'Transfer nabij: Sebaoui terug naar Jupiler Pro League'

392 stemmen
'Transfer nabij: Sebaoui terug naar Jupiler Pro League'

Na een dramatisch seizoen kon Beerschot VA de degradatie uit de Jupiler Pro League niet voorkomen. Inmiddels namen de Antwerpenaren een nieuwe start en hopen ze te gaan meedoen om de titel in de Challenger Pro League. Maar de Mannekes dreigen nu wel één van hun grote smaakmakers te verliezen.


Eén van de weinige lichtpunten van de voorbije jaargang op 't Kiel, was de jonge Ilias Sebaoui. Het jeugdproduct kreeg in de tweede seizoenshelft de kans om zich te tonen. En dat deed de Belgische Marokkaan uit. Op enkele maanden tijd groeide hij uit tot één van de absolute smaakmakers bij Beerschot. Die prestaties leverden hem logischerwijs ook de nodige interesse van andere ploegen op.

Maar die belangstelling werd niet meteen concreet en Sebaoui leek zich op te maken voor een nieuw seizoen op 't Kiel. Nu lijkt hij echter toch op weg naar de uitgang. Volgens het doorgaans goed ingevoerde Gazet van Antwerpen drukt KV Mechelen momenteel door voor zijn komst. De Maneblussers volgen hem al een tijdje en na het vertrek van Marian Shved naar Shakhtar Donetsk geraakte het dossier in een stroomversnelling.

CONTRACT VAN VIER JAAR
Volgens GvA zijn Mechelen en Sebaoui er inmiddels al uit wat de persoonlijke voorwaarden betreft. De spelmaker zou een contract van vier seizoenen kunnen tekenen in het AFAS-stadion. En dus is het aan de Mechelaars om ook met Beerschot tot een overeenkomst te komen. De Antwerpenaren zullen ongetwijfeld boter bij de vis willen voor hun goudhaantje, dat nog tot medio 2025 onder contract ligt.

LEES OOK: Beerschot hakt knoop over Messoudi door na gemiste promotie

🚀

Sebaoui zou een basisspeler zijn bij het huidige KVM ...

Meest recent

Pro League velt definitief oordeel over belofteploegen-quota

Er was heel wat om te doen de afgelopen maanden: de verankering van de belofteclubs in de Challenger ...

0
0
Benteke verbaast iedereen met toekomstplannen

Christian Benteke lijkt niet meer in beeld voor de Belgische nationale ploeg. De aanvaller speelt ...

31
31
Pro League onder hoogspanning: Bouchez plots grote man

De Pro League heeft op dinsdagochtend vergaderd en daar werden enkele knopen doorgehakt. Zo werd er ...

154
154
KRC Genk pakt uit met diamant van Standard Luik

KRC Genk kwam op de officiële kanalen met groot nieuws op de proppen. Thibaut Courtois wordt ...

57
57
‘Anderlecht gaat all-in voor piepjong Engels toptalent’

RSC Anderlecht is naarstig de zomermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Antoine Sibierski ...

191
191
TRANSFERUURTJE: ‘Recorddeal Club Brugge, Union incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

325
325
Benteke heeft wat te zeggen na zijn niet-selectie WK

Christian Benteke was lang ene vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar de 35-jarige ...

169
169
Rudi Garcia mengt zich in De Bruyne-debat: harde kritiek

De Rode Duivels nemen het dinsdagavond op tegen Kroatië in een oefeninterland ter voorbereiding ...

57
57
Nieuwe liefdesboodschap voor Van Gucht zorgt voor beroering

Ruben Van Gucht is al maanden één van de meest besproken gezichten in de Vlaamse ...

55
55
Yannick Carrasco verrast en hakt transferknoop door

Yannick Carrasco maakte deel uit van de Gouden Generatie, maar de buitenspeler speelt al enkele ...

78
78
Mokerslag Ilay Camara: Anderlecht loopt vergoeding mis

Het WK 2026 staat voor de deur en de definitieve selecties sijpelen naar buiten. Ook Senegal maakte ...

136
136
Antwerp-fans zijn het beu: hard protest aan Bosuil

Het rommelt bij Royal Antwerp FC. Achter de schermen zoekt Paul Gheysens naar miljoenen en COO Kris ...

184
184
Duivels op TV: oefenduels níét op VRT, opvallende aftrapuren

De WK-koorts in België begint zienderogen te stijgen. En dat zal deze week alleen maar toenemen ...

259
259
'Club onvermurwbaar: Barça plooit aan onderhandelingstafel'

Dat Club Brugge verschillende sterkhouders zal zien vertrekken tijdens de zomermercato staat buiten ...

517
517
'Arsenal spoelt CL-kater door met Premier League-bom'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

123
123
'Sibierski gaat wild tekeer: nieuwe lading vertrekkers klaar'

Antoine Sibierski laat er geen gras over groeien bij RSC Anderlecht. De sportief directeur maakt ...

996
996
Buitenland ziet WK-droomscenario: "Geweldige kans voor Belgen"

Na de teleurstelling op de voorbije grote toernooien, zijn de verwachtingen rond de Rode Duivels ...

340
340
Uitspraken Courtois doen Genk-fans watertanden

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

114
114
'Recordtransfer Tzolis: Champions League-ganger meldt zich'

De kans dat Christos Tzolis volgend seizoen nog te bewonderen zal zijn in het shirt van Club Brugge, ...

518
518
'De Ketelaere betrapt bij gesprekken: Atalanta schrikt'

Charles De Ketelaere voelt zich goed in Bergamo, maar toch komt er wat beweging in zijn dossier. De ...

315
315
'Lammens glundert: United pakt stevig uit op mercato'

Manchester United heeft zich na een kwakkelend seizoensstart op fraaie wijze herpakt. Op die goede ...

245
245
Kroatië - België: drie grote dilemma's in basiself Garcia

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het komende WK. In Rijeka ...

373
373
Tweetal doet Kroaten bibberen: "België terug naar wereldtop"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

490
490
'Barça niet af te remmen: officieel bod van 100 miljoen'

FC Barcelona is van plan een er een historische zomermercato van te maken. Zo spendeerde de Spaanse ...

134
134
Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

661
661

Meer sportnieuws