Aanwinst overtuigt niet: Anderlecht krijgt transfertip

door
Aanwinst overtuigt niet: Anderlecht krijgt transfertip

RSC Anderlecht verloor zondagavond al voor de vijfde keer op rij van Union SG: 2-1. De huidige ploeg van coach Felice Mazzu liet dan ook een vrij matige indruk achter in de Brusselse derby en stapelde de slordigheden op. Zeker het aanvallende compartiment maakte geen al te beste beurt.


Na de uitputtingsslag van afgelopen donderdag tegen Young Boys Bern, besloot Mazzu om te roteren in zijn aanvalslinie. Zo gaf hij dit keer de kans aan het duo Benito Raman-Sebastiano Esposito. Die eerste werkte hard zoals altijd, maar komt toch nog iets tekort om aanspraak te maken op een vaste basisplaats. En ook Esposito kon niet overtuigen. De huurling van Internazionale liet in de voorbereiding nochtans veelbelovende flitsen zien, maar voorlopig komt dat er niet meer uit.

Analist Marc Degryse plaatst in zijn column voor Het Laatste Nieuws dan ook grote twijfels bij de jonge Italiaan. De voormalige Rode Duivel begint steeds meer te twijfelen aan zijn kwaliteiten. Al vraagt hij zich ook af of Esposito zelf niet te veel last heeft van een gebrek aan vertrouwen. Inmiddels heeft de huurling al een negental officiële duels voor RSCA op de teller staan en daarin kon hij nog niet scoren. Dat begint natuurlijk te knagen.

EXTRA TRANSFERS
Maar zelfs al vindt Esposito straks toch de weg naar doel, vraagt Degryse zich af of dat wel voldoende zal zijn. Hij raadt zijn ex-club in ieder geval aan om opnieuw de transfermarkt op te trekken. "Ik ben benieuwd wat Peter Verbeke nog uit zijn hoed zal toveren, want ik twijfel aan Esposito, hoor. Misschien moet hij zelfs nog twee aanvallers halen, om zo voor die extra kwaliteitsinjectie te zorgen", aldus Degryse bij HLN.

LEES OOK: Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

Anderlecht moet nog een nieuwe spits halen ...

Meest recent

'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

25
25
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

27
27
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

12
12
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

99
99
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

120
120
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

84
84
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

322
322
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

191
191
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

357
357
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

323
323
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

338
338
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

67
67
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

55
55
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

89
89
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

214
214
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

83
83
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

331
331
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

203
203
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

92
92
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

158
158
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

214
214
‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

79
79
Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

De Europe Play-Offs liggen volledig open. Door het puntenverlies van KRC Genk maken ook Westerlo, ...

151
151
TRANSFERUURTJE: ‘Club shopt bij concurrent, Anderlecht schrapt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

456
456
Beerschot komt met statement over Nainggolan en Stijnen

Beerschot won met 3-2 van Patro Eisden na verlengingen, maar de escalaties tijdens de wedstrijd ...

131
131

Meer sportnieuws