'Antwerp dropt last-minute transferbom: bod van 7 miljoen'

door
'Antwerp dropt last-minute transferbom: bod van 7 miljoen'

Antwerp FC heeft een behoorlijk drukke zomermercato achter de rug waarin het een aantal interessante namen naar de Bosuil kon halen. Na de komst van Calvin Stengs leek het werk aan inkomende zijde ook achter de rug. Maar volgens L'Equipe zou sportief directeur Marc Overmars toch nog een laatste keer willen uitpakken.


De gerenommeerde Franse sportkrant meldt immers dat RAFC een bod voorbereidt op Bamba Dieng. De 22-jarige spits van Olympique Marseille was afgelopen week het onderwerp van één van de opvallendste transfersoaps op de Europese deadline day. Zo had L'OM een akkoord met Leeds United over zijn transfer. Maar terwijl Dieng op zijn vlucht naar Engeland wachtte, bracht OGC Nice plots een beter bod uit en dus besloot hij de overgang naar Leeds naast zich neer te leggen.

Maar tijdens zijn medische en fysieke proeven bij Nice, dook plots een probleem aan de knie op en dus viel ook deze transfer in het water. Er was onvoldoende tijd om nog een ander alternatief te zoeken en dus leek Dieng zich, met tegenzin, te moeten opmaken voor een halfjaartje bankzitten bij Marseille. Maar nu zou Antwerp alsnog een oplossing willen aanreiken.

RECORDBOD
Volgens L'Equipe zou RAFC een bod voorbereiden van zo'n 7 miljoen euro. Dat is minder dan wat Nice en Leeds neerlegden, maar wel een clubrecord voor de Great Old. Met de eventuele komst van de Senegalese spits lijkt Antwerp te anticiperen op de blessure van Michael Frey, die enkele weken buiten strijd staat. Vermits de Great Old naast de poules van de Conference League greep, hoeft het geen rekening te houden met de deadlines voor de Europese spelerslijsten en dus heeft Overmars in principe tot dinsdag middernacht om de deal rond te krijgen.

POLL: Antwerp heeft momenteel de sterkste selectie in 1A ...

Meest recent

Marc Coucke biedt Anderlecht-fans unieke kans richting bekerfinale

Deze namiddag staat voor Anderlecht nog een wedstrijd in de Play-Offs op het programma. De wedstrijd ...

31
31
Hasi verbaast compleet met basiself, Antwerp op sterkst

Om 13u30 trappen Anderlecht en Antwerp de zevende speeldag van de Champions' Play-Off op gang. Die ...

50
50
Antwerp bevestigt tribune 2-nieuws: deadline bekend

Straks gaat Antwerp op zoek naar een tweede overwinning op rij om zich weer helemaal te mengen in de ...

36
36
TRANSFERUURTJE: 'Transferdomper Anderlecht, Karetsas beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

125
125
Paniek bij Antwerp: bliksemverkoop in aantocht?

De bevestiging van de afbraak van Tribune 2 viel samen met de bekendmaking van de jaarcijfers van ...

122
122
Odoi windt er geen doekjes om: “Ik voel nog steeds schaamte”

Denis Odoi is inmiddels al 37 jaar, maar de polyvalente middenvelder blijft gaan. Bij Royal Antwerp ...

64
64
Milicevic vuurt stevige waarschuwing af aan Club Brugge

KAA Gent neemt het donderdag op tegen Club Brugge. De Buffalo’s zitten momenteel in de hoek ...

160
160
OH Leuven moet vertrek van belangrijke pion vrezen

OH Leuven beleefde opnieuw een vrij grijs seizoen, waarin het nooit uit de buik van het klassement ...

42
42
'Ramazani ziet Premier League-droom uiteenspatten'

Wout Faes degradeert met Leicester City opnieuw uit de Premier League, maar dat betekent niet ...

47
47
Winteraanwinst Anderlecht zoekt zijn weg in RSCA 2.0

Besnik Hasi verloor veel tijd door de eerste drie matchen van de Play-Offs met een 3-5-2 of 3-4-2 ...

214
214
Zulte Waregem onthult transferplannen voor terugkeer in 1A

Na twee seizoenen afwezigheid keert Zulte Waregem straks terug op het hoogste niveau. De ...

301
301
'Anderlecht hakt knoop over Vertonghen definitief door'

Voor Anderlecht breekt een zeer belangrijke vierdaagse aan. Daarbij is het vizier vooral gericht op ...

161
161
'Antwerp krijgt geweldig nieuws over tribune 2 Bosuil'

Antwerp zette de voorbije jaren grote stappen in haar ontwikkeling als club. Daar hoorde ook een ...

301
301
'AA Gent troeft Anderlecht en Ajax af voor transfer'

AA Gent beleeft ontgoochelende play-offs met slechts een drie op achttien, waarbij het onlangs twee ...

160
160
AA Gent zwaar verzwakt naar Club: Milicevic moet puzzelen

In de immer beladen Slag om Vlaanderen moet AA Gent opstaan na een reeks nederlagen. Gemakkelijker ...

157
157
'Anderlecht in shock: pittig prijskaartje toptarget bekend'

RSC Anderlecht kan zich in de komende dagen verzekeren van een Europees ticket. Ook op financieel ...

185
185
'Mignolet versus Jackers: Hayen hakt knoop nu al door'

Mits een zege in eigen huis tegen AA Gent kan Club Brugge straks opnieuw haasje-over doen met Union. ...

337
337
'Antwerp all-in: Ulderink neemt risico tegen Anderlecht'

Na de fraaie vier op zes tegen KRC Genk barst Antwerp plots weer van het vertrouwen. Een lijn die ...

195
195
Club Brugge betaalt nu de prijs voor één grote fout

Club Brugge kampt met een ernstig spitsenprobleem. In de cruciale wedstrijden tegen Union SG werd ...

313
313
'Woekerwinst voor AA Gent: steunpilaar richting exit'

AA Gent sleept zich naar het einde van het seizoen, al hopen Danijel Milicevic zijn troepen op het ...

136
136

Meer sportnieuws