'Batshuayi vindt op valreep nieuwe club'

door
'Batshuayi vindt op valreep nieuwe club'

Donderdagavond sluit de Europese transfermarkt zonder pardon zijn deuren en dus worden het ook voor enkele (kandidaat)-Rode Duivels nog spannende uren. In aanloop naar het WK verlangt bondscoach Roberto Martinez dat zijn spelers de nodige minuten kunnen maken. Voor Michy Batshuayi lijkt alvast een oplossing in de maak.


Verschillende kandidaten voor een WK-selectie bij de Duivels wisselden in het slot van de mercato nog van club. Zo vond de transfervrije Adnan Januzaj een nieuwe uitdaging in La Liga, de aanvaller tekende woensdag een contract bij Sevilla FC. Wout Faes maakt dan weer de stap naar de Premier League. De centrale verdediger werd donderdag aangekondigd bij Leicester City. Leander Dendoncker is op zijn beurt op weg naar Aston Villa.

En nu lijkt ook voor Michy Batshuayi een oplossing in de maak. Nadat hij vorig seizoen op huurbasis voor Besiktas JK uitkwam, is de spits inmiddels weer terug bij Chelsea FC. In de eerste oefenwedstrijden kreeg hij ook regelmatig minuten van coach Thomas Tuchel. Maar eenmaal de competitie van start ging, was er voor de spits geen plaats meer bij de Blues. Hij kreeg zelfs geen officieel rugnummer toegewezen.

KOOPKRACHTIG NOTTINGHAM
Hoewel het dus duidelijk was dat Batshuayi moest beschikken op Stamford Bridge, desondanks bleef de interesse relatief beperkt. Maar vlak voor het sluiten van de mercato lijkt dan toch een oplossing in de maak. Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano is Batshuayi immers goed op weg naar Nottingham Forrest. De Engelse promovendus, die deze zomer de ene aanwinst na de andere aantrok, zou hem een jaartje op huurbasis overnemen.

LEES OOK: Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Een fitte Batshuayi is een zekerheid in de WK-selectie ...

Meest recent

'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

21
21
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

80
80
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

89
89
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

191
191
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

173
173
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

185
185
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

111
111
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

104
104
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

173
173
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

503
503
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

261
261
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

96
96
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

90
90
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

262
262
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

259
259
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

116
116
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

427
427
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

324
324
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

228
228
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

380
380
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

1082
1082
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

119
119
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

217
217
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

343
343
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

99
99

Meer sportnieuws