'Anderlecht vindt akkoord: target heeft laatste woord'

350 stemmen
'Anderlecht vindt akkoord: target heeft laatste woord'

RSC Anderlecht haalde deze zomer al een aantal interessante aanwinsten in huis, met name de nieuwe smaakmaker Fabio Silva. Maar de Brusselaars zijn in de slotweek van de mercato nog niet helemaal klaar met hun huiswerk. Zo zou de recordkampioen werk maken van een extra middenvelder.


Oorspronkelijk was het nochtans niet de bedoeling om het middenveld verder te versterken. Maar door de zware blessure van de heropgeviste Adrien Trebel moesten die plannen aangepast worden. Coach Felice Mazzu heeft momenteel wel enkele alternatieve opties voor de Fransman, maar Paars-Wit zou nu toch elders speuren naar vervanging voor Trebel. Zo geraakte dinsdagochtend bekend dat er interesse heerst in Amadou Diawara van AS Roma.

Deze 25-jarige Guineeër heeft al behoorlijk wat ervaring opgedaan de Italiaanse Serie A. Al op jonge leeftijd liet hij mooie dingen zien bij Bologna, wat hem een transfer naar Napoli opleverde. Daar speelde hij tot 2019, toen betaalde Roma meer dan 20 miljoen voor zijn komst. Momenteel zit Diawara echter op een zijspoor in de hoofdstad en dus wordt elders een oplossing gezocht.

AKKOORD OP CLUBNIVEAU
Die oplossing zou dus wel eens vanuit Brussel kunnen komen. Anderlecht blijkt namelijk goede vorderingen te maken in het dossier. Volgens de bekende transferwatcher Nicolo Schira heeft de recordkampioen inmiddels zelfs een akkoord gevonden met AS Roma. En dus ligt alles in handen van Diawara. Indien de speler het licht op groen zet kan een akkoord gevonden worden over de persoonlijke voorwaarden en kan de deal beklonken worden.

LEES OOK: ‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Anderlecht kan zijn geld beter anders spenderen ...

Meest recent

'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

22
22
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

91
91
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

108
108
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

44
44
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

221
221
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

23
23
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

372
372
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

268
268
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

290
290
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

120
120
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

60
60
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

110
110
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

90
90
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

44
44
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

202
202
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

241
241
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

128
128
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

76
76
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

741
741
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

508
508
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

269
269
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

302
302
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

113
113
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

78
78
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

76
76

Meer sportnieuws