'Batshuayi vindt op valreep nieuwe club'

door
'Batshuayi vindt op valreep nieuwe club'

Donderdagavond sluit de Europese transfermarkt zonder pardon zijn deuren en dus worden het ook voor enkele (kandidaat)-Rode Duivels nog spannende uren. In aanloop naar het WK verlangt bondscoach Roberto Martinez dat zijn spelers de nodige minuten kunnen maken. Voor Michy Batshuayi lijkt alvast een oplossing in de maak.


Verschillende kandidaten voor een WK-selectie bij de Duivels wisselden in het slot van de mercato nog van club. Zo vond de transfervrije Adnan Januzaj een nieuwe uitdaging in La Liga, de aanvaller tekende woensdag een contract bij Sevilla FC. Wout Faes maakt dan weer de stap naar de Premier League. De centrale verdediger werd donderdag aangekondigd bij Leicester City. Leander Dendoncker is op zijn beurt op weg naar Aston Villa.

En nu lijkt ook voor Michy Batshuayi een oplossing in de maak. Nadat hij vorig seizoen op huurbasis voor Besiktas JK uitkwam, is de spits inmiddels weer terug bij Chelsea FC. In de eerste oefenwedstrijden kreeg hij ook regelmatig minuten van coach Thomas Tuchel. Maar eenmaal de competitie van start ging, was er voor de spits geen plaats meer bij de Blues. Hij kreeg zelfs geen officieel rugnummer toegewezen.

KOOPKRACHTIG NOTTINGHAM
Hoewel het dus duidelijk was dat Batshuayi moest beschikken op Stamford Bridge, desondanks bleef de interesse relatief beperkt. Maar vlak voor het sluiten van de mercato lijkt dan toch een oplossing in de maak. Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano is Batshuayi immers goed op weg naar Nottingham Forrest. De Engelse promovendus, die deze zomer de ene aanwinst na de andere aantrok, zou hem een jaartje op huurbasis overnemen.

LEES OOK: UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

Een fitte Batshuayi is een zekerheid in de WK-selectie ...

Meest recent

Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

74
74
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

16
16
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

31
31
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

104
104
Vanhaezebrouck ziet één grote fout bij Club Brugge

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

67
67
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

215
215
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

114
114
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

155
155
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

113
113
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

177
177
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

214
214
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

158
158
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

163
163
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

36
36
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

261
261
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

499
499
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

324
324
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

173
173
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

64
64
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

163
163
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

130
130
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

474
474
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

157
157
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

305
305
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

62
62

Meer sportnieuws