'Verbazende JPL-comeback Chadli'

door
'Verbazende JPL-comeback Chadli'

Aanstaande donderdag sluit de transfermarkt in de meeste grote Europese voetballanden, de Belgische clubs hebben nog tot dinsdag om versterking aan te trekken. En dus zijn heel wat spelers last-minute op zoek naar een nieuwe ploeg. Daarbij ook enkele (potentiële) Rode Duivels.


Zo liet bondscoach Roberto Martinez bijvoorbeeld al verstaan dat hij zich zorgen maakte over Jason Denayer en Adnan Januzaj, die als transfervrije spelers nog steeds geen nieuwe club hebben gevonden. Die eerste zou nu echter op weg zijn naar Wolverhampton, terwijl Sevilla een nieuwe uitdaging wil bieden aan Januzaj.

Andere kandidaten voor de nationale ploeg hopen dan weer op een andere club omdat ze te weinig minuten maken bij hun huidige werkgever. Nacer Chadli is daar één van. Mede door blessureleed werd de flankspeler sinds het EK 2021 niet meer opgeroepen voor de Duivels, desondanks benadrukte Martinez dat hij nog steeds in beeld is. Maar dan moet hij wel voldoende spelen en dat is voorlopig niet het geval bij Basaksehir.

TERUGKEER IN JPL
Chadli maakte er inmiddels wel zijn rentree in de basiself, toch zou hij zelf ook openstaan voor een transfer. En mogelijk gaat hij wel terug in de Jupiler Pro League aan de slag. Volgens SudPresse zou Sporting Charleroi momenteel nadrukkelijk onderzoeken of het Chadli naar Mambourg kan halen. De speler zelf zou een terugkeer naar België alvast zien zitten. Op die manier kan hij zich gemakkelijker in de kijker voor een WK-selectie.

LEES OOK: 'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

Een topfitte Chadli verdient een WK-selectie ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

42
42
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

1
1
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

82
82
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

72
72
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

70
70
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

33
33
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

138
138
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

30
30
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

115
115
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

488
488
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

270
270
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

272
272
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

243
243
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

46
46
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

244
244
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

73
73
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

440
440
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

271
271
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

106
106
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

96
96
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

136
136
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

424
424
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

166
166
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

87
87
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

204
204

Meer sportnieuws