'Antwerp dropt last-minute transferbom: bod van 7 miljoen'

door
'Antwerp dropt last-minute transferbom: bod van 7 miljoen'

Antwerp FC heeft een behoorlijk drukke zomermercato achter de rug waarin het een aantal interessante namen naar de Bosuil kon halen. Na de komst van Calvin Stengs leek het werk aan inkomende zijde ook achter de rug. Maar volgens L'Equipe zou sportief directeur Marc Overmars toch nog een laatste keer willen uitpakken.


De gerenommeerde Franse sportkrant meldt immers dat RAFC een bod voorbereidt op Bamba Dieng. De 22-jarige spits van Olympique Marseille was afgelopen week het onderwerp van één van de opvallendste transfersoaps op de Europese deadline day. Zo had L'OM een akkoord met Leeds United over zijn transfer. Maar terwijl Dieng op zijn vlucht naar Engeland wachtte, bracht OGC Nice plots een beter bod uit en dus besloot hij de overgang naar Leeds naast zich neer te leggen.

Maar tijdens zijn medische en fysieke proeven bij Nice, dook plots een probleem aan de knie op en dus viel ook deze transfer in het water. Er was onvoldoende tijd om nog een ander alternatief te zoeken en dus leek Dieng zich, met tegenzin, te moeten opmaken voor een halfjaartje bankzitten bij Marseille. Maar nu zou Antwerp alsnog een oplossing willen aanreiken.

RECORDBOD
Volgens L'Equipe zou RAFC een bod voorbereiden van zo'n 7 miljoen euro. Dat is minder dan wat Nice en Leeds neerlegden, maar wel een clubrecord voor de Great Old. Met de eventuele komst van de Senegalese spits lijkt Antwerp te anticiperen op de blessure van Michael Frey, die enkele weken buiten strijd staat. Vermits de Great Old naast de poules van de Conference League greep, hoeft het geen rekening te houden met de deadlines voor de Europese spelerslijsten en dus heeft Overmars in principe tot dinsdag middernacht om de deal rond te krijgen.

LEES OOK: ‘OM heeft het gehad met Vermeeren: exit akelig dichtbij’

Antwerp heeft momenteel de sterkste selectie in 1A ...

Meest recent

'Oude bekende wil Openda uit Italiaanse hel verlossen'

Loïs Openda versierde vorige zomer een droomtransfer naar Juventus, maar die overgang is tot ...

11
11
'Sunderland wil nieuwe slag slaan met JPL-smaakmaker'

Sunderland ontpopte zich de voorbije maanden tot één van de aangename verrassingen van ...

13
13
'Plan Chelsea met Lavia bekend'

Door blessures zag hij alweer zijn seizoen grotendeels in het water vallen, maar nu lijkt ...

25
25
Pro League lost laatste details voor bekerfinale

Voor de titel in de Jupiler Pro League lijken er met Union, Club Brugge en STVV nog drie kanshebbers ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Exodus bij Club, De Cat verbaast RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

141
141
Noa Lang kookt nieuwe hit: ‘Noano’ groot succes in Turkije

Noa Lang voelt zich in zijn sas bij Galatasaray. De voormalige buitenspeler van Club Brugge kreeg ...

21
21
Alderweireld laat niemand onberoerd met tv-getuigenis

Sommige bekentenissen verwacht je niet van een topvoetballer. Op het veld oogt alles vaak perfect. ...

45
45
‘Entourage Ilic slaat op tafel: Anderlecht stuit op probleem’

Mihajlo Ilic is onder Jeremy Taravel uitgegroeid tot een absolute basispion. De verdediger wordt ...

184
184
Eden Hazard heeft één enorme spijt in carrière

Eden Hazard kende een grootse carrière bij Lille, Chelsea en Real Madrid. Ook bij de Rode ...

139
139
Anderlecht staat op in toppers: dit zorgt voor ommekeer

RSC Anderlecht kreeg de afgelopen jaren telkens kletsen van de rechtstreekse concurrenten. In ...

126
126
Échte reden ontslag Vandenbroeck bij Zulte onthuld

Sven Vandenbroeck werd bij Zulte Waregem de laan uitgestuurd. Essevee vecht nog tegen degradatie en ...

211
211
Tudor slaat terug na doelmannenrel: “Nooit meegemaakt”

Het is hommeles bij Tottenham Hotspur. De Engelse club kreeg een pandoering van jewelste in de ...

79
79
‘Trump en Infantino hakken knoop door over Iran’

Door de penibele situatie in Iran en het Midden-Oosten kregen de Rode Duivels mogelijk een nieuwe ...

60
60
Heeft Biglia spijt? Argentijn open over Anderlecht en Taravel

Lucas Biglia vertrok bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De Argentijn verliet de club ...

419
419
Degryse zet Doku op zijn plaats: “Hij valt mogelijk af”

Jérémy Doku kende een sterke periode bij Manchester City, maar de buitenspeler kampte ...

182
182
'Transferwending Anderlecht: drastische ommekeer op tafel'

Sinds Jérémy Taravel het roer overnam als (interim-)trainer, kan RSC Anderlecht ...

292
292
Straf statement Bayern: Kompany hemel in geprezen na monsterzege

Bayern München heeft dinsdagavond nogmaals zijn favorietenrol in de Champions League ...

282
282
Uithaal Verhaeghe, Mignolet-soap: Hayen doet Club-boekje open

Nicky Hayen staat bij KRC Genk voor enkele cruciale wedstrijden. De Limburgers hopen zich immers ...

878
878
Coucke wil ijsimperium, maar plannen smelten weg

Marc Coucke is een ondernemer pur sang en is uitgegroeid tot één van de grootste ...

72
72
Anderlecht stomverbaasd: terugkeer Biglia naar België?

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer clubboegbeeld Lucas Biglia weer in huis. In de nasleep van het ...

517
517
‘OM heeft het gehad met Vermeeren: exit akelig dichtbij’

Arthur Vermeeren leek stilaan zijn plek te vinden bij Olympique Marseille, maar de twijfel is in ...

180
180
Engeland verwoestend na Spurs-drama: per direct ontslag geëist

Het horror-seizoen van Tottenham Hotspur is opnieuw een dieptriest hoofdstuk rijker. De Engelse club ...

131
131
'Harde beslissing Garcia: man in vorm naast WK-selectie'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

251
251
'Miljoenen voor Club: Inter komt voor tweede sterkhouder'

Terwijl coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de titelstrijd in de Champions' Play-Offs, is ...

420
420
'Anderlecht gooit trainersdossier om: versterking voor Taravel'

RSC Anderlecht lijkt het seizoen dan toch te gaan uit doen met Jérémy Taravel als ...

421
421

Meer sportnieuws