'Westerlo heeft beet en hengelt Chadli binnen'

155 stemmen
'Westerlo heeft beet en hengelt Chadli binnen'

KVC Westerlo had het gisteren bijzonder moeilijk op het veld van Royal Antwerp FC. De Kemphanen waren een maatje te klein voor de leider van het JPL-klassement, en gingen kansloos ten onder. Het werd uiteindelijk 3-0 na doelpunten van Janssen, Miyoshi en Valencia. Daags na het verlies bereidt men zich in de Kempen wel voor op een spraakmakende transfer


De Turkse eigenaars van KVC Westerlo gingen tijdens de zomermercato al geregeld shoppen in de Turkse hoogste klasse. Dat is ook nu weer het geval, al gaat het deze keer wel over een Rode Duivel die de Westelse gelederen komt versterken. Niemand minder dan Nacer Chadli vliegt namelijk morgen richting België om zijn overgang naar Westerlo af te ronden. Als hij zijn medische proeven met succes afrondt, zal hij een contract tot medio 2024 tekenen bij de promovendus. Een voorakkoord tussen beide partijen werd vandaag gevonden. 

Ondanks zijn 33-jarige leeftijd staat het vast dat Nacer Chadli met zijn ervaring en klasse nog heel wat toe te voegen heeft aan de relatief jonge kern van KVC Westerlo. Gezien de langdurige blessures van Bernat en Daci kon Westerlo ook wat versterking gebruiken. Het is voor de Rode Duivel pas zijn tweede Belgische club na een rijkgevulde carrière. Drie seizoenen geleden kwam hij op huurbasis al eens de troepen van Anderlecht versterken. 

Hoop op WK

Nacer Chadli heeft volgens Het Laatste Nieuws zijn hoop op het WK nog niet opgegeven. Bij Basaksehir was de middenvelder uit de gratie geraakt, en raakte hij niet van de bank. Bij Westerlo is Chadli immers wel zeker van een basisplaats, en staat het vast dat hij een verrijking voor onze competitie zal zijn. Al valt het wel nog af te wachten of Roberto Martinez ook daadwerkelijk nog rekent op de 'ancien'. De laatste selectie van Chadli bij de Rode Duivels dateert al van juli 2021. 

LEES OOK: Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Knappe transfer van Westerlo?

Meest recent

Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

0
0
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

89
89
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

52
52
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

81
81
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

142
142
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

31
31
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

28
28
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

110
110
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

390
390
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

186
186
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

180
180
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

124
124
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

84
84
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

408
408
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

324
324
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

140
140
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

139
139
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

126
126
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

23
23
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

124
124
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

536
536
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

337
337
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

218
218
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

200
200
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

70
70

Meer sportnieuws