'Stunt krijgt vorm: Chadli maakt JPL-comeback'

door
'Stunt krijgt vorm: Chadli maakt JPL-comeback'

In de meeste Europese landen is de zomerse transfermarkt sinds donderdagavond definitief gesloten. Maar de clubs uit de Jupiler Pro League hebben dit jaar wat extra respijt, voor hun gaan de poorten van de mercato pas aanstaande dinsdag om middernacht dicht. Promovendus KVC Westerlo zou daarvan willen profiteren om voor een stunt te zorgen.


Zo hebben de Kemphanen hun zinnen gezet op niemand minder dan Nacer Chadli. Mede door blessureleed werd de flankspeler sinds het EK 2021 niet meer opgeroepen voor de Duivels, desondanks benadrukte bondscoach Roberto Martinez dat hij nog steeds in beeld is. Maar dan moet hij wel voldoende spelen en na zijn vele blessures is de flankspeler inmiddels geen eerste keuze meer bij Basaksehir.

Om toch aan de nodige minuten te geraken en zijn kansen op een WK-selectie gaaf te houden, zou Chadli dan ook een vertrek overwegen. En daarbij zou hij openstaan voor een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Vorig week geraakte alvast bekend dat Sporting Charleroi zijn dossier van dichtbij volgt. Daar werd afgelopen weekend ook de naam van Westerlo aan toegevoegd en de promovendus blijkt behoorlijk concreet.

AKKOORD OP CLUBNIVEAU
Volgens Het Nieuwsblad hebben de Kempenaars immers al in grote lijnen een akkoord gevonden met Basaksehir. Ook Chadli zelf zou een overgang naar 't Kuipje wel zien zitten. Het wordt dus enkel zaak om een overeenkomst te vinden over de sportieve voorwaarden. Er zou gesproken worden over een contract van twee jaar. Afgelopen weekend werd Chadli alvast uit de wedstrijdselectie gelaten, een doorbraak zou wel eens snel kunnen volgen.

LEES OOK: Paul Van Himst hoopt: eindelijk grote doorbraak op komst?

Denkt u dat Chadli ooit nog voor de nationale ploeg zal spelen?

Meest recent

‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

1
1
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

79
79
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

32
32
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

68
68
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

44
44
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

124
124
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

597
597
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

151
151
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

428
428
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

298
298
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

119
119
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

228
228
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

154
154
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

476
476
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

391
391
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

175
175
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

338
338
DAZN dropt nieuwe A-bom: 'faillissement verschillende clubs'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal blijft maar escaleren. Maandag raakte bekend ...

868
868
Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst luidt alarmbel

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

280
280
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

504
504
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

353
353
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

392
392
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

248
248
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

100
100
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

962
962

Meer sportnieuws