'Anderlecht verrast: twee last-minute aanwinsten'

door
'Anderlecht verrast: twee last-minute aanwinsten'

RSC Anderlecht opent aanstaande donderdag zijn campagne in de poulefase van de Conference League met een thuisduel tegen Silkeborg. Maar de aanloop naar die match verliep niet bijzonder goed, zo bleef RSCA in de competitie steken op 1 op 9. Mogelijk wordt dan ook last-minute bijgestuurd op de transfermarkt.


Paars-Wit kon vorige week nog zijn middenveld versterken met Amadou Diawara en zorgde met Jan Vertonghen voor de gewenste ervaringsinjectie in de verdediging. Daarmee leek het huiswerk op de mercato grotendeels voorbij. Maar volgens SudPresse, dat zich baseert op informatie uit makelaarskringen, overweegt de recordkampioen nu toch een tweetal extra aanwinsten aan te trekken: een spits en een vleugelspeler.

De sportieve leiding bij Anderlecht zou willen profiteren van het feit dat de mercato in ons land nog open is tot dinsdag middernacht. In zowat alle topcompetities sloot de zomerse transfermarkt afgelopen donderdag al haar deuren. En dus zijn er allicht buitenkansjes te vinden bij de spelers die alsnog willen/moeten vertrekken. De Brusselaars zouden dan ook mikken op huurbeurten van talentvolle spelers die bij de Europese topclubs te weinig aan de bak komen.

GEEN EUROPEES
Paars-Wit heeft aan de onderhandelingstafel wel één grote troef minder. De officiële spelerslijst voor de poulefase van de Conference League moest afgelopen vrijdag immers al binnen zijn. Spelers die nog worden aangetrokken kunnen dus geen Europees voetbal spelen tot na nieuwjaar en zijn enkel inzetbaar in de competitie- en bekerwedstrijden.

LEES OOK: Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Wat kan RSCA momenteel het best gebruiken?

Meest recent

Vandenbempt maakt Belgische clubs compleet af

Het is enorm spannend in de Jupiler Pro League. De strijd om de top 6 is volledig losgebarsten en de ...

28
28
Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

98
98
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

238
238
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

46
46
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

84
84
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

287
287
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

51
51
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

86
86
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

240
240
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

244
244
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

787
787
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

112
112
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

268
268
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

474
474
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

521
521
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

718
718
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

259
259
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

640
640
'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

438
438
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

64
64
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

145
145
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

234
234
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

50
50
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

149
149
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

228
228

Meer sportnieuws