'Antwerp grijpt naast nieuwe toptransfer'

door
'Antwerp grijpt naast nieuwe toptransfer'

Antwerp blijft maar door de Jupiler Pro League razen, want het won zondag alweer met 3-0 van Westerlo. Daardoor pronkt de Great Old na zeven speeldag nog steeds met een foutloos rapport en heeft het intussen al vijf punten voorsprong op eerste achtervolgers Genk en Club Brugge. Desondanks waren ze nog van plan om vlak voor de Belgische transferdeadline nog met een straffe transfer uit te pakken.


Antwerp zal het wellicht een tijdje moeten stellen zonder de geblesseerde Michael Frey, waardoor trainer Mark van Bommel momenteel enkel nog over Vincent Janssen als diepe spits kan beschikken. Het plan was daarom om Bamba Dieng naar de Bosuil te lokken. Maar amper een halve dag nadat de interesse bekend raakte, mag de transfer alweer de prullenmand in.

L'Equipe, dat als eerste berichtte over de interesse, stelt nu immers dat Dieng zelf gepast heeft voor een overgang naar de Bosuil. Antwerp was nochtans bereid om een forse inspanning te doen, want het garandeerde de Senegalees speelminuten en deed hem ook een stevig loonvoorstel. Dieng wil echter voor zijn plaats bij Marseille knokken, nadat hij op Deadline Day transfers naar Leeds United en OGC Nice in het water zag vallen.

CHAMPIONS LEAGUE
Dat zal niet evident worden, want Dieng werd door trainer Igor Tudor niet eens opgenomen in de 25-koppige selectie voor de Champions League. Die geeft de voorkeur aan Luis Suarez, Dimitri Payet en Alexis Sanchez als mogelijke spitsen. Dieng zal dus moeten hopen dat hij in de Franse competitie of beker nog eens een speelkans kan versieren.

LEES OOK: ‘OM heeft het gehad met Vermeeren: exit akelig dichtbij’

Moet Antwerp nog een andere spits zoeken?

Meest recent

Mbappé betrapt?' Pikant dubbelleven zet Spanje in brand'

Wat gebeurt er wanneer een superster niet alleen op het veld, maar ook in de liefde meerdere ...

13
13
Puzzelwerk Hayen: logische vervanger El Ouahdi staat klaar

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een plek in de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor ...

22
22
Garcia op plichten gewezen: "Hij móét mee naar WK"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

56
56
‘Klap na klap: Club Brugge breekt speler volledig’

Bij Club Brugge krijgt een eigen opgeleide speler opnieuw een harde tik. Na een mislukte ...

80
80
Hete zomer Anderlecht: liefst elf spelers richting exit?

Nu er minstens tot eind dit seizoen uitsluitsel bestaat over de positie van hoofdtrainer, kan RSC ...

152
152
Made in JPL: Thiago en Tolu stelen show in Premier League

Verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League maken ook dit seizoen weer het mooie weer in ...

61
61
Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

138
138
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

467
467
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

244
244
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

303
303
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

278
278
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

106
106
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

734
734
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

365
365
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

415
415
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

354
354
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

243
243
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

433
433
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

402
402
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

134
134
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

527
527
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

238
238
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

118
118
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

451
451

Meer sportnieuws