'Stunt krijgt vorm: Chadli maakt JPL-comeback'

door
'Stunt krijgt vorm: Chadli maakt JPL-comeback'

In de meeste Europese landen is de zomerse transfermarkt sinds donderdagavond definitief gesloten. Maar de clubs uit de Jupiler Pro League hebben dit jaar wat extra respijt, voor hun gaan de poorten van de mercato pas aanstaande dinsdag om middernacht dicht. Promovendus KVC Westerlo zou daarvan willen profiteren om voor een stunt te zorgen.


Zo hebben de Kemphanen hun zinnen gezet op niemand minder dan Nacer Chadli. Mede door blessureleed werd de flankspeler sinds het EK 2021 niet meer opgeroepen voor de Duivels, desondanks benadrukte bondscoach Roberto Martinez dat hij nog steeds in beeld is. Maar dan moet hij wel voldoende spelen en na zijn vele blessures is de flankspeler inmiddels geen eerste keuze meer bij Basaksehir.

Om toch aan de nodige minuten te geraken en zijn kansen op een WK-selectie gaaf te houden, zou Chadli dan ook een vertrek overwegen. En daarbij zou hij openstaan voor een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Vorig week geraakte alvast bekend dat Sporting Charleroi zijn dossier van dichtbij volgt. Daar werd afgelopen weekend ook de naam van Westerlo aan toegevoegd en de promovendus blijkt behoorlijk concreet.

AKKOORD OP CLUBNIVEAU
Volgens Het Nieuwsblad hebben de Kempenaars immers al in grote lijnen een akkoord gevonden met Basaksehir. Ook Chadli zelf zou een overgang naar 't Kuipje wel zien zitten. Het wordt dus enkel zaak om een overeenkomst te vinden over de sportieve voorwaarden. Er zou gesproken worden over een contract van twee jaar. Afgelopen weekend werd Chadli alvast uit de wedstrijdselectie gelaten, een doorbraak zou wel eens snel kunnen volgen.

LEES OOK: 'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

Denkt u dat Chadli ooit nog voor de nationale ploeg zal spelen?

Meest recent

Garcia spreekt zich uit over WK-kansen van Witsel

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia de komende maanden knopen moeten doorhakken. Hij kan wellicht ...

2
2
Losada heeft na lang zoeken eindelijk club beet

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

1
1
KRC Genk speurt rond: De Condé zoekt witte merel

KRC Genk heeft middelen, maar het kan zeker geen gekke dingen doen in januari. De Limburgers zullen ...

20
20
'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

155
155
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

112
112
'Genk hakt knoop door: nieuwe hoofdcoach in aantocht'

De zoektocht naar een opvolger voor Thorsten Fink nadert zijn ontknoping bij KRC Genk. Zo zou Racing ...

610
610
UECL: Verrassingen op slotspeeldag, ontdek eindstand League Phase

Donderdagavond werd de laatste speeldag van de League Phase in de Conference League afgewerkt. Die ...

112
112
Oosting drukt stempel bij Antwerp: Kerk doet boekje open

Enkele weken geleden leek Antwerp FC nog op sterven na dood, maar momenteel is de Great Old weer ...

156
156
Heftige beelden in CPL: Patro-Eupen mondt uit in knokpartij

Donderdag stonden de twee laatste duels van de 18de speeldag in de Challenger Pro League op het ...

327
327
Napoli wipt Milan, uitblinkers met klasse-gebaar bij Lukaku

SSC Napoli heeft zich donderdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van de Italiaanse ...

68
68
"Het is gewoon té veel" - clubleiding Genk op plaats gezet

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

581
581
Sensatie bij Gouden Schoen? Opzienbarende kandidaat genoemd

Het einde van het kalenderjaar nadert en dus sluit weldra ook de tweede stemronde van de Gouden ...

392
392
Straffe woorden: Kane geeft oprechte mening over Kompany

Bayern München is bezig aan een weergaloos seizoen tot dusver. Dat heeft de Duitse kampioen ...

557
557
'KRC Genk schrapt kandidaat-trainer: topfavoriet bekend'

Terwijl interim-trainer Domenico Olivieri de spelers klaarstoomt voor het competitieduel op ...

504
504
'Anderlecht vol voor goudhaantje: 18 goals in 21 duels'

RSC Anderlecht wil tijdens de komende transferperiode enkele gerichte versterkingen in huis halen. ...

263
263
Club Brugge ontploft: titelheld op weg naar Jan Breydel?

Club Brugge wordt gelinkt aan een titelheld die in Zuid-Amerika zowat alles won wat er te winnen ...

1273
1273
Basisploeg Genk op zijn kop? Olivieri dropt grote hint

KRC Genk opent vrijdagavond de 19de speeldag in de Jupiler Pro League met een bezoek aan Sporting ...

369
369
Spanningen Club en Gent lopen hoog op: politie onderneemt actie

Aanstaande zondag staat de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club Brugge en AA Gent op het ...

392
392
Conflict met De Bilde: Garcia breekt stilte met bizarre reactie

Rudi Garcia heeft donderdag de tijd genomen om verschillende media te woord te staan. Verschillende ...

155
155
Club Brugge op vingers getikt na markante Leko-moves

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

325
325
'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

FC Barcelona zal tijdens de komende wintermercato geen al te gekke dingen doen, maar komende zomer ...

201
201
WK darts schokt fans: De Decker voltooit Belgisch debacle

Het WK Darts is voor de Belgen uitgedraaid op een absolute desillusie. Met vijf verschenen ze aan de ...

84
84
Garcia spreekt klare taal over toekomst bij Rode Duivels

Voor de laatste keer dit kalenderjaar stond Rudi Garcia donderdag de verzamelde pers te woord. De ...

89
89
Crisis bij KRC Genk: Olivieri incasseert opdoffer

Na een magere een op zes hoopt KRC Genk vrijdag in Charleroi weer aan te knopen met de zege. Niet ...

859
859
AA Gent heeft beet: toptalent tekent tot medio 2029

Alsmaar meer Belgische clubs trekken tegenwoordig de kaart van de jeugd. Zo ook AA Gent, waar er een ...

166
166

Meer sportnieuws