Ten Hag maakt statement over vertrek Ronaldo

112
Ten Hag maakt statement over vertrek Ronaldo

Manchester United schakelde de voorbije weken nog een versnelling hoger op de transfermarkt. Het telde nog een dikke 70 miljoen euro neer voor Casemiro en het bereikte ook een akkoord met Ajax om Antony voor 95 miljoen euro over te nemen. Daarmee lijkt het al een pak beter gewapend voor het komende seizoen, al blijft de geruchtenmolen volop draaien.


Zo blijft er volop gespeculeerd worden over een mogelijk vertrek van Cristiano Ronaldo. De Portugees zou absoluut Champions League willen spelen en de voorbije dagen werd er geflirt met Napoli. Trainer Erik ten Hag durfde het ook aan om zijn vedette in de wedstrijden tegen Liverpool en Southampton telkens op de bank te zetten. Die zet pakte wel goed uit, want United pakte zes op zes.

Maar desondanks kan er voor de Nederlander geen sprake zijn van een vertrek van Ronaldo. "Natuurlijk zal hij blijven", verklaarde hij op zijn persconferentie woensdag. "We hebben spelers met kwaliteit nodig. Je hebt meer nodig om alle wedstrijden aan te kunnen en constant te kunnen blijven presteren. Dat is uiteindelijk waar we naar streven."

EINDE MERCATO
Meer nog: Ten Hag geeft aan dat wat hem betreft de transferperiode al voorbij is. We hoeven in principe dus geen transfers meer te verwachten bij United, op de verkoop van James Garner aan Everton na. "Ik denk niet dat er nog nieuwe spelers komen. Wat deze transferperiode betreft, zijn we klaar. Je moet natuurlijk altijd attent zijn als er zich een opportuniteit voordoet. Maar in principe doen we het met deze kern van september minstens tot januari."

LEES OOK: Ronaldo raakt iedereen diep met hartverscheurend nieuws

Geloof je dat Ronaldo zal blijven bij Man Utd?

Meest recent

Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

29
29
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

8
8
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

51
51
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

154
154
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

29
29
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

11
11
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

59
59
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

54
54
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

91
91
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

116
116
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

250
250
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

463
463
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

207
207
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

165
165
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

431
431
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

75
75
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

401
401
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

47
47
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

70
70
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

124
124
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

282
282
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

29
29
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

83
83
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

153
153
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

22
22

Meer sportnieuws