'Antwerp dropt last-minute transferbom: bod van 7 miljoen'

1229
'Antwerp dropt last-minute transferbom: bod van 7 miljoen'

Antwerp FC heeft een behoorlijk drukke zomermercato achter de rug waarin het een aantal interessante namen naar de Bosuil kon halen. Na de komst van Calvin Stengs leek het werk aan inkomende zijde ook achter de rug. Maar volgens L'Equipe zou sportief directeur Marc Overmars toch nog een laatste keer willen uitpakken.


De gerenommeerde Franse sportkrant meldt immers dat RAFC een bod voorbereidt op Bamba Dieng. De 22-jarige spits van Olympique Marseille was afgelopen week het onderwerp van één van de opvallendste transfersoaps op de Europese deadline day. Zo had L'OM een akkoord met Leeds United over zijn transfer. Maar terwijl Dieng op zijn vlucht naar Engeland wachtte, bracht OGC Nice plots een beter bod uit en dus besloot hij de overgang naar Leeds naast zich neer te leggen.

Maar tijdens zijn medische en fysieke proeven bij Nice, dook plots een probleem aan de knie op en dus viel ook deze transfer in het water. Er was onvoldoende tijd om nog een ander alternatief te zoeken en dus leek Dieng zich, met tegenzin, te moeten opmaken voor een halfjaartje bankzitten bij Marseille. Maar nu zou Antwerp alsnog een oplossing willen aanreiken.

RECORDBOD
Volgens L'Equipe zou RAFC een bod voorbereiden van zo'n 7 miljoen euro. Dat is minder dan wat Nice en Leeds neerlegden, maar wel een clubrecord voor de Great Old. Met de eventuele komst van de Senegalese spits lijkt Antwerp te anticiperen op de blessure van Michael Frey, die enkele weken buiten strijd staat. Vermits de Great Old naast de poules van de Conference League greep, hoeft het geen rekening te houden met de deadlines voor de Europese spelerslijsten en dus heeft Overmars in principe tot dinsdag middernacht om de deal rond te krijgen.

LEES OOK: 'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

Antwerp heeft momenteel de sterkste selectie in 1A ...

Meest recent

Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

13
13
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

40
40
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

11
11
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

110
110
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

54
54
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

161
161
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

145
145
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

226
226
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

184
184
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

227
227
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

385
385
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

180
180
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

190
190
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

162
162
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

138
138
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

76
76
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

43
43
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

214
214
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

134
134
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

61
61
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

77
77
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

35
35
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

19
19
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

316
316
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

85
85

Meer sportnieuws