'Barça zet in mercato-slot alles op Rode Duivel'

382 stemmen
'Barça zet in mercato-slot alles op Rode Duivel'

Na de nodige ingrepen is FC Barcelona er dan toch in geslaagd om al zijn zomeraanwinsten in te schrijven voor La Liga. En dus speuren de Catalanen alweer naar nieuwe versterkingen. Zo hoopt Barça om voor het sluiten van de transfermarkt nog een rechtsback aan te trekken en daarvoor is het vizier op een Rode Duivel gericht.


Coach Xavi Hernandez zou graag nog een alternatief op de rechtsback-positie aantrekken. Binnen de club zouden immers flinke twijfels heersen omtrent Sergiño Dest, men hoopt de Amerikaan zelfs nog van de hand te doen. De Catalanen hadden gehoopt om dat euvel op te lossen met de komst van César Azpilicueta. Maar de ervaren Spanjaard verlengde uiteindelijk toch bij Chelsea FC. Juan Foyth van Villarreal CF viel dan weer te duur uit.

En dus zou men nu vol inzetten op Thomas Meunier. De 30-jarige rechtsback schippert momenteel tussen bank en basis bij Borussia Dortmund, waar hij nog tot medio 2024 onder contract ligt. Maar Meunier wordt nu al een tijdje gelinkt aan een vertrek. Manchester United werd bijvoorbeeld even genoemd. Toch is vooral Barcelona, dat in januari al interesse toonde, momenteel concreet. Volgens Mundo Deportivo is hij momenteel zelfs hét topdoelwit voor de rechtsback-positie.

DORTMUND LIGT DWARS
Meunier zou dan ook voldoen aan het profiel dat Xavi voor ogen heeft. Maar het zal niet evident worden om een akkoord te vinden met Dortmund, dat in de voorbije weken meermaals liet verstaan dat het de Rode Duivel liefst wil behouden. De Duitsers zouden bereid zijn om daar op terug te komen indien een bedrag van 15 à 20 miljoen euro op tafel komt. Maar zover wil/kan Barça niet gaan. Mogelijk gaat men proberen de prijs te drukken door Dest in de deal op te nemen. In ieder geval wordt het een serieuze race tegen de klok om een akkoord te vinden.

LEES OOK: Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

🚀

Zou Meunier een basisspeler zijn bij het huidige Barça?

Meest recent

‘Garcia hakt knoop door: zeer verrassende vervanger Doku’

Jérémy Doku is terug bij de groep na de geboorte van zijn zoontje en ook de ...

83
83
‘Belgisch toptalent op een zucht van zomerse knaltransfer’

De zomermercato is aan het losbarsten en ook de minder bekende spelers staan voor een hete zomer. ...

29
29
'Zeer fraaie club dient zich aan voor Raskin'

Het lijkt er niet op dat Nicolas Raskin tegen Nieuw-Zeeland opnieuw een basisplaats zal krijgen, ...

23
23
'Waanzinnige schorsing van 11 matchen voor Dwomoh'

Enkele jaren geleden werd Pierre Dwomoh nog gezien als één van de grootste talenten ...

52
52
Anderlecht moet meteen tweede blessuredomper slikken

Anderlecht begon zich deze week klaar te stomen voor het nieuwe seizoen en dat gebeurt sinds ...

157
157
Anderlecht bezorgt Sporting Hasselt stevige mokerslag

Bij Anderlecht zijn ze nu helemaal begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De eerste ...

241
241
Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Bij KRC Genk willen ze na een tegenvallend seizoen absoluut beter gaan doen. De Limburgers waren ...

123
123
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

177
177
TRANSFERUURTJE: 'Vrancken vindt club, Club krijgt ja van topper'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

237
237
Beste WK-Duivel? Mechele reageert erg verrassend

Wie had ooit gedacht dat Brandon Mechele een basispion op het WK zou zijn voor de Rode Duivels? De ...

99
99
Nieuw-Zeeland roept ferme waarschuwing naar België

Zaterdagochtend staan België en Nieuw-Zeeland tegenover elkaar namens de laatste groepsmatch ...

193
193
Vandenbempt verwoest één Duivel: “Niet meer verdedigbaar”

De Rode Duivels bekampen Nieuw-Zeeland in de laatste groepsmatch van het WK. België moet winnen ...

287
287
Duivels extra onder druk voor Nieuw-Zeeland: “Hallucinant”

De Rode Duivels nemen het zaterdagochtend op tegen Nieuw-Zeeland. Met twee punten uit twee ...

72
72
‘Knopen doorgehakt: pakt Club Brugge uit met Sels?’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman. Simon Mignolet stopt en Dani van den Heuvel ...

577
577
Beveren jubelt: sterspeler blijft alsnog aan boord

SK Beveren veroverde vorig seizoen tot ieders verbazing met grote overmacht de titel in 1B en mag ...

72
72
Vandenbempt waarschuwt Garcia: "Zou enorme fout zijn"

De Rode Duivels staan voor hun match van de waarheid. Tegen Nieuw-Zeeland moeten ze nog alle zeilen ...

223
223
Sporting Hasselt slaat zeer fraaie Belgische dubbelslag

Het wordt komend seizoen in de Challenger Pro League uitkijken naar welke meerwaarde Sporting ...

99
99
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

111
111
'Man City haalt keihard uit met deal van 135 miljoen'

Bij Manchester City beginnen ze deze zomer aan een nieuw tijdperk na het vertrek van Pep Guardiola. ...

51
51
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

47
47
Rode Duivels krijgen zware uppercut vlak voor groepsfinale

De Rode Duivels staan voor hun groepsfinale al met de rug tegen de muur. En vlak voor de beslissende ...

492
492
'KV Mechelen laat goalgetter rijpen, nieuwe keeper Westerlo'

Nu de meeste eersteklassers weer begonnen zijn aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen, willen ze ...

54
54
De Cat en Lukaku bij Anderlecht? Dit zegt Vitor Bruno

Na alweer een tegenvallend seizoen hoopt Anderlecht straks eindelijk weer de aansluiting te maken ...

249
249
Mechele benoemt Duivels probleem: "Dat was wake-upcall"

Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd zijn de Rode Duivels aan zet in hun laatste groepswedstrijd op ...

93
93
'Union krijgt zeer pikante vraagprijs te horen'

Union was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

79
79

Meer sportnieuws