Ten Hag maakt statement over vertrek Ronaldo

door
Ten Hag maakt statement over vertrek Ronaldo

Manchester United schakelde de voorbije weken nog een versnelling hoger op de transfermarkt. Het telde nog een dikke 70 miljoen euro neer voor Casemiro en het bereikte ook een akkoord met Ajax om Antony voor 95 miljoen euro over te nemen. Daarmee lijkt het al een pak beter gewapend voor het komende seizoen, al blijft de geruchtenmolen volop draaien.


Zo blijft er volop gespeculeerd worden over een mogelijk vertrek van Cristiano Ronaldo. De Portugees zou absoluut Champions League willen spelen en de voorbije dagen werd er geflirt met Napoli. Trainer Erik ten Hag durfde het ook aan om zijn vedette in de wedstrijden tegen Liverpool en Southampton telkens op de bank te zetten. Die zet pakte wel goed uit, want United pakte zes op zes.

Maar desondanks kan er voor de Nederlander geen sprake zijn van een vertrek van Ronaldo. "Natuurlijk zal hij blijven", verklaarde hij op zijn persconferentie woensdag. "We hebben spelers met kwaliteit nodig. Je hebt meer nodig om alle wedstrijden aan te kunnen en constant te kunnen blijven presteren. Dat is uiteindelijk waar we naar streven."

EINDE MERCATO
Meer nog: Ten Hag geeft aan dat wat hem betreft de transferperiode al voorbij is. We hoeven in principe dus geen transfers meer te verwachten bij United, op de verkoop van James Garner aan Everton na. "Ik denk niet dat er nog nieuwe spelers komen. Wat deze transferperiode betreft, zijn we klaar. Je moet natuurlijk altijd attent zijn als er zich een opportuniteit voordoet. Maar in principe doen we het met deze kern van september minstens tot januari."

LEES OOK: Lammens belangrijk in zege United, Tedesco vliegt na horror-week

Geloof je dat Ronaldo zal blijven bij Man Utd?

Meest recent

Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

44
44
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

60
60
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

46
46
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

15
15
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

123
123
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

160
160
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

87
87
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

373
373
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

207
207
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

379
379
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

341
341
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

349
349
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

71
71
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

58
58
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

90
90
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

220
220
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

84
84
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

336
336
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

206
206
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

93
93
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

164
164
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

220
220
‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

80
80
Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

De Europe Play-Offs liggen volledig open. Door het puntenverlies van KRC Genk maken ook Westerlo, ...

153
153
TRANSFERUURTJE: ‘Club shopt bij concurrent, Anderlecht schrapt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

462
462

Meer sportnieuws