'Standard heeft nu ook gewenste rechtsachter beet'

door
'Standard heeft nu ook gewenste rechtsachter beet'

Ronny Deila gaf deze week aan dat hij de komende dagen nog drie versterkingen wou zien neerstrijken bij Standard: een rechtsachter, een linksbuiten en een spits. Voor die laatste positie wisten de Rouches op vrijdag al Stipe Perica te strikken en nu staat ook een tweede vacature op het punt om ingevuld te worden.


Standard heeft nu namelijk ook zijn rechtsachter zo goed als beet, want het heeft volgens The Athletic een akkoord bereikt over een definitieve transfer van Marlon Fossey. De 23-jarige Amerikaan reist maandag naar België af om zijn medische testen af te leggen. Als die geen problemen opleveren, kan de overgang snel afgerond worden. De transfermarkt in België sluit op maandagavond, dus dat zal ook moeten.

Fossey maakte vorig seizoen indruk met zijn offensieve kwaliteiten. Voor Nieuwjaar was hij bij de B-ploeg van Fulham goed voor vijf assists in elf wedstrijden in de Premier League 2, terwijl in de tweede helft van het seizoen die lijn doortrok op huurbasis bij Bolton Wanderers. In de League One liet hij één goal en vijf assists in vijftien matchen noteren.

DEBUUT
Die prestaties zorgden ervoor dat hij in augustus zijn debuut mocht maken in de hoofdmacht van Fulham in de League Cup-wedstrijd tegen Crawley Town, maar een grote doorbraak in de Premier League leek er toch niet in te zitten. Er was ook interesse van clubs uit de Championship, maar Standard lijkt dus uiteindelijk het pleit te gaan winnen.

POLL: Goede transfer van Standard?

Meest recent

Rode Duivels: Rudi Garcia verrast met twee JPL-uitblinkers

Binnen minder dan een maand trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op ...

0
0
'Real steekt tandje bij: eerste Alonso-aanwinst nabij'

Real Madrid staat op het punt een nieuwe trainer aan te stellen, de aankondiging van Xabi Alonso als ...

23
23
'Dolberg dumpt Anderlecht: eerste gegadigden melden zich'

Hoewel het financieel intussen opnieuw gezond is blijven de middelen nog altijd enigszins beperkt ...

115
115
'Baro slikt bittere pil: AA Gent loopt miljoenen mis'

De play-offs kunnen niet snel genoeg afgelopen zijn voor AA Gent, dat dringend aan bezinning toe is. ...

67
67
'Vuurwerk bij Club Brugge: volgende toptransfer op til'

De komende weken staat er nog heel wat op het spel voor Club Brugge, dat met een twintigste ...

346
346
Voetbalbond maakt scheidsrechters speeldag 9 bekend

Terwijl de Europe Play-Offs al in een beslissende plooi liggen valt de spanning boven -en onderaan ...

120
120
'Totale uitverkoop in Anderlecht: mokerslag voor Renard'

RSC Anderlecht gaat straks een bijzonder drukke zomer tegemoet. Om ruimte te maken voor nog meer ...

330
330
Milicevic out bij AA Gent? Vanhaezebrouck velt verdict

De terugkeer in de Champions' Play-Offs draaide uit op een treurmars voor AA Gent, dat op weg lijkt ...

242
242
'Trainerswals in JPL: De Mil naar Anderlecht of Antwerp?'

Zowel boven -als onderin het klassement van de Jupiler Pro League werd er de afgelopen maanden weer ...

716
716
'West Ham shopt bij Club & RSCA: vier vliegen in één klap?'

Naar jaarlijkse traditie zullen komende zomer weer heel wat smaakmakers de Belgische velden ...

415
415
Anderlecht zet flirt met jarige Lukaku verder: ‘Dromen…’

RSC Anderlecht kijkt reikhalzend uit naar de terugkeer van Romelu Lukaku. De topscorer aller tijden ...

128
128
Trip Kompany zorgt voor storm in Duitsland: “Schandalig!”

Vincent Kompany speelde kampioen met Bayern München twee speeldagen voor het einde van de ...

225
225
Simic slaat op tafel bij Anderlecht: droombestemming genoemd

RSC Anderlecht en Oliver Renard staan voor een drukke transferzomer. De club zal weer een nieuwe ...

328
328
Wilmots roept meteen erg straffe taal bij Standard Luik

Standard Luik pakte uit met een verrassing van formaat: Marc Wilmots werd plots aangesteld als de ...

338
338
‘Cercle Brugge hakt knoop door over Jimmy De Wulf’

Cercle Brugge verraste vriend en vijand door Bernd Storck weg te kapen bij KV Kortrijk. De Duitser ...

212
212
‘Zéér onverwachte ommekeer: monsterbod op Tielemans'

Youri Tielemans is dit seizoen dé patron bij Aston Villa. De middenvelder miste amper ...

158
158
‘Grote zorgen Anderlecht: Renard stipt transferprioriteit aan’

RSC Anderlecht is al volop bezig met volgend seizoen. Er valt in de Champions Play-Offs niets meer ...

320
320
'Clásico-bom bij Real Madrid: sterspeler forceert vertrek'

Het Spaanse MARCA dropte een bom bij Real Madrid. Volgens de krant heeft Rodrygo geweigerd om in de ...

141
141
Géén Napoli? 'Verrassende club wil De Bruyne kapen'

Kevin De Bruyne werd de afgelopen dagen nadrukkelijk in verband gebracht met Napoli. De ploeg van ...

643
643
Anderlecht vloekt nog stééds op Mazzu: dit is waarom

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen Union SG. De Brusselse rivaal was al vaak de ...

436
436

Meer sportnieuws