'Antwerp grijpt naast nieuwe toptransfer'

door
'Antwerp grijpt naast nieuwe toptransfer'

Antwerp blijft maar door de Jupiler Pro League razen, want het won zondag alweer met 3-0 van Westerlo. Daardoor pronkt de Great Old na zeven speeldag nog steeds met een foutloos rapport en heeft het intussen al vijf punten voorsprong op eerste achtervolgers Genk en Club Brugge. Desondanks waren ze nog van plan om vlak voor de Belgische transferdeadline nog met een straffe transfer uit te pakken.


Antwerp zal het wellicht een tijdje moeten stellen zonder de geblesseerde Michael Frey, waardoor trainer Mark van Bommel momenteel enkel nog over Vincent Janssen als diepe spits kan beschikken. Het plan was daarom om Bamba Dieng naar de Bosuil te lokken. Maar amper een halve dag nadat de interesse bekend raakte, mag de transfer alweer de prullenmand in.

L'Equipe, dat als eerste berichtte over de interesse, stelt nu immers dat Dieng zelf gepast heeft voor een overgang naar de Bosuil. Antwerp was nochtans bereid om een forse inspanning te doen, want het garandeerde de Senegalees speelminuten en deed hem ook een stevig loonvoorstel. Dieng wil echter voor zijn plaats bij Marseille knokken, nadat hij op Deadline Day transfers naar Leeds United en OGC Nice in het water zag vallen.

CHAMPIONS LEAGUE
Dat zal niet evident worden, want Dieng werd door trainer Igor Tudor niet eens opgenomen in de 25-koppige selectie voor de Champions League. Die geeft de voorkeur aan Luis Suarez, Dimitri Payet en Alexis Sanchez als mogelijke spitsen. Dieng zal dus moeten hopen dat hij in de Franse competitie of beker nog eens een speelkans kan versieren.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Moet Antwerp nog een andere spits zoeken?

Meest recent

Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

10
10
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

52
52
'Kompany ontploft: één Bayern-topper krijgt volle lading'

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

54
54
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

207
207
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

272
272
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

22
22
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

221
221
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

128
128
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

184
184
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

125
125
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

304
304
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

441
441
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

126
126
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

93
93
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

52
52
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

63
63
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

221
221
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1472
1472
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

276
276
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

133
133
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

152
152
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

45
45
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

236
236
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

126
126
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

367
367

Meer sportnieuws