Ancelotti reageert fors na zorgwekkende start Hazard

419 stemmen
Ancelotti reageert fors na zorgwekkende start Hazard

Ook in het slot van de zomerse transferperiode wisselden heel wat Rode Duivels nog van club. Eden Hazard hoorde daar evenwel niet bij, de aanvaller bleef Real Madrid trouw. De vraag is echter of hij in aanloop naar het WK voldoende minuten zal verzamelen bij de Spaanse kampioen.


In tegenstelling tot de voorbije jaren, kwam Hazard deze zomer behoorlijk fit terug van zijn vakantieperiode. Bovendien had hij enkele maanden eerder een metalen plaatje uit zijn enkel laten verwijderen. Hierdoor zou hij opnieuw pijnvrij moeten kunnen voetballen. Na enkele veelbelovende optredens in de voorbereiding, zag zijn situatie er dus hoopgevend uit.

Maar de start van het seizoen is voorlopig teleurstellend voor de 31-jarige. In de vier officiële wedstrijden die Real Madrid tot dusver afwerkte, geraakte Hazard niet verder dan een kleine 40 speelminuten. Die verzamelde hij telkens als invaller, een basisplaats zat er vooralsnog niet voor hem in. En vorig weekend tegen Espanyol bleef hij zelfs een hele match aan de bank gekluisterd.

BELANGRIJKE ROL
Maar coach Carlo Ancelotti gaf hem vrijdag geruststellend nieuws. Op zijn wekelijkse persbabbel werd de Italiaan gevraagd of de situatie mentaal niet te zwaar doorweegt op Hazard. "Hij is hier niet door geraakt en blijft hard werken", reageerde Ancelotti. "Ik hoef ook niet elke dag herhalen dat hij dit seizoen een belangrijkere rol zal hebben. Na drie wedstrijden is het niet mogelijk om al een evaluatie te maken, dat zullen we pas op het einde van het seizoen doen. Maar ik ben ervan overtuigd dat Hazard belangrijk zal worden voor ons."

LEES OOK: Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Hazard was deze zomer beter vertrokken bij Real Madrid ...

Meest recent

Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

10
10
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

362
362
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

105
105
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

55
55
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

74
74
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

70
70
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

9
9
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

68
68
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

199
199
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

86
86
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

312
312
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

88
88
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

31
31
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

122
122
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

498
498
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

162
162
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

59
59
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

312
312
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

240
240
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

126
126
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

179
179
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

462
462
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

84
84
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

557
557
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

128
128

Meer sportnieuws