Brys hard: "Anderlecht was lange tijd ontluisterend"

door
Brys hard:

OH Leuven is er zondagmiddag andermaal in geslaagd om één van de traditionele topclubs in bedwang te houden. Zo hielden de Vlaams-Brabanders een puntje over aan het bezoek aan RSC Anderlecht: 2-2. Op zich een knap resultaat, al zat er ook meer in voor de Leuvenaars.


De bezoekers wisten in het Lotto Park immers tot twee keer toe op voorsprong te komen. In de eerste helft zorgde Jon Dagur Thorsteinsson voor de fraaie openingstreffer. Na de pauze maakte de thuisploeg gelijk, maar enkele minuten later zorgde Moussa Al-Tamari alweer voor de 1-2. Toch kon OHL de overwinning niet over de streep trekken. In de slotfase maakte Fabio Silva er immers toch 2-2 van nadat de Leuvense defensie niet bepaald doortastend optrad.

Coach Marc Brys had het achteraf dan ook over een gemiste kans voor zijn ploeg. "Zeker na de 1-2 moesten we deze match altijd binnenhalen", reageerde hij bij Het Laatste Nieuws. "Het is voor ons altijd een uitdaging om hier te komen winnen. We hadden 70 minuten lang ons gameplan redelijk voor mekaar. Goed voetbal vanuit de combinatie en met snelle diepgang."

SCHERP VOOR RSCA
Over wat de tegenstander liet zien, was Brys veel minder enthousiast. Zo vond hij Anderlecht lange tijd erg matig voor de dag komen. "Tot de gelijkmaker is het ons vrij goed gelukt tegen een, naar mijn mening, lang ontluisterend Anderlecht. Na de 70ste minuut ontwikkelden zij dan meer druk en maakten we de fout om terug te kruipen in onze eigen box."

LEES OOK: 'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

OHL verdiende de zege het meest ...

Meest recent

Standard hoort hard verdicht Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

6
6
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

11
11
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

101
101
Beerschot haalt uit op wintermercato: nieuwe spits

Beerschot wil zo snel mogelijk terugkeren op het hoogste niveau. De Mannekes zijn op de ...

83
83
Donderwolk boven Anderlecht: vrees voor belangrijk trio

Anderlecht zit even in de hoek waar de klappen vallen. De ziekenboeg van Besnik Hasi zit overvol en ...

194
194
Club Brugge neemt afscheid: verrassende transfer

Club Brugge zal zich nog roeren op de wintermercato, dat liet Bart Verhaeghe eerder weten. ...

146
146
Anderlecht stelt winterversterking voor: “Imposant”

RSC Anderlecht heeft met Justin Heekeren een winterversterking officieel voorgesteld. Vlak na de ...

315
315
Kogel door de kerk: KAA Gent sluit straffe deal

KAA Gent is actief op de wintermercato. Vooral uitgaand staat er heel wat te bewegen. Met Samuel ...

164
164
‘Situatie Coosemans escaleert: Renard hakt knoop door’

RSC Anderlecht is op de wintermercato bezig om de doelmannenkwestie op te lossen. De afgelopen weken ...

321
321
Ruben Van Gucht in shock: Politierechtbank vernietigend

Nieuwe dag, nieuwe aflevering in het leven van Ruben Van Gucht. Gisteren werd de loftrompet nog over ...

179
179
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

331
331
‘Versterking Westerlo onderweg: crisis nipt afgeweerd’

De Belgische clubs zijn druk in de weer op de wintermercato. Ook Westerlo staat op het punt om ...

40
40
Beckham-familie ontploft na onthullingen van Brooklyn

Wat jarenlang verborgen bleef achter perfect gestylede familiefoto’s, spat nu genadeloos ...

108
108
Anderlecht kondigt definitieve wintertransfer aan

RSC Anderlecht is zich aan het roeren op de wintermercato. De doelmannencarrousel staat nu ook op ...

203
203
‘KAA Gent wil stunten: strijd met AC Milan om toptalent’

De wintermercato gaat nog even door en de Belgische clubs zijn nog naarstig op zoek naar ...

167
167
‘STVV pakt ferm uit: KAA Gent en Standard verweesd’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

159
159
Radja verklapt loon bij Patro: “Voor minder doe ik het niet”

Radja Nainggolan verraste vriend en vijand door de overstap te maken van Lokeren naar Patro Eisden. ...

638
638
'Schoktransfer Jashari: Gouden Schoen in weegschaal met Duivel'

Ardon Jashari won anderhalve week geleden de Gouden Schoen, maar mede door blessureleed is zijn ...

205
205
'Club Brugge verrast: derde wintervertrekker staat klaar'

Bij Club Brugge kijken de supporters reikhalzend uit naar de eerste aanwinsten van de ...

490
490
"Verdachte actie van Visser" - Anderlecht tóch bestolen?

RSC Anderlecht liep zondag opnieuw averij op in de eigen competitie en verloor met 4-2 op het veld ...

427
427
Kairat Almaty - Club Brugge op televisie: kijkers opgelet

Na een winterslaap van een tweetal maanden, trekt de Champions League zich dinsdag weer op gang. ...

594
594
'Ruildeal bezorgt Noah Sadiki nieuwe sprookjestransfer'

De Jupiler Pro League vormde afgelopen zomer andermaal een ideale springplank voor verschillende ...

219
219
'De Condé in actie: bod voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk is met een flinke domper aan de tweede seizoenshelft begonnen en verloor afgelopen weekend ...

431
431
Hein confronteert Verhaeghe: "Vind dat zwak als coach"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

314
314
‘Anderlecht verstomt: absurde cashdeal voor nieuwe spits’

Anderlecht zet onverwacht een grote stap voor een nieuwe 9. Er ligt een stevige cashdeal klaar, maar ...

586
586

Meer sportnieuws