KV Mechelen versterkt defensie met JPL-bekende

door
KV Mechelen versterkt defensie met JPL-bekende

Met 7 op 18 en een tiende plaats in het klassement, heeft KV Mechelen niet bepaald een grootse competitiestart gemaakt. Om opnieuw te kunnen meestrijden om de Play-Off-tickets lijkt extra versterking dan ook welgekomen. En daar maakt de sportieve leiding momenteel ook werk van.


Zo geraakte eerder deze week bekend dat KVM doordrukt voor de komst van Ilias Sebaoui, al zal het niet evident worden om een akkoord te vinden met diens club Beerschot VA. In afwachting werd alvast de verdediging versterkt. Zo maakte KVM donderdagavond de komst van David Bates bekend. De 25-jarige Schot komt over van Aberdeen en tekende een contract van drie seizoenen in het AFAS-stadion.

Bates is alvast vertrouwd met de competitie. Twee seizoenen geleden speelde hij immers nog op huurbasis voor Cercle Brugge. "David is een grote en stevige verdediger die ook comfortabel is aan de bal. Met zijn 1m93 brengt hij ook nog extra kopkracht met zich mee", reageert sportief directeur Tom Caluwé op de clubwebstek.

STANDVASTIGHEID
De verdediger zelf is vooral blij dat hij zich voor enkele seizoenen aan een club kan verbinden, nadat hij de voorbije jaren regelmatig van werkgever veranderde. "Het doet deugd om eindelijk een tijdje op dezelfde plek te kunnen spelen. Ik heb al video’s gezien van tijdens de wedstrijden en met de trainer gesproken. Ik was er direct van overtuigd dat Mechelen die plek moest worden", klinkt het op de clubkanalen.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

KVM is ten opzichte van vorig seizoen ...

Meest recent

Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

31
31
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

29
29
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

47
47
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

35
35
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

58
58
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

51
51
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

226
226
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

66
66
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

30
30
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

219
219
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

341
341
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

642
642
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

79
79
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

25
25
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

123
123
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

132
132
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

804
804
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

405
405
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

395
395
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

179
179
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

454
454
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

291
291
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

1293
1293
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

135
135
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

168
168

Meer sportnieuws