Vossen legt vinger op de wonde: "We spelen niet slecht"

door
Vossen legt vinger op de wonde:

Het lijkt alweer een lang en lastig seizoen te gaan worden voor Zulte Waregem. Zeker gezien het feit dat er dit seizoen drie zakkers zijn, konden de West-Vlamingen zich geen gemiste start veroorloven, maar ze zijn er niet in geslaagd die te vermijden. Ze zijn na een vijf op 21 alweer weggezakt naar de voorlaatste plaats.


Essevee begon zijn seizoen nog goed met een zege tegen Seraing, maar sindsdien volgden zes wedstrijden zonder overwinning en amper twee op achttien. Ze hebben nu slechts evenveel punten als rode lantaarn Cercle Brugge, dat nog een slechter doelsaldo heeft. Westerlo, KV Oostende, AS Eupen en Seraing hebben met zes punten één puntje meer.

Ook zondag ging Zulte Waregem weer onderuit, want deze keer kreeg het een 1-3 om de oren van Union. "De uitslag is voor mij niet de juiste weergave van de wedstrijd", vindt Jelle Vossen wel bij Sporza. "In de eerste helft speelden we degelijk en was Union eigenlijk niet gevaarlijk. In de tweede helft wilde het doelpuntje niet vallen en krijgen we te maken met een afgeweken bal en een tweede penalty. We spelen niet slecht, maar we moeten er de punten aan toevoegen."

STILGEVALLEN
Het ontbreekt Essevee bij momenten aan efficiëntie. Dat was vorig seizoen nochtans één van hun wapens, maar intussen verloren ze wel assistkoning Jean-Luc Dompé. De productie van de spitsen is daardoor ook stilgevallen. Vorig seizoen lieten Zinho Gano en Vossen elk nog dubbele cijfers noteren, maar Gano kwam dit seizoen nog niet in actie en Vossen raakte nog niet verder dan één goal.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

Had Zulte Waregem al meer punten moeten hebben?

Meest recent

Taravel met handen in het haar: “Luxe is geen weelde”

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag overtuigend met 5-1 van Oud-Heverlee Leuven, maar toch is niet ...

2
2
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

52
52
Patrick Goots zet Oosting bij Antwerp op zijn plaats

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old wist vorige speeldag wel verrassend te ...

30
30
KBVB weer in de problemen: “Kosten swingen de pan uit”

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ook ...

39
39
Eindelijk prijs voor Coucke? "Het begint te borrelen"

RSC Anderlecht lijkt onder Jérémy Taravel weer de juiste richting uit te gaan. ...

181
181
RWDM krijgt puntenaftrek en haalt uit: ‘Streng en voorbarig’

RWDM heeft een straf opgelegd gekregen van de Licentiecommissie. De Brusselse club was niet in orde ...

47
47
Romeo Lavia naar WK? Chelsea dropt grote hint

Chelsea heeft nog niet veel kunnen genieten van Romeo Lavia. De middenvelder werd voor een ...

79
79
Ruben Van Gucht doodeerlijk: "Ik doe het 4-5 keer per dag"

U kon het gisteren hier al lezen, Ruben Van Gucht maakte opnieuw een spraakmakende doortocht op ...

88
88
Charleroi-Club Brugge: Lardot geeft Carolo's lik op stuk

De wedstrijd tussen Sporting Charleroi en Club Brugge (1-2) deed afgelopen weekend heel wat stof ...

235
235
'Groot nieuws Lammens: United neemt drastisch besluit'

Senne Lammens is bezig aan een uitstekend eerste seizoen als eerste doelman van Manchester United ...

244
244
Transferdilemma Antwerp: "Als hij zo blijft spelen ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

100
100
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

115
115
Crisis loert bij AA Gent: "Begrijp reactie supporters"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

105
105
Taravel drukt stempel: eerste slachtoffer bij Anderlecht

Ondanks een tegenvallende eerste helft, pakte RSC Anderlecht afgelopen weekend een ruime 5-1-zege ...

398
398
Heftige beelden na Charleroi-Club Brugge: "Hallucinant"

Zonder een echt goede wedstrijd te spelen, pakte Club Brugge zondagavond de volle buit op het veld ...

440
440
De Bruyne op voorpagina: groot nieuws vanuit Napels

Na maanden van afwezigheid, staat Kevin De Bruyne voor zijn grote comeback bij SSC Napoli. De ...

129
129
Groot risico Anderlecht: JPL-transferbom Thorgan Hazard?

Na twee opeenvolgende zeges heeft RSC Anderlecht zijn ticket voor de Champions' Play-Offs quasi ...

402
402
Club Brugge op stuntjacht: 25M-ster naar Jan Breydel?

Club Brugge kijkt opnieuw naar een jonge spits die in Kroatië ooit met een prijskaartje van 25 ...

488
488
'Versterking Antwerp: Overmars vol voor oude bekende'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

296
296
Puzzelwerk Garcia: 'Duivels met onuitgegeven basiself op stage'

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

114
114
Peperdure slipper Real na wereldgoal en bizarre actie Rüdiger

Real Madrid laat het momenteel afweten in de Spaanse titelstrijd. Maandagavond boekten Thibaut ...

84
84
Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

67
67
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

160
160
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

263
263
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

339
339

Meer sportnieuws