'Batshuayi vindt op valreep nieuwe club'

160 stemmen
'Batshuayi vindt op valreep nieuwe club'

Donderdagavond sluit de Europese transfermarkt zonder pardon zijn deuren en dus worden het ook voor enkele (kandidaat)-Rode Duivels nog spannende uren. In aanloop naar het WK verlangt bondscoach Roberto Martinez dat zijn spelers de nodige minuten kunnen maken. Voor Michy Batshuayi lijkt alvast een oplossing in de maak.


Verschillende kandidaten voor een WK-selectie bij de Duivels wisselden in het slot van de mercato nog van club. Zo vond de transfervrije Adnan Januzaj een nieuwe uitdaging in La Liga, de aanvaller tekende woensdag een contract bij Sevilla FC. Wout Faes maakt dan weer de stap naar de Premier League. De centrale verdediger werd donderdag aangekondigd bij Leicester City. Leander Dendoncker is op zijn beurt op weg naar Aston Villa.

En nu lijkt ook voor Michy Batshuayi een oplossing in de maak. Nadat hij vorig seizoen op huurbasis voor Besiktas JK uitkwam, is de spits inmiddels weer terug bij Chelsea FC. In de eerste oefenwedstrijden kreeg hij ook regelmatig minuten van coach Thomas Tuchel. Maar eenmaal de competitie van start ging, was er voor de spits geen plaats meer bij de Blues. Hij kreeg zelfs geen officieel rugnummer toegewezen.

KOOPKRACHTIG NOTTINGHAM
Hoewel het dus duidelijk was dat Batshuayi moest beschikken op Stamford Bridge, desondanks bleef de interesse relatief beperkt. Maar vlak voor het sluiten van de mercato lijkt dan toch een oplossing in de maak. Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano is Batshuayi immers goed op weg naar Nottingham Forrest. De Engelse promovendus, die deze zomer de ene aanwinst na de andere aantrok, zou hem een jaartje op huurbasis overnemen.

LEES OOK: Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Een fitte Batshuayi is een zekerheid in de WK-selectie ...

Meest recent

Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

27
27
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

46
46
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

18
18
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

44
44
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

156
156
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

383
383
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

60
60
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

252
252
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

384
384
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

343
343
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

347
347
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

258
258
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

231
231
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

444
444
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

305
305
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

287
287
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

303
303
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

76
76
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

195
195
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

197
197
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

99
99
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

177
177
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

62
62
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

321
321
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

497
497

Meer sportnieuws