'Antwerp grijpt naast nieuwe toptransfer'

309 stemmen
'Antwerp grijpt naast nieuwe toptransfer'

Antwerp blijft maar door de Jupiler Pro League razen, want het won zondag alweer met 3-0 van Westerlo. Daardoor pronkt de Great Old na zeven speeldag nog steeds met een foutloos rapport en heeft het intussen al vijf punten voorsprong op eerste achtervolgers Genk en Club Brugge. Desondanks waren ze nog van plan om vlak voor de Belgische transferdeadline nog met een straffe transfer uit te pakken.


Antwerp zal het wellicht een tijdje moeten stellen zonder de geblesseerde Michael Frey, waardoor trainer Mark van Bommel momenteel enkel nog over Vincent Janssen als diepe spits kan beschikken. Het plan was daarom om Bamba Dieng naar de Bosuil te lokken. Maar amper een halve dag nadat de interesse bekend raakte, mag de transfer alweer de prullenmand in.

L'Equipe, dat als eerste berichtte over de interesse, stelt nu immers dat Dieng zelf gepast heeft voor een overgang naar de Bosuil. Antwerp was nochtans bereid om een forse inspanning te doen, want het garandeerde de Senegalees speelminuten en deed hem ook een stevig loonvoorstel. Dieng wil echter voor zijn plaats bij Marseille knokken, nadat hij op Deadline Day transfers naar Leeds United en OGC Nice in het water zag vallen.

CHAMPIONS LEAGUE
Dat zal niet evident worden, want Dieng werd door trainer Igor Tudor niet eens opgenomen in de 25-koppige selectie voor de Champions League. Die geeft de voorkeur aan Luis Suarez, Dimitri Payet en Alexis Sanchez als mogelijke spitsen. Dieng zal dus moeten hopen dat hij in de Franse competitie of beker nog eens een speelkans kan versieren.

LEES OOK: 'Rigaux gaat meteen voor JPL-knaltransfer bij Feyenoord'

Moet Antwerp nog een andere spits zoeken?

Meest recent

Broos briest: WK-problemen en grote stress Zuid-Afrika

Hugo Broos is de eerste Belgische bondscoach die op weg is naar het WK in de Verenigde Staten, ...

14
14
Courtois verklapt gesprekken met... Sporting Hasselt

Het verhaal van Sporting Hasselt is straf én inspirerend. Sam Kerkhofs en Rik Verheye pakten ...

38
38
Van der Elst onthult grote spijt Duivels: “Ik schaam me”

Franky Van der Elst is één van de meest iconische middenvelders van de Rode Duivels. ...

50
50
‘Collega-Duivel voor Trossard? Arsenal wil ferm uithalen’

Arsenal won dit seizoen de Premier League en ei zo na de Champions League, na strafschoppen ging het ...

45
45
Tedesco heeft nieuwe topjob definitief beet

Domenico Tedesco faalde compleet bij de Rode Duivels en na een mislukte periode werd hij de laan ...

29
29
Pro League velt definitief oordeel over belofteploegen-quota

Er was heel wat om te doen de afgelopen maanden: de verankering van de belofteclubs in de Challenger ...

200
200
Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Christian Benteke lijkt niet meer in beeld voor de Belgische nationale ploeg. De aanvaller speelt ...

128
128
Pro League onder hoogspanning: Bouchez plots grote man

De Pro League heeft op dinsdagochtend vergaderd en daar werden enkele knopen doorgehakt. Zo werd er ...

254
254
KRC Genk pakt uit met diamant van Standard Luik

KRC Genk kwam op de officiële kanalen met groot nieuws op de proppen. Thibaut Courtois wordt ...

171
171
‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

305
305
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

441
441
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

205
205
Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

74
74
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

72
72
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

88
88
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

158
158
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

204
204
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

299
299
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

581
581
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

138
138
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

1096
1096
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

368
368
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

121
121
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

566
566
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

344
344

Meer sportnieuws