Aanwinst al afgeschreven: "Niet goed genoeg voor Club Brugge"

door
Aanwinst al afgeschreven:

Club Brugge heeft maandagavond voor een statement gezorgd op de transfermarkt. Zo werd het nationale transferrecord verbroken om Roman Yaremchuk terug naar België te halen. De Oekraïner moet de aanvalslinie van een extra kwaliteitsimpuls voorzien met oog op de strijd op meerdere fronten.


Een jaartje geleden vertrok Yaremchuk nog bij AA Gent voor een bedrag van zo'n 17 miljoen euro, bonussen niet meegerekend. Maar bij SL Benfica kon hij nooit echt uitgroeien tot een vaste titularis. En dus zag Blauw-Zwart zijn kans schoon. Uiteindelijk zou Club zo'n 16 miljoen euro hebben neergeteld. Maar dat bedrag kan via bonussen en variabelen nog oplopen tot 19 miljoen euro. En Benfica behoudt het recht op zo'n 10% van de mogelijke doorverkoopsom.

Een enorme investering naar Belgische normen. Al was de komst van een extra topaanvaller wel degelijk nodig volgens analist Franky Van der Elst. "Ik vond wel dat ze een extra spits konden gebruiken. Zeker nu Noa Lang enkele weken out is", vertelt de voormalige Rode Duivel in De Tribune. "Met Yaremchuk erbij zal Ferran Jutgla zelf meer de man worden die kan bewegen rond een centrumspits, in plaats van dat zelf te moeten zijn."

TEGENVALLENDE LARIN
Die rol leek begin dit seizoen nochtans voorbestemd voor die andere aanwinst Cyle Larin. Maar Van der Elst lijkt de Canadees nu al af te schrijven. "Ik zeg het met alle respect voor die jongen, maar hij is niet goed genoeg voor Club Brugge", vindt Van der Elst. "Uit geen enkele invalbeurt heb ik gemerkt dat Larin iets kan betekenen voor dit Club Brugge."

JOUW MENING TELT:
Larin komt tekort voor Club Brugge ...

Meest recent

'Anderlecht maakt werk van terugkeer verloren zoon'

Door de toevoeging van Lucas Bigla en Silvio Proto aan de technische staf van Besnik Hasi zit de ...

14
14
'Essevee vangt jackpot: goudhaantje levert nóg meer op'

Zulte Waregem hervatte bijna twee weken geleden als eerste eersteklasser de trainingen. De ...

8
8
'STVV pakt stevig uit met voormalige Beerschot-sensatie'

STVV stevent af op een drukke zomer, want om diverse redenen zijn tal van spelers op weg naar de ...

24
24
'Wilmots op dreef: Standard strikt oude bekende Anderlecht'

Marc Wilmots laat er geen gras over groeien bij Standard, dat na de aanstelling van Mircea Rednic ...

67
67
'Renard druk in de weer: Anderlecht verleidt verdediger'

RSC Anderlecht staat op het punt om al een vierde zomeraanwinst vast te leggen, maar de ...

135
135
'Grote kuis bij Club Brugge: volgende flop richting exit?'

Vooralsnog vond er nog geen uitgaand verkeer plaats, maar dat Club Brugge straks heel wat volk ziet ...

552
552
'Union houdt hart vast: vertrek Sadiki krijgt vorm'

Union SG zag de voorbije seizoen steevast een groot deel sterkhouders vertrekken in de zomermercato. ...

86
86
'Transferstrijd De Cuyper woedt: Club houdt been stijf'

Het heeft er alle schijn van dat Maxim De Cuyper deze zomer vertrekt bij Club Brugge. Verschillende ...

363
363
'Atlético Madrid wil Rode Duivel, Saudi's liggen op de loer'

Een aantal Rode Duivels kan terugblikken op een geslaagd seizoen bij hun respectievelijke clubs. ...

83
83
'Anderlecht blijft doorstomen: vijfde aanwinst onderweg'

RSC Anderlecht toont zich bijzonder actief op de transfermarkt. Met Cedric Hatenboer, Zoumana Keita ...

1116
1116
'Jutgla naar topcompetitie: Club moet meteen dokken'

Een jaartje geleden wist Club Brugge zijn selectie relatief goed intact te houden, deze zomer ...

655
655
'Onderhandelingen lopen: Europese transferknaller Fofana'

De zomerse transfercarrousel begint stilaan op toerental te komen en dus breekt ook voor ...

468
468
Niemand wil Antwerp coachen: échte reden bekend

Antwerp FC zoekt al wekenlang naar een nieuwe hoofdcoach, maar krijgt de ene na de andere afwijzing. ...

1634
1634
'Plottwist in Brugge: Club stuurt Standard wandelen'

Club Brugge en Standard deden de voorbije jaren geregeld zaakjes met elkaar. Dit keer hoopt Marc ...

702
702
'Soap niet afgelopen: nieuwe bom onder JPL-format'

De kogel is eindelijk door de kerk: vanaf het seizoen 2026-2027 gaan de play-offs op de schop en ...

624
624
'Renard haakt af: Anderlecht schrapt twee toptargets'

Olivier Renard laat er geen gras over groeien, want met Nathan-Dylan Saliba staat RSC Anderlecht op ...

503
503
Standard verrast vriend & vijand met oude bekende Wilmots

Nadat het eerder al huurlingen Dennis Eckert Ayense en Ilay Camara langer had vastgelegd maakte ...

215
215
Trainerskerkhof in JPL: volgend slachtoffer bekend

Wanneer de bal binnenkort weer aan het rollen gaat zal er bij tal van ploegen een andere coach op de ...

145
145
Witte rook: OH Leuven kondigt nieuwe hoofdcoach aan

Binnen ruim een maand gaat het nieuwe seizoen alweer van start. Bij heel wat ploegen zal er dan een ...

132
132
Standard maakt (eindelijk) volgende aanwinst bekend

Standard maakte vandaag zijn nieuwe coach bekend, dat werd Mircea Rednic. De club trakteerde zijn ...

190
190
STVV begint aan nieuwe seizoen: "Of we bij de club blijven?"

STVV is vandaag officieel begonnen aan het seizoen 2025-2026. De Truienaars gaan voor een rustig ...

98
98
Competitieformat goedgekeurd, duidelijkheid over Jong Genk

Het is dan toch eindelijk prijs: het competitieformat is vandaag goedgekeurd. Maandag heeft de Hoge ...

565
565
Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

197
197
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

416
416
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

70
70

Meer sportnieuws