer


De Turkse eigenaars van KVC Westerlo gingen tijdens de zomermercato al geregeld shoppen in de Turkse hoogste klasse. Dat is ook nu weer het geval, al gaat het deze keer wel over een Rode Duivel die de Westelse gelederen komt versterken. Niemand minder dan Nacer Chadli vliegt namelijk morgen richting België om zijn overgang naar Westerlo af te ronden. Als hij zijn medische proeven met succes afrondt, zal hij een contract tot medio 2024 tekenen bij de promovendus. Een voorakkoord tussen beide partijen werd vandaag gevonden. 

Ondanks zijn 33-jarige leeftijd staat het vast dat Nacer Chadli met zijn ervaring en klasse nog heel wat toe te voegen heeft aan de relatief jonge kern van KVC Westerlo. Gezien de langdurige blessures van Bernat en Daci kon Westerlo ook wat versterking gebruiken. Het is voor de Rode Duivel pas zijn tweede Belgische club na een rijkgevulde carrière. Drie seizoenen geleden kwam hij op huurbasis al eens de troepen van Anderlecht versterken. 

Hoop op WK

Nacer Chadli heeft volgens Het Laatste Nieuws zijn hoop op het WK nog niet opgegeven. Bij Basaksehir was de middenvelder uit de gratie geraakt, en raakte hij niet van de bank. Bij Westerlo is Chadli immers wel zeker van een basisplaats, en staat het vast dat hij een verrijking voor onze competitie zal zijn. Al valt het wel nog af te wachten of Roberto Martinez ook daadwerkelijk nog rekent op de 'ancien'. De laatste selectie van Chadli bij de Rode Duivels dateert al van juli 2021. 

LEES OOK: Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

Knappe transfer van Westerlo?

Meest recent

Still gooit ploeg compleet door elkaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht en KRC Genk spelen om 13u30 tegen elkaar in de Cegeka Arena. Beide ploegen kunnen een ...

0
0
'Antwerp hakt knoop door over toekomst Praet'

Dennis Praet kwam anderhalf jaar geleden met grote verwachtingen naar Royal Antwerp FC. Tot op heden ...

112
112
TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

36
36
Hoe Anderlecht de verkeerde les leerde van Union SG

RSC Anderlecht zal komende zomer de fouten van de afgelopen transferperiodes moeten aanpakken. Union ...

72
72
Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

186
186
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

96
96
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

37
37
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

112
112
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

127
127
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

238
238
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

111
111
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

890
890
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

125
125
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

175
175
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

17
17
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

666
666
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

330
330
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

235
235
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

151
151
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

42
42
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

400
400
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

309
309
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

164
164
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

230
230
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

116
116

Meer sportnieuws