'Anderlecht verrast: twee last-minute aanwinsten'

916 stemmen
'Anderlecht verrast: twee last-minute aanwinsten'

RSC Anderlecht opent aanstaande donderdag zijn campagne in de poulefase van de Conference League met een thuisduel tegen Silkeborg. Maar de aanloop naar die match verliep niet bijzonder goed, zo bleef RSCA in de competitie steken op 1 op 9. Mogelijk wordt dan ook last-minute bijgestuurd op de transfermarkt.


Paars-Wit kon vorige week nog zijn middenveld versterken met Amadou Diawara en zorgde met Jan Vertonghen voor de gewenste ervaringsinjectie in de verdediging. Daarmee leek het huiswerk op de mercato grotendeels voorbij. Maar volgens SudPresse, dat zich baseert op informatie uit makelaarskringen, overweegt de recordkampioen nu toch een tweetal extra aanwinsten aan te trekken: een spits en een vleugelspeler.

De sportieve leiding bij Anderlecht zou willen profiteren van het feit dat de mercato in ons land nog open is tot dinsdag middernacht. In zowat alle topcompetities sloot de zomerse transfermarkt afgelopen donderdag al haar deuren. En dus zijn er allicht buitenkansjes te vinden bij de spelers die alsnog willen/moeten vertrekken. De Brusselaars zouden dan ook mikken op huurbeurten van talentvolle spelers die bij de Europese topclubs te weinig aan de bak komen.

GEEN EUROPEES
Paars-Wit heeft aan de onderhandelingstafel wel één grote troef minder. De officiële spelerslijst voor de poulefase van de Conference League moest afgelopen vrijdag immers al binnen zijn. Spelers die nog worden aangetrokken kunnen dus geen Europees voetbal spelen tot na nieuwjaar en zijn enkel inzetbaar in de competitie- en bekerwedstrijden.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Wat kan RSCA momenteel het best gebruiken?

Meest recent

'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

3
3
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

53
53
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

397
397
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

248
248
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

307
307
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

32
32
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

194
194
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

41
41
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

29
29
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

517
517
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

469
469
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

122
122
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

350
350
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

85
85
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

403
403
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

376
376
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

146
146
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

154
154
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

696
696
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

148
148
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

289
289
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

323
323
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

302
302
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90

Meer sportnieuws