Aanwinst overtuigt niet: Anderlecht krijgt transfertip

470 stemmen
Aanwinst overtuigt niet: Anderlecht krijgt transfertip

RSC Anderlecht verloor zondagavond al voor de vijfde keer op rij van Union SG: 2-1. De huidige ploeg van coach Felice Mazzu liet dan ook een vrij matige indruk achter in de Brusselse derby en stapelde de slordigheden op. Zeker het aanvallende compartiment maakte geen al te beste beurt.


Na de uitputtingsslag van afgelopen donderdag tegen Young Boys Bern, besloot Mazzu om te roteren in zijn aanvalslinie. Zo gaf hij dit keer de kans aan het duo Benito Raman-Sebastiano Esposito. Die eerste werkte hard zoals altijd, maar komt toch nog iets tekort om aanspraak te maken op een vaste basisplaats. En ook Esposito kon niet overtuigen. De huurling van Internazionale liet in de voorbereiding nochtans veelbelovende flitsen zien, maar voorlopig komt dat er niet meer uit.

Analist Marc Degryse plaatst in zijn column voor Het Laatste Nieuws dan ook grote twijfels bij de jonge Italiaan. De voormalige Rode Duivel begint steeds meer te twijfelen aan zijn kwaliteiten. Al vraagt hij zich ook af of Esposito zelf niet te veel last heeft van een gebrek aan vertrouwen. Inmiddels heeft de huurling al een negental officiële duels voor RSCA op de teller staan en daarin kon hij nog niet scoren. Dat begint natuurlijk te knagen.

EXTRA TRANSFERS
Maar zelfs al vindt Esposito straks toch de weg naar doel, vraagt Degryse zich af of dat wel voldoende zal zijn. Hij raadt zijn ex-club in ieder geval aan om opnieuw de transfermarkt op te trekken. "Ik ben benieuwd wat Peter Verbeke nog uit zijn hoed zal toveren, want ik twijfel aan Esposito, hoor. Misschien moet hij zelfs nog twee aanvallers halen, om zo voor die extra kwaliteitsinjectie te zorgen", aldus Degryse bij HLN.

LEES OOK: Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Anderlecht moet nog een nieuwe spits halen ...

Meest recent

FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

14
14
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

38
38
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

40
40
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

406
406
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

503
503
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

114
114
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

218
218
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

113
113
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

434
434
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

179
179
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

128
128
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

716
716
Garcia maakt sterk statement: sterspelers gewaarschuwd

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

339
339
België - USA: Amerikaanse analisten voorspellen uitslag al

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels voor een plekje in de kwarftinales van het ...

641
641
Basisploeg Duivels op helling: "Hij is te chaotisch"

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

597
597
Mechele plots zwaar onder vuur: "Zo traag als dikke stront"

Brandon Mechele was tijdens de groepsfase één van de grote revelaties bij de Rode ...

806
806
WK-kater doorgespoeld: Real kondigt Oranje-smaakmaker aan

Nederland sneuvelde op pijnlijke wijze in de tweede ronde van het WK 2026. Eén ...

70
70
Marc Degryse ontroert iedereen met hartverscheurend verhaal

Marc Degryse was jarenlang één van de absolute publiekslievelingen op de Belgische ...

209
209
KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

160
160
België-Senegal zindert na: "Dit verpest grote wedstrijden"

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

762
762
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

358
358
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

242
242
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

181
181
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

177
177
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

274
274

Meer sportnieuws