'Anderlecht verrast: twee last-minute aanwinsten'

door
'Anderlecht verrast: twee last-minute aanwinsten'

RSC Anderlecht opent aanstaande donderdag zijn campagne in de poulefase van de Conference League met een thuisduel tegen Silkeborg. Maar de aanloop naar die match verliep niet bijzonder goed, zo bleef RSCA in de competitie steken op 1 op 9. Mogelijk wordt dan ook last-minute bijgestuurd op de transfermarkt.


Paars-Wit kon vorige week nog zijn middenveld versterken met Amadou Diawara en zorgde met Jan Vertonghen voor de gewenste ervaringsinjectie in de verdediging. Daarmee leek het huiswerk op de mercato grotendeels voorbij. Maar volgens SudPresse, dat zich baseert op informatie uit makelaarskringen, overweegt de recordkampioen nu toch een tweetal extra aanwinsten aan te trekken: een spits en een vleugelspeler.

De sportieve leiding bij Anderlecht zou willen profiteren van het feit dat de mercato in ons land nog open is tot dinsdag middernacht. In zowat alle topcompetities sloot de zomerse transfermarkt afgelopen donderdag al haar deuren. En dus zijn er allicht buitenkansjes te vinden bij de spelers die alsnog willen/moeten vertrekken. De Brusselaars zouden dan ook mikken op huurbeurten van talentvolle spelers die bij de Europese topclubs te weinig aan de bak komen.

GEEN EUROPEES
Paars-Wit heeft aan de onderhandelingstafel wel één grote troef minder. De officiële spelerslijst voor de poulefase van de Conference League moest afgelopen vrijdag immers al binnen zijn. Spelers die nog worden aangetrokken kunnen dus geen Europees voetbal spelen tot na nieuwjaar en zijn enkel inzetbaar in de competitie- en bekerwedstrijden.

LEES OOK: 'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Wat kan RSCA momenteel het best gebruiken?

Meest recent

Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

53
53
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

63
63
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

243
243
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

178
178
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

87
87
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

234
234
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

41
41
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

123
123
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

112
112
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

68
68
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

244
244
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

240
240
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

395
395
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

57
57
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

182
182
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

89
89
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

88
88
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

308
308
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

139
139
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

510
510
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

199
199
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

100
100
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

461
461
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

20
20
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

190
190

Meer sportnieuws