'Transfer nabij: Sebaoui terug naar Jupiler Pro League'

door
'Transfer nabij: Sebaoui terug naar Jupiler Pro League'

Na een dramatisch seizoen kon Beerschot VA de degradatie uit de Jupiler Pro League niet voorkomen. Inmiddels namen de Antwerpenaren een nieuwe start en hopen ze te gaan meedoen om de titel in de Challenger Pro League. Maar de Mannekes dreigen nu wel één van hun grote smaakmakers te verliezen.


Eén van de weinige lichtpunten van de voorbije jaargang op 't Kiel, was de jonge Ilias Sebaoui. Het jeugdproduct kreeg in de tweede seizoenshelft de kans om zich te tonen. En dat deed de Belgische Marokkaan uit. Op enkele maanden tijd groeide hij uit tot één van de absolute smaakmakers bij Beerschot. Die prestaties leverden hem logischerwijs ook de nodige interesse van andere ploegen op.

Maar die belangstelling werd niet meteen concreet en Sebaoui leek zich op te maken voor een nieuw seizoen op 't Kiel. Nu lijkt hij echter toch op weg naar de uitgang. Volgens het doorgaans goed ingevoerde Gazet van Antwerpen drukt KV Mechelen momenteel door voor zijn komst. De Maneblussers volgen hem al een tijdje en na het vertrek van Marian Shved naar Shakhtar Donetsk geraakte het dossier in een stroomversnelling.

CONTRACT VAN VIER JAAR
Volgens GvA zijn Mechelen en Sebaoui er inmiddels al uit wat de persoonlijke voorwaarden betreft. De spelmaker zou een contract van vier seizoenen kunnen tekenen in het AFAS-stadion. En dus is het aan de Mechelaars om ook met Beerschot tot een overeenkomst te komen. De Antwerpenaren zullen ongetwijfeld boter bij de vis willen voor hun goudhaantje, dat nog tot medio 2025 onder contract ligt.

LEES OOK: Liefde voor Beerschot: "Antwerp toonde al interesse"

Sebaoui zou een basisspeler zijn bij het huidige KVM ...

Meest recent

Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

9
9
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

49
49
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

140
140
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

341
341
'Garcia aan tekentafel: verbazende basisspeler bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

385
385
'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

229
229
'Flick wil topaanwinst in '26: Barça raast mercato op'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

116
116
'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

84
84
Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

301
301
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

173
173
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

245
245
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

300
300
Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

46
46
Pro League versus politiek: Parys met 2 voeten vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

113
113
Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

164
164
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

611
611
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

164
164
Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

222
222
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

429
429
Grote verrassing in PO1? "We hebben de kwaliteiten ervoor"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de vijftiende speeldag op het programma, waarna de ...

99
99
Antwerp mag hopen: weldra extra troef voor Wils?

Antwerp pakte voor de interlandbreak een broodnodige zege tegen La Louvière, waarmee het een ...

228
228
Kompany kreeg bijzondere boodschap van Bayern-icoon

Vlak voor de interlandbreak liet Bayern München voor de eerste keer dit seizoen een steekje ...

216
216
Laatste 6 WK-tickets: zo zien de play-offs eruit

In de voorbije week werden opnieuw heel wat tickets uitgedeeld voor het WK van volgende zomer. Onder ...

112
112
Heynen zet Genk op scherp voor straffe reeks

De voorbije week ging alle focus op de kwalificaties voor het WK, maar straks trekt de Jupiler Pro ...

86
86
Revelatie Godts heeft twee Ajax-iconen in het vizier

Tijdens de voorbije interlandperiode was Mika Godts een opvallende afwezige in de Belgische ...

17
17

Meer sportnieuws