Vossen legt vinger op de wonde: "We spelen niet slecht"

door
Vossen legt vinger op de wonde:

Het lijkt alweer een lang en lastig seizoen te gaan worden voor Zulte Waregem. Zeker gezien het feit dat er dit seizoen drie zakkers zijn, konden de West-Vlamingen zich geen gemiste start veroorloven, maar ze zijn er niet in geslaagd die te vermijden. Ze zijn na een vijf op 21 alweer weggezakt naar de voorlaatste plaats.


Essevee begon zijn seizoen nog goed met een zege tegen Seraing, maar sindsdien volgden zes wedstrijden zonder overwinning en amper twee op achttien. Ze hebben nu slechts evenveel punten als rode lantaarn Cercle Brugge, dat nog een slechter doelsaldo heeft. Westerlo, KV Oostende, AS Eupen en Seraing hebben met zes punten één puntje meer.

Ook zondag ging Zulte Waregem weer onderuit, want deze keer kreeg het een 1-3 om de oren van Union. "De uitslag is voor mij niet de juiste weergave van de wedstrijd", vindt Jelle Vossen wel bij Sporza. "In de eerste helft speelden we degelijk en was Union eigenlijk niet gevaarlijk. In de tweede helft wilde het doelpuntje niet vallen en krijgen we te maken met een afgeweken bal en een tweede penalty. We spelen niet slecht, maar we moeten er de punten aan toevoegen."

STILGEVALLEN
Het ontbreekt Essevee bij momenten aan efficiëntie. Dat was vorig seizoen nochtans één van hun wapens, maar intussen verloren ze wel assistkoning Jean-Luc Dompé. De productie van de spitsen is daardoor ook stilgevallen. Vorig seizoen lieten Zinho Gano en Vossen elk nog dubbele cijfers noteren, maar Gano kwam dit seizoen nog niet in actie en Vossen raakte nog niet verder dan één goal.

LEES OOK: Witte rook bij Essevee: opvolger Vandenbroeck bekend

Had Zulte Waregem al meer punten moeten hebben?

Meest recent

'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

3
3
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

33
33
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

50
50
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

204
204
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

240
240
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

147
147
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

185
185
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

175
175
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

94
94
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

110
110
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

56
56
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

158
158
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

440
440
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

355
355
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

261
261
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

129
129
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

414
414
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

92
92
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

793
793
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

276
276
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

220
220
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

171
171
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

405
405
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

152
152
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

132
132

Meer sportnieuws