Ancelotti reageert fors na zorgwekkende start Hazard

door
Ancelotti reageert fors na zorgwekkende start Hazard

Ook in het slot van de zomerse transferperiode wisselden heel wat Rode Duivels nog van club. Eden Hazard hoorde daar evenwel niet bij, de aanvaller bleef Real Madrid trouw. De vraag is echter of hij in aanloop naar het WK voldoende minuten zal verzamelen bij de Spaanse kampioen.


In tegenstelling tot de voorbije jaren, kwam Hazard deze zomer behoorlijk fit terug van zijn vakantieperiode. Bovendien had hij enkele maanden eerder een metalen plaatje uit zijn enkel laten verwijderen. Hierdoor zou hij opnieuw pijnvrij moeten kunnen voetballen. Na enkele veelbelovende optredens in de voorbereiding, zag zijn situatie er dus hoopgevend uit.

Maar de start van het seizoen is voorlopig teleurstellend voor de 31-jarige. In de vier officiële wedstrijden die Real Madrid tot dusver afwerkte, geraakte Hazard niet verder dan een kleine 40 speelminuten. Die verzamelde hij telkens als invaller, een basisplaats zat er vooralsnog niet voor hem in. En vorig weekend tegen Espanyol bleef hij zelfs een hele match aan de bank gekluisterd.

BELANGRIJKE ROL
Maar coach Carlo Ancelotti gaf hem vrijdag geruststellend nieuws. Op zijn wekelijkse persbabbel werd de Italiaan gevraagd of de situatie mentaal niet te zwaar doorweegt op Hazard. "Hij is hier niet door geraakt en blijft hard werken", reageerde Ancelotti. "Ik hoef ook niet elke dag herhalen dat hij dit seizoen een belangrijkere rol zal hebben. Na drie wedstrijden is het niet mogelijk om al een evaluatie te maken, dat zullen we pas op het einde van het seizoen doen. Maar ik ben ervan overtuigd dat Hazard belangrijk zal worden voor ons."

LEES OOK: 'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Hazard was deze zomer beter vertrokken bij Real Madrid ...

Meest recent

Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

9
9
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

94
94
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

74
74
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

65
65
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

66
66
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

190
190
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

225
225
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

49
49
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

20
20
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

125
125
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

332
332
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

297
297
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

210
210
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

245
245
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

71
71
Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

214
214
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

273
273
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

361
361
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

95
95
'Transferklapper Mika Godts: eerste topclub al genoemd'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

132
132
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

356
356
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

723
723
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

119
119
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

155
155
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

553
553

Meer sportnieuws