Aanwinst al afgeschreven: "Niet goed genoeg voor Club Brugge"

door
Aanwinst al afgeschreven:

Club Brugge heeft maandagavond voor een statement gezorgd op de transfermarkt. Zo werd het nationale transferrecord verbroken om Roman Yaremchuk terug naar België te halen. De Oekraïner moet de aanvalslinie van een extra kwaliteitsimpuls voorzien met oog op de strijd op meerdere fronten.


Een jaartje geleden vertrok Yaremchuk nog bij AA Gent voor een bedrag van zo'n 17 miljoen euro, bonussen niet meegerekend. Maar bij SL Benfica kon hij nooit echt uitgroeien tot een vaste titularis. En dus zag Blauw-Zwart zijn kans schoon. Uiteindelijk zou Club zo'n 16 miljoen euro hebben neergeteld. Maar dat bedrag kan via bonussen en variabelen nog oplopen tot 19 miljoen euro. En Benfica behoudt het recht op zo'n 10% van de mogelijke doorverkoopsom.

Een enorme investering naar Belgische normen. Al was de komst van een extra topaanvaller wel degelijk nodig volgens analist Franky Van der Elst. "Ik vond wel dat ze een extra spits konden gebruiken. Zeker nu Noa Lang enkele weken out is", vertelt de voormalige Rode Duivel in De Tribune. "Met Yaremchuk erbij zal Ferran Jutgla zelf meer de man worden die kan bewegen rond een centrumspits, in plaats van dat zelf te moeten zijn."

TEGENVALLENDE LARIN
Die rol leek begin dit seizoen nochtans voorbestemd voor die andere aanwinst Cyle Larin. Maar Van der Elst lijkt de Canadees nu al af te schrijven. "Ik zeg het met alle respect voor die jongen, maar hij is niet goed genoeg voor Club Brugge", vindt Van der Elst. "Uit geen enkele invalbeurt heb ik gemerkt dat Larin iets kan betekenen voor dit Club Brugge."

LEES OOK: Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Larin komt tekort voor Club Brugge ...

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

22
22
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

47
47
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

73
73
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

24
24
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

116
116
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

54
54
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

110
110
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

61
61
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

109
109
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

27
27
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

138
138
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

549
549
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

167
167
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

449
449
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

86
86
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

474
474
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

132
132
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

136
136
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

276
276
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

312
312
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

806
806
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

224
224

Meer sportnieuws