'Antwerp dropt last-minute transferbom: bod van 7 miljoen'

door
'Antwerp dropt last-minute transferbom: bod van 7 miljoen'

Antwerp FC heeft een behoorlijk drukke zomermercato achter de rug waarin het een aantal interessante namen naar de Bosuil kon halen. Na de komst van Calvin Stengs leek het werk aan inkomende zijde ook achter de rug. Maar volgens L'Equipe zou sportief directeur Marc Overmars toch nog een laatste keer willen uitpakken.


De gerenommeerde Franse sportkrant meldt immers dat RAFC een bod voorbereidt op Bamba Dieng. De 22-jarige spits van Olympique Marseille was afgelopen week het onderwerp van één van de opvallendste transfersoaps op de Europese deadline day. Zo had L'OM een akkoord met Leeds United over zijn transfer. Maar terwijl Dieng op zijn vlucht naar Engeland wachtte, bracht OGC Nice plots een beter bod uit en dus besloot hij de overgang naar Leeds naast zich neer te leggen.

Maar tijdens zijn medische en fysieke proeven bij Nice, dook plots een probleem aan de knie op en dus viel ook deze transfer in het water. Er was onvoldoende tijd om nog een ander alternatief te zoeken en dus leek Dieng zich, met tegenzin, te moeten opmaken voor een halfjaartje bankzitten bij Marseille. Maar nu zou Antwerp alsnog een oplossing willen aanreiken.

RECORDBOD
Volgens L'Equipe zou RAFC een bod voorbereiden van zo'n 7 miljoen euro. Dat is minder dan wat Nice en Leeds neerlegden, maar wel een clubrecord voor de Great Old. Met de eventuele komst van de Senegalese spits lijkt Antwerp te anticiperen op de blessure van Michael Frey, die enkele weken buiten strijd staat. Vermits de Great Old naast de poules van de Conference League greep, hoeft het geen rekening te houden met de deadlines voor de Europese spelerslijsten en dus heeft Overmars in principe tot dinsdag middernacht om de deal rond te krijgen.

LEES OOK: Union bestolen in Champions League? "Dat doet pijn"

Antwerp heeft momenteel de sterkste selectie in 1A ...

Meest recent

Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

13
13
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

184
184
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

196
196
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

230
230
Kermis op Old Trafford: Engelse pers pakt Lammens aan

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

175
175
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

278
278
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

434
434
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

499
499
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

402
402
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

209
209
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

441
441
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

425
425
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

406
406
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

404
404
'Anderlecht verrast vriend en vijand met wintertarget'

In de laatste rechte lijn richting de wintermercato liet Olivier Renard zopas nog eens zijn licht ...

450
450
Hans Vanaken zet WK darts op stelten met bezoek aan Gent-fan

AA Gent en Club Brugge: het was de afgelopen week water en vuur. Dat had uiteraard alles te maken ...

566
566
Nieuwe info duikt op: Nicky Hayen naar KRC Genk?

Wat al enkele weken in de lucht hing, is sinds maandag ook een feit: KRC Genk heeft afscheid genomen ...

716
716
Same smile, more years - Saelemaekers ziet topseizoen beloond

Alexis Saelemaekers heeft zich de voorbije maanden niet alleen geprofileerd bij de Rode Duivels, op ...

39
39
'Nieuwe cashbom Club: grootmacht klopt aan voor Seys'

Club Brugge won zondagnamiddag met ruime cijfers op FCV Dender, maar zag Joaquin Seys wel ...

720
720
Meteen klappen in Gent: De Mil trekt lessen na gefaald debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

324
324
‘Genk davert: absolute topnaam staat al klaar'

Plots staat KRC Genk weer voor die ene moeilijke vraag: wie moeten ze nu aanstellen om hoofdcoach te ...

1536
1536
Genk zet Fink bij grof huisvuil: sappige details lekken uit

Dimitri de Condé zoekt al lang naar stabiliteit in de dug-out, maar ook Thorsten Fink wist ...

510
510
'Anderlecht bij van zich af: koude oorlog met Ajax'

In Youth We Trust. De slogan leek even uitgehold, maar met Nathan De Cat als exponent trekt Besnik ...

493
493
Lardot velt verrassend verdict over handspel Hazard

Afgelopen weekend stond in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Hier en daar viel er ...

495
495
Club-Gent: De Mil slikt bittere pil voor clash met Leko

AA Gent zit in de hoek waar de klappen vallen. Na het abrupte vertrek van Ivan Leko vonden de ...

339
339

Meer sportnieuws