'Barça zet in mercato-slot alles op Rode Duivel'

382 stemmen
'Barça zet in mercato-slot alles op Rode Duivel'

Na de nodige ingrepen is FC Barcelona er dan toch in geslaagd om al zijn zomeraanwinsten in te schrijven voor La Liga. En dus speuren de Catalanen alweer naar nieuwe versterkingen. Zo hoopt Barça om voor het sluiten van de transfermarkt nog een rechtsback aan te trekken en daarvoor is het vizier op een Rode Duivel gericht.


Coach Xavi Hernandez zou graag nog een alternatief op de rechtsback-positie aantrekken. Binnen de club zouden immers flinke twijfels heersen omtrent Sergiño Dest, men hoopt de Amerikaan zelfs nog van de hand te doen. De Catalanen hadden gehoopt om dat euvel op te lossen met de komst van César Azpilicueta. Maar de ervaren Spanjaard verlengde uiteindelijk toch bij Chelsea FC. Juan Foyth van Villarreal CF viel dan weer te duur uit.

En dus zou men nu vol inzetten op Thomas Meunier. De 30-jarige rechtsback schippert momenteel tussen bank en basis bij Borussia Dortmund, waar hij nog tot medio 2024 onder contract ligt. Maar Meunier wordt nu al een tijdje gelinkt aan een vertrek. Manchester United werd bijvoorbeeld even genoemd. Toch is vooral Barcelona, dat in januari al interesse toonde, momenteel concreet. Volgens Mundo Deportivo is hij momenteel zelfs hét topdoelwit voor de rechtsback-positie.

DORTMUND LIGT DWARS
Meunier zou dan ook voldoen aan het profiel dat Xavi voor ogen heeft. Maar het zal niet evident worden om een akkoord te vinden met Dortmund, dat in de voorbije weken meermaals liet verstaan dat het de Rode Duivel liefst wil behouden. De Duitsers zouden bereid zijn om daar op terug te komen indien een bedrag van 15 à 20 miljoen euro op tafel komt. Maar zover wil/kan Barça niet gaan. Mogelijk gaat men proberen de prijs te drukken door Dest in de deal op te nemen. In ieder geval wordt het een serieuze race tegen de klok om een akkoord te vinden.

LEES OOK: Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Zou Meunier een basisspeler zijn bij het huidige Barça?

Meest recent

Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

0
0
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

29
29
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

149
149
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

59
59
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

33
33
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

191
191
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

139
139
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

91
91
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

129
129
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

361
361
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

52
52
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

396
396
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

105
105
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

309
309
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

298
298
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

166
166
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

398
398
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

470
470
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

465
465
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

106
106
Twijfels over Vandenhaute en Antwerp: "Was toch RSCA-fan?"

Wouter Vandenhaute zou samen met Toby Alderweireld en nog andere mensen Royal Antwerp FC willen ...

570
570
'KV Mechelen wint jackpot: miljoenensom een feit'

Het is tot dusver vrij rustig gebleven qua transfers bij KV Mechelen, maar ongetwijfeld zal er ...

199
199
De Cuyper en Duivels willen meer: "WK nog niet geslaagd"

De Rode Duivels spelen in de achtste finales tegen de Verenigde Staten. Dat belooft weer een ...

59
59
Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

669
669
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

317
317

Meer sportnieuws