'Transfer nabij: Sebaoui terug naar Jupiler Pro League'

door
'Transfer nabij: Sebaoui terug naar Jupiler Pro League'

Na een dramatisch seizoen kon Beerschot VA de degradatie uit de Jupiler Pro League niet voorkomen. Inmiddels namen de Antwerpenaren een nieuwe start en hopen ze te gaan meedoen om de titel in de Challenger Pro League. Maar de Mannekes dreigen nu wel één van hun grote smaakmakers te verliezen.


Eén van de weinige lichtpunten van de voorbije jaargang op 't Kiel, was de jonge Ilias Sebaoui. Het jeugdproduct kreeg in de tweede seizoenshelft de kans om zich te tonen. En dat deed de Belgische Marokkaan uit. Op enkele maanden tijd groeide hij uit tot één van de absolute smaakmakers bij Beerschot. Die prestaties leverden hem logischerwijs ook de nodige interesse van andere ploegen op.

Maar die belangstelling werd niet meteen concreet en Sebaoui leek zich op te maken voor een nieuw seizoen op 't Kiel. Nu lijkt hij echter toch op weg naar de uitgang. Volgens het doorgaans goed ingevoerde Gazet van Antwerpen drukt KV Mechelen momenteel door voor zijn komst. De Maneblussers volgen hem al een tijdje en na het vertrek van Marian Shved naar Shakhtar Donetsk geraakte het dossier in een stroomversnelling.

CONTRACT VAN VIER JAAR
Volgens GvA zijn Mechelen en Sebaoui er inmiddels al uit wat de persoonlijke voorwaarden betreft. De spelmaker zou een contract van vier seizoenen kunnen tekenen in het AFAS-stadion. En dus is het aan de Mechelaars om ook met Beerschot tot een overeenkomst te komen. De Antwerpenaren zullen ongetwijfeld boter bij de vis willen voor hun goudhaantje, dat nog tot medio 2025 onder contract ligt.

LEES OOK: 'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Sebaoui zou een basisspeler zijn bij het huidige KVM ...

Meest recent

Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

65
65
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

35
35
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

72
72
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

29
29
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

19
19
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

117
117
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

153
153
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

87
87
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

358
358
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

229
229
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

320
320
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

101
101
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

452
452
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

291
291
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

87
87
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

149
149
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

83
83
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

233
233
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

451
451
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

398
398
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

166
166
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

222
222
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

582
582
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

965
965

Meer sportnieuws