'Stunt krijgt vorm: Chadli maakt JPL-comeback'

door
'Stunt krijgt vorm: Chadli maakt JPL-comeback'

In de meeste Europese landen is de zomerse transfermarkt sinds donderdagavond definitief gesloten. Maar de clubs uit de Jupiler Pro League hebben dit jaar wat extra respijt, voor hun gaan de poorten van de mercato pas aanstaande dinsdag om middernacht dicht. Promovendus KVC Westerlo zou daarvan willen profiteren om voor een stunt te zorgen.


Zo hebben de Kemphanen hun zinnen gezet op niemand minder dan Nacer Chadli. Mede door blessureleed werd de flankspeler sinds het EK 2021 niet meer opgeroepen voor de Duivels, desondanks benadrukte bondscoach Roberto Martinez dat hij nog steeds in beeld is. Maar dan moet hij wel voldoende spelen en na zijn vele blessures is de flankspeler inmiddels geen eerste keuze meer bij Basaksehir.

Om toch aan de nodige minuten te geraken en zijn kansen op een WK-selectie gaaf te houden, zou Chadli dan ook een vertrek overwegen. En daarbij zou hij openstaan voor een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Vorig week geraakte alvast bekend dat Sporting Charleroi zijn dossier van dichtbij volgt. Daar werd afgelopen weekend ook de naam van Westerlo aan toegevoegd en de promovendus blijkt behoorlijk concreet.

AKKOORD OP CLUBNIVEAU
Volgens Het Nieuwsblad hebben de Kempenaars immers al in grote lijnen een akkoord gevonden met Basaksehir. Ook Chadli zelf zou een overgang naar 't Kuipje wel zien zitten. Het wordt dus enkel zaak om een overeenkomst te vinden over de sportieve voorwaarden. Er zou gesproken worden over een contract van twee jaar. Afgelopen weekend werd Chadli alvast uit de wedstrijdselectie gelaten, een doorbraak zou wel eens snel kunnen volgen.

LEES OOK: 'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

Denkt u dat Chadli ooit nog voor de nationale ploeg zal spelen?

Meest recent

Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

30
30
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

33
33
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

14
14
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

11
11
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

81
81
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

130
130
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

78
78
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

271
271
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

211
211
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

280
280
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

97
97
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

421
421
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

254
254
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

85
85
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

131
131
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

80
80
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

221
221
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

435
435
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

388
388
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

161
161
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

219
219
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

559
559
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

945
945
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

106
106

Meer sportnieuws