Aanwinst al afgeschreven: "Niet goed genoeg voor Club Brugge"

door
Aanwinst al afgeschreven:

Club Brugge heeft maandagavond voor een statement gezorgd op de transfermarkt. Zo werd het nationale transferrecord verbroken om Roman Yaremchuk terug naar België te halen. De Oekraïner moet de aanvalslinie van een extra kwaliteitsimpuls voorzien met oog op de strijd op meerdere fronten.


Een jaartje geleden vertrok Yaremchuk nog bij AA Gent voor een bedrag van zo'n 17 miljoen euro, bonussen niet meegerekend. Maar bij SL Benfica kon hij nooit echt uitgroeien tot een vaste titularis. En dus zag Blauw-Zwart zijn kans schoon. Uiteindelijk zou Club zo'n 16 miljoen euro hebben neergeteld. Maar dat bedrag kan via bonussen en variabelen nog oplopen tot 19 miljoen euro. En Benfica behoudt het recht op zo'n 10% van de mogelijke doorverkoopsom.

Een enorme investering naar Belgische normen. Al was de komst van een extra topaanvaller wel degelijk nodig volgens analist Franky Van der Elst. "Ik vond wel dat ze een extra spits konden gebruiken. Zeker nu Noa Lang enkele weken out is", vertelt de voormalige Rode Duivel in De Tribune. "Met Yaremchuk erbij zal Ferran Jutgla zelf meer de man worden die kan bewegen rond een centrumspits, in plaats van dat zelf te moeten zijn."

TEGENVALLENDE LARIN
Die rol leek begin dit seizoen nochtans voorbestemd voor die andere aanwinst Cyle Larin. Maar Van der Elst lijkt de Canadees nu al af te schrijven. "Ik zeg het met alle respect voor die jongen, maar hij is niet goed genoeg voor Club Brugge", vindt Van der Elst. "Uit geen enkele invalbeurt heb ik gemerkt dat Larin iets kan betekenen voor dit Club Brugge."

LEES OOK: 'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Larin komt tekort voor Club Brugge ...

Meest recent

'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

2
2
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

50
50
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

46
46
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

49
49
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

46
46
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

82
82
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

71
71
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

119
119
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

212
212
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

47
47
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

38
38
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

137
137
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

317
317
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

173
173
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

260
260
‘Monstertransfer Mika Godts in stroomversnelling'

Mika Godts is dit seizoen één van de lichtpunten bij Ajax. De buitenspeler is aan een ...

79
79
‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Nog voor zijn doorbraak bij KRC Genk legde Chelsea 20 ...

112
112
Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Terwijl Loïs Openda nog naar zijn beste vorm aan het zoeken is bij Juventus leeft de Rode ...

48
48
Alderweireld eregast: supporters roepen om comeback

Toby Alderweireld kende een straffe carrière als speler. De voormalige Rode Duivel maakte ...

95
95
Kompany plots met de handen in het haar bij Bayern

Vincent Kompany kent een topseizoen bij Bayern München. De titel in de Bundesliga lijkt al een ...

52
52
Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen KV Mechelen en is plots niet meer zeker van ...

430
430
Vijf Club-groeibriljanten ontploffen: “Allerhoogste niveau”

Club NXT neemt het om 14u op tegen Atlético Madrid in de kwartfinale van de Youth League. Het ...

222
222
'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Het WK 2026 komt er aan en de Koninklijke Belgische Voetbalbond is achter de schermen al druk bezig ...

126
126
‘Exit Bertaccini? Anderlecht hakt transferknoop door'

Adriano Bertaccini was afgelopen speeldag kop van jut tegen KV Mechelen. De aanvaller scoort weinig ...

567
567
TRANSFERUURTJE: ‘Alweer jackpot Club, leegloop Anderlecht’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

189
189

Meer sportnieuws