'Antwerp dropt last-minute transferbom: bod van 7 miljoen'

door
'Antwerp dropt last-minute transferbom: bod van 7 miljoen'

Antwerp FC heeft een behoorlijk drukke zomermercato achter de rug waarin het een aantal interessante namen naar de Bosuil kon halen. Na de komst van Calvin Stengs leek het werk aan inkomende zijde ook achter de rug. Maar volgens L'Equipe zou sportief directeur Marc Overmars toch nog een laatste keer willen uitpakken.


De gerenommeerde Franse sportkrant meldt immers dat RAFC een bod voorbereidt op Bamba Dieng. De 22-jarige spits van Olympique Marseille was afgelopen week het onderwerp van één van de opvallendste transfersoaps op de Europese deadline day. Zo had L'OM een akkoord met Leeds United over zijn transfer. Maar terwijl Dieng op zijn vlucht naar Engeland wachtte, bracht OGC Nice plots een beter bod uit en dus besloot hij de overgang naar Leeds naast zich neer te leggen.

Maar tijdens zijn medische en fysieke proeven bij Nice, dook plots een probleem aan de knie op en dus viel ook deze transfer in het water. Er was onvoldoende tijd om nog een ander alternatief te zoeken en dus leek Dieng zich, met tegenzin, te moeten opmaken voor een halfjaartje bankzitten bij Marseille. Maar nu zou Antwerp alsnog een oplossing willen aanreiken.

RECORDBOD
Volgens L'Equipe zou RAFC een bod voorbereiden van zo'n 7 miljoen euro. Dat is minder dan wat Nice en Leeds neerlegden, maar wel een clubrecord voor de Great Old. Met de eventuele komst van de Senegalese spits lijkt Antwerp te anticiperen op de blessure van Michael Frey, die enkele weken buiten strijd staat. Vermits de Great Old naast de poules van de Conference League greep, hoeft het geen rekening te houden met de deadlines voor de Europese spelerslijsten en dus heeft Overmars in principe tot dinsdag middernacht om de deal rond te krijgen.

LEES OOK: Ook Kompany vloekt en briest na clash met Real Madrid

🚀

Antwerp heeft momenteel de sterkste selectie in 1A ...

Meest recent

Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

7
7
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

53
53
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

73
73
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

69
69
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

17
17
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

87
87
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

224
224
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

226
226
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

126
126
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

48
48
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

106
106
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

98
98
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

414
414
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

134
134
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

253
253
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

53
53
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

67
67
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

378
378
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

195
195
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

96
96
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

377
377
Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Club Brugge heeft afgelopen speeldag een mokerslag gekregen van Union SG. De Brusselse club won met ...

245
245
Grote opluchting: RWDM wendt faillissement voorlopig af

Het zijn donkere dagen voor RWDM Brussels. Drie jaar na de euforie over de terugkeer op het hoogste ...

229
229
Titel ver weg: Vandenbempt ziet énorm probleem Club

De titelstrijd heeft zondag mogelijk een beslissende wending gekegen. Met Union en Club Brugge ...

273
273
'Belgische clubs wagen nieuwe kans bij Engels toptalent'

De transferzomer nadert met rasse schreden en dus hebben de meeste clubs hun verlanglijstje al ...

80
80

Meer sportnieuws