'Batshuayi vindt op valreep nieuwe club'

160 stemmen
'Batshuayi vindt op valreep nieuwe club'

Donderdagavond sluit de Europese transfermarkt zonder pardon zijn deuren en dus worden het ook voor enkele (kandidaat)-Rode Duivels nog spannende uren. In aanloop naar het WK verlangt bondscoach Roberto Martinez dat zijn spelers de nodige minuten kunnen maken. Voor Michy Batshuayi lijkt alvast een oplossing in de maak.


Verschillende kandidaten voor een WK-selectie bij de Duivels wisselden in het slot van de mercato nog van club. Zo vond de transfervrije Adnan Januzaj een nieuwe uitdaging in La Liga, de aanvaller tekende woensdag een contract bij Sevilla FC. Wout Faes maakt dan weer de stap naar de Premier League. De centrale verdediger werd donderdag aangekondigd bij Leicester City. Leander Dendoncker is op zijn beurt op weg naar Aston Villa.

En nu lijkt ook voor Michy Batshuayi een oplossing in de maak. Nadat hij vorig seizoen op huurbasis voor Besiktas JK uitkwam, is de spits inmiddels weer terug bij Chelsea FC. In de eerste oefenwedstrijden kreeg hij ook regelmatig minuten van coach Thomas Tuchel. Maar eenmaal de competitie van start ging, was er voor de spits geen plaats meer bij de Blues. Hij kreeg zelfs geen officieel rugnummer toegewezen.

KOOPKRACHTIG NOTTINGHAM
Hoewel het dus duidelijk was dat Batshuayi moest beschikken op Stamford Bridge, desondanks bleef de interesse relatief beperkt. Maar vlak voor het sluiten van de mercato lijkt dan toch een oplossing in de maak. Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano is Batshuayi immers goed op weg naar Nottingham Forrest. De Engelse promovendus, die deze zomer de ene aanwinst na de andere aantrok, zou hem een jaartje op huurbasis overnemen.

LEES OOK: Chelsea kaapt transfer van 137 miljoen weg voor Arsenal

Een fitte Batshuayi is een zekerheid in de WK-selectie ...

Meest recent

'Union ziet kassa rinkelen: transfersom Scherpen bekend'

Union maakte zich op voor een leegloop, maar de grote uitgaande transfers bleven tot dusver nog uit. ...

3
3
Charaï legt verdere transferplannen Westerlo op tafel

Het is bij Westerlo al een zeer drukke transferzomer geweest. In totaal staat de teller in 't Kuipje ...

14
14
Wat een soap: toch geen Real-akkoord, vlammend statement PSG

Sinds het einde van het WK zijn ook de allergrootste clubs in actie geschoten op de transfermarkt. ...

54
54
'Anderlecht krijgt boodschap: speler kiest bestemming'

Anderlecht is nog volop bezig met zijn transferhuiswerk, ook al is de Europese campagne enkele dagen ...

169
169
Simons stuurt boodschap naar mogelijke vertrekkers OHL

We zijn amper twee weken verwijderd van de start van het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League. De ...

58
58
'Dortmund legt nieuw plan voor Karetsas op tafel'

Het is voor KRC Genk niet de makkelijkste zomermercato. De Limburgers zien vooral aan uitgaande ...

280
280
'Here we go: Real heeft topaanwinst van 100 miljoen beet'

Real Madrid haalt deze zomer fors uit op de transfermarkt, want na een tegenvallend seizoen wil het ...

106
106
'Anderlecht en Club Brugge grijpen naast target'

RSC Anderlecht en Club Brugge zijn op zoek naar versterking. Beide teams zijn voorlopig verzwakt uit ...

232
232
Club Brugge zorgt voor magisch moment bij supporters

Club Brugge begint met grote ambities aan het nieuwe seizoen. Na de landstitel van vorig jaar is de ...

336
336
Lommel SK is absolute sterkhouder kwijt aan AZ

Lommel SK heeft dingend nood aan versterking, maar de promovendus heeft nog een smaakmaker verloren. ...

39
39
‘Anderlecht op z’n kop: sterkhouder out, toptransfer in’

Bij Anderlecht komt de transfercarrousel plots op gang. Een sterkhouder kan het Lotto Park verlaten ...

541
541
'STVV beslist over terugkeer Bertaccini'

Bij STVV kende Adriano Bertaccini een geweldige periode. Hij versierde een toptransfer naar RSC ...

581
581
Jbari zet Club Brugge onder druk: tijd dringt

Club Brugge lijkt tot op heden toch wel stevig verzwakt te zijn. Het bestuur moet nog aan de bak. ...

632
632
'Anderlecht wil uitpakken met absolute toptransfer'

Dat RSC Anderlecht nog héél wat versterking nodig heeft, dat is duidelijk. Antoine ...

441
441
'Arsenal stuift door: Premier League-bom vlak na Tzolis'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

78
78
Drama treft Ordoñez: gedroomde transfer in acuut gevaar

Na de recordverkoop van Christos Tzolis aan Arsenal FC, is het bij Club Brugge ook de bedoeling om ...

396
396
Ex van Karl Vannieuwkerke komt met straffe bekentenis

Jarenlang bleef het stil na de pijnlijke breuk met Karl Vannieuwkerke, maar nu opent Caroline ...

85
85
Peeters in de wolken: Beveren strikt Arsenal-product

SK Beveren kroonde zich op fenomenale wijze tot kampioen in de Challenger Pro League en mag komend ...

111
111
Club plant miljoenenaankoop: toptarget zet deur wagenwijd open

Club Brugge is nog lang niet klaar op de transfermarkt. De Belgische landskampioen mikt onder meer ...

551
551
Openda heeft nieuwe club beet: transferdetails bekend

Juventus won zaterdagavond met 0-1 in de oefenpot op Standard. Loïs Openda was aanwezig in het ...

71
71
'Transferstunt na overname: Antwerp wil 75-voudig international'

Nu de veelbesproken overname eindelijk in kannen en kruiken is, kan de sportieve leiding van Antwerp ...

521
521
'Sibierski klopt op tafel: Anderlecht-tweetal móét blijven'

Hoewel de Europese campagne al begonnen is, is RSC Anderlecht lang niet klaar op de transfermarkt. ...

608
608
Ruben Van Gucht zorgt voor grote onrust in Frankrijk

De lof voor Ruben Van Gucht en zijn nieuwe wielerprogramma blijft binnenstromen, maar achter de ...

99
99
Nu al Waalse kritiek op Van Bommel: "Altijd dat gezeik"

Mark van Bommel zal de Rode Duivels naar succes moeten leiden op het EK 2028. Maar de keuze van de ...

315
315
Club brengt geldkanon in stelling: miljoenen voor twéé kleppers

Club Brugge is nog lang niet klaar met zijn werk in de zomerse transferwindow. Op zeker twee ...

1696
1696

Meer sportnieuws