'Westerlo heeft beet en hengelt Chadli binnen'

door
'Westerlo heeft beet en hengelt Chadli binnen'

KVC Westerlo had het gisteren bijzonder moeilijk op het veld van Royal Antwerp FC. De Kemphanen waren een maatje te klein voor de leider van het JPL-klassement, en gingen kansloos ten onder. Het werd uiteindelijk 3-0 na doelpunten van Janssen, Miyoshi en Valencia. Daags na het verlies bereidt men zich in de Kempen wel voor op een spraakmakende transfer


De Turkse eigenaars van KVC Westerlo gingen tijdens de zomermercato al geregeld shoppen in de Turkse hoogste klasse. Dat is ook nu weer het geval, al gaat het deze keer wel over een Rode Duivel die de Westelse gelederen komt versterken. Niemand minder dan Nacer Chadli vliegt namelijk morgen richting België om zijn overgang naar Westerlo af te ronden. Als hij zijn medische proeven met succes afrondt, zal hij een contract tot medio 2024 tekenen bij de promovendus. Een voorakkoord tussen beide partijen werd vandaag gevonden. 

Ondanks zijn 33-jarige leeftijd staat het vast dat Nacer Chadli met zijn ervaring en klasse nog heel wat toe te voegen heeft aan de relatief jonge kern van KVC Westerlo. Gezien de langdurige blessures van Bernat en Daci kon Westerlo ook wat versterking gebruiken. Het is voor de Rode Duivel pas zijn tweede Belgische club na een rijkgevulde carrière. Drie seizoenen geleden kwam hij op huurbasis al eens de troepen van Anderlecht versterken. 

Hoop op WK

Nacer Chadli heeft volgens Het Laatste Nieuws zijn hoop op het WK nog niet opgegeven. Bij Basaksehir was de middenvelder uit de gratie geraakt, en raakte hij niet van de bank. Bij Westerlo is Chadli immers wel zeker van een basisplaats, en staat het vast dat hij een verrijking voor onze competitie zal zijn. Al valt het wel nog af te wachten of Roberto Martinez ook daadwerkelijk nog rekent op de 'ancien'. De laatste selectie van Chadli bij de Rode Duivels dateert al van juli 2021. 

LEES OOK: Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Knappe transfer van Westerlo?

Meest recent

Neemt Anderlecht na bijna 200 duels afscheid van meubelstuk?

Bij RSC Anderlecht gaan ze komende zomer een grote schoonmaak doorvoeren in de spelerskern. Dat ...

0
0
'Rode Duivel op de sukkel en moet na één jaar alweer weg'

De voorbije jaren kregen heel wat spelers hun kans bij de Rode Duivels, want sinds het WK 2022 wordt ...

9
9
Mourinho terug naar Real Madrid? Special One reageert

José Mourinho is momenteel trainer van Benfica, maar de kans bestaat dat hij na het seizoen ...

18
18
'Union verliest sterkhouder: Premier League lonkt'

In de voorbije seizoenen maakte Union al indruk door een beker en een titel te pakken, maar dit ...

15
15
Beerschot-fans komen met uitleg voor Nainggolan-incident

De wedstrijd tussen Beerschot en Patro Eisden van maandagavond blijft nog stevig nazinderen. De ...

74
74
Engeland wild van Duivel: "Beste transfer van het seizoen"

De Premier League en Rode Duivels, dat bleek de voorbije jaren regelmatig een geslaagd huwelijk. Ook ...

102
102
'Belgische clubs attent: FIFA stelt ingrijpende regel voor'

Er is de voorbije jaren al heel wat veranderd in de mondiale voetbalwereld. De FIFA voert immers de ...

83
83
Nieuwe generatie NXT: Club slaat dubbelslag

Club Brugge zette de laatste jaren grote stappen met zijn jeugdopleiding. Alsmaar meer spelers halen ...

93
93
Penders doet monden openvallen en is Europese primus

Met Thibaut Courtois beschikken de Rode Duivels momenteel over misschien wel de beste doelman ter ...

46
46
Belgische voetbalbond zorgt voor grote rel met WK-lied

De keuze van de Belgische voetbalbond om Roméo Elvis mee het officiële WK lied te laten ...

31
31
Antwerp ontdekt eindelijk nieuwe parel: reden onthuld

Bij Antwerp maken ze van de Europe Play-Off gebruik om ook enkele jonge talenten hun kans te geven. ...

85
85
'Man Utd heeft wenslijst klaar: minstens één Rode Duivel'

Voor de titel meestrijden lukte dit seizoen nog niet, maar na enkele magere seizoenen slaagde ...

107
107
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat slag bij Antwerp, kassa voor Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

173
173
Club-man in vorm Vetlesen gooit grote droom op tafel

Hugo Vetlesen zit in bloedvorm bij Club Brugge. De Noor is normaal gezien een reservespeler bij ...

140
140
Kompany briest na spektakelstuk: arbitrage weer afgemaakt

Vincent Kompany en de arbitrage in Europa, het is dit seizoen geen goed huwelijk. De oefenmeester ...

144
144
KBVB krijgt ferme miljoenenopsteker vlak voor WK

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ...

44
44
'Anderlecht geeft flop alsnog een nieuwe kans'

Bij RSC Anderlecht gaan er komende zomer de nodige transfers afgerond worden. Bepaalde media ...

284
284
Vandenbempt: "Eén van de waanzinnigste matchen ooit"

PSG-Bayern München was een geweldige pot voetbal. De Parijzenaars wonnen met 5-4 en het was de ...

101
101
Sonck komt met bijzonder straf verhaal: "Weigerde Kompany"

Wesley Sonck leek jaren geleden misschien wel op weg richting een trainerscarrière. De ...

110
110
'Anderlecht krijgt nieuws: La Louvière beslist over Ashimeru'

Bij RSC Anderlecht willen ze in de zomer een resem spelers van de hand doen. De Brusselaars hopen ...

174
174
Saintfiet hakt knoop door: weldra in JPL?

De Belgische coach Tom Saintfiet heeft via Instagram een belangrijke boodschap over zijn toekomst ...

80
80
'Anderlecht hakt nu al knoop door over toekomst Taravel'

Bij RSC Anderlecht is er geen technisch directeur, die begint volgende maand, maar dat is geen groot ...

401
401
Voetbalfans met kwijl in de mond: Kompany doet belofte

Voetballiefhebbers wereldwijd hebben dinsdagavond al watertandend naar het Champions ...

175
175
'Transferspektakel Anderlecht: víér topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags om de aanstelling van Antoine Sibierski als nieuwe sportief ...

507
507
Groot zorgenkind bij Duivels: WK-basisplaats in gevaar

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

131
131

Meer sportnieuws