Aanwinst overtuigt niet: Anderlecht krijgt transfertip

door
Aanwinst overtuigt niet: Anderlecht krijgt transfertip

RSC Anderlecht verloor zondagavond al voor de vijfde keer op rij van Union SG: 2-1. De huidige ploeg van coach Felice Mazzu liet dan ook een vrij matige indruk achter in de Brusselse derby en stapelde de slordigheden op. Zeker het aanvallende compartiment maakte geen al te beste beurt.


Na de uitputtingsslag van afgelopen donderdag tegen Young Boys Bern, besloot Mazzu om te roteren in zijn aanvalslinie. Zo gaf hij dit keer de kans aan het duo Benito Raman-Sebastiano Esposito. Die eerste werkte hard zoals altijd, maar komt toch nog iets tekort om aanspraak te maken op een vaste basisplaats. En ook Esposito kon niet overtuigen. De huurling van Internazionale liet in de voorbereiding nochtans veelbelovende flitsen zien, maar voorlopig komt dat er niet meer uit.

Analist Marc Degryse plaatst in zijn column voor Het Laatste Nieuws dan ook grote twijfels bij de jonge Italiaan. De voormalige Rode Duivel begint steeds meer te twijfelen aan zijn kwaliteiten. Al vraagt hij zich ook af of Esposito zelf niet te veel last heeft van een gebrek aan vertrouwen. Inmiddels heeft de huurling al een negental officiële duels voor RSCA op de teller staan en daarin kon hij nog niet scoren. Dat begint natuurlijk te knagen.

EXTRA TRANSFERS
Maar zelfs al vindt Esposito straks toch de weg naar doel, vraagt Degryse zich af of dat wel voldoende zal zijn. Hij raadt zijn ex-club in ieder geval aan om opnieuw de transfermarkt op te trekken. "Ik ben benieuwd wat Peter Verbeke nog uit zijn hoed zal toveren, want ik twijfel aan Esposito, hoor. Misschien moet hij zelfs nog twee aanvallers halen, om zo voor die extra kwaliteitsinjectie te zorgen", aldus Degryse bij HLN.

LEES OOK: België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

Anderlecht moet nog een nieuwe spits halen ...

Meest recent

Transferbom: Messi en Haaland weldra ploegmaats?

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

7
7
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

8
8
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

5
5
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

151
151
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

177
177
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

36
36
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

167
167
'Knaltransfer Tzolis krijgt vorm: topclub dient verzoek in'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

254
254
Vernieuwde Bosuil bijna af: Antwerp dropt groot nieuws

Antwerp FC hervat komend weekend zijn seizoen met een bezoek van hekkensluiter FCV Dender. Maar de ...

323
323
'Kogel al door de kerk: KBVB hakt knoop door over job Garcia'

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026, hing de voorbije dagen een negatieve sfeer rond bondscoach ...

603
603
Arsenal slikt optater: goed nieuws voor Club Brugge

De laatste interland-break van het kalenderjaar zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid ...

114
114
Vete Garcia-De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Wat een mooi feest had moeten worden om de WK-kwalificatie van de Rode Duivels te vieren, werd ...

495
495
'Vazquez out: Anderlecht wil oude bekende als nieuwe spits'

RSC Anderlecht wil vanaf komend weekend de goede lijn van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

625
625
'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

286
286
Vandenbempt onthult dé voorwaarde voor ontslag Garcia

Er zou een feeststemming moeten heersen rond de Rode Duivels. Er werd dinsdagavond met 7-0 gewonnen ...

179
179
'Stevige opsteker voor Zeno Debast'

Het was bij de Rode Duivels wat zoeken achterin tegen Kazachstan en Liechtenstein. Rudi Garcia kon ...

70
70
WK-selectie Rode Duivels: 20 spelers al zeker van plaats?

Het was al zo goed als zeker, maar dinsdagavond werden ook de laatste twijfels weggenomen: de Rode ...

179
179
Raes uit grote bedenking bij kritiek op Garcia

Rudi Garcia heeft in zijn eerste jaar als bondscoach al zijn doelstellingen behaald. Hij hield de ...

76
76
Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

94
94
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

253
253
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

700
700
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

119
119
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

198
198
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

321
321
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

256
256

Meer sportnieuws