Aanwinst overtuigt niet: Anderlecht krijgt transfertip

door
Aanwinst overtuigt niet: Anderlecht krijgt transfertip

RSC Anderlecht verloor zondagavond al voor de vijfde keer op rij van Union SG: 2-1. De huidige ploeg van coach Felice Mazzu liet dan ook een vrij matige indruk achter in de Brusselse derby en stapelde de slordigheden op. Zeker het aanvallende compartiment maakte geen al te beste beurt.


Na de uitputtingsslag van afgelopen donderdag tegen Young Boys Bern, besloot Mazzu om te roteren in zijn aanvalslinie. Zo gaf hij dit keer de kans aan het duo Benito Raman-Sebastiano Esposito. Die eerste werkte hard zoals altijd, maar komt toch nog iets tekort om aanspraak te maken op een vaste basisplaats. En ook Esposito kon niet overtuigen. De huurling van Internazionale liet in de voorbereiding nochtans veelbelovende flitsen zien, maar voorlopig komt dat er niet meer uit.

Analist Marc Degryse plaatst in zijn column voor Het Laatste Nieuws dan ook grote twijfels bij de jonge Italiaan. De voormalige Rode Duivel begint steeds meer te twijfelen aan zijn kwaliteiten. Al vraagt hij zich ook af of Esposito zelf niet te veel last heeft van een gebrek aan vertrouwen. Inmiddels heeft de huurling al een negental officiële duels voor RSCA op de teller staan en daarin kon hij nog niet scoren. Dat begint natuurlijk te knagen.

EXTRA TRANSFERS
Maar zelfs al vindt Esposito straks toch de weg naar doel, vraagt Degryse zich af of dat wel voldoende zal zijn. Hij raadt zijn ex-club in ieder geval aan om opnieuw de transfermarkt op te trekken. "Ik ben benieuwd wat Peter Verbeke nog uit zijn hoed zal toveren, want ik twijfel aan Esposito, hoor. Misschien moet hij zelfs nog twee aanvallers halen, om zo voor die extra kwaliteitsinjectie te zorgen", aldus Degryse bij HLN.

LEES OOK: Club laat miljoenenaankoop vallen: "Vreemde keuze"

Anderlecht moet nog een nieuwe spits halen ...

Meest recent

Van Bommel snoeihard: pijnlijke woorden voor eigen zoon

Union SG neemt het dinsdagavond op tegen Union SG in de Champions League. De Brusselse club maakt ...

0
0
CL-zorgen Club Brugge: Hayen doet schietgebedje

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen AS Monaco. Blauw-Zwart hoopt de doelen van ...

59
59
Extra troef Rode Duivels: nieuw wapen Doku ontdekt

Jérémy Doku is al jaren een gevestigde naam in de Belgische nationale ploeg. Bij ...

25
25
HVH ziet grote JPL-revelatie: “Kopie van Emile Mpenza”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen onderweg en de analisten kunnen al een eerste beeld ...

72
72
Anderlecht reageert voor het eerst op vertrek Vandenhaute

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit werd vroegtijdig uitgeschakeld in Europa en ...

244
244
Bliksemvertrek Christian Burgess naar Saudi-Arabië?

Christian Burgess is een icoon van Union SG. De aanvoerder ligt momenteel in de lappenmand en de ...

134
134
Haaland legt bommetje: straffe boodschap over KDB

In de Champions League staan deze week weer een pak mooie wedstrijden op het programma. Maar de ...

91
91
Crisisplan Anderlecht: duo dreigt gratis te vertrekken

RSC Anderlecht cashte in het slot van de zomermercato nog stevig op Jan-Carlo Simic en Kasper ...

201
201
'Keeperscircus Club: nieuw element werpt ander licht'

Het keepers-rotatieplan bij Club Brugge blijft de gemoederen bedaren. Zeker nu Nordin Jackers voor ...

314
314
'Superster maakt Barça gek: Laporta is geobsedeerd'

FC Barcelona maakt zich momenteel op voor de start van zijn Champions League-campagne, aanstaande ...

105
105
'Ongepaste' houding Renard onder vuur: "Niet klassevol"

Olivier Renard heeft een woelige eerste zomermercato als sportief directeur van RSC Anderlecht ...

317
317
Lies Vandenberghe doet harten smelten bij VTM-fans

Eén van de grootste powerkoppels in medialand? Dat zijn ongetwijfeld VTM-collega's Lies ...

125
125
Union door in Champions League? Vandenbempt voorspelt

De League Phase van de Champions League barst dinsdagavond in alle hevigheid los. En het is zowaar ...

85
85
Fink moet ingrijpen: grote wijziging in basiself Genk?

KRC Genk moest zondagavond vrede nemen met een puntje op het veld van RSC Anderlecht. De Limburgers ...

389
389
Het knettert bij Club: speler kan elk moment ontploffen

Club Brugge sloeg €32 miljoen van Crystal Palace af en bouwt rond Tzolis tot 2029. Wekenlang ...

422
422
Champions League: het programma op de Belgische zenders

Dinsdagavond is het zover, dan wordt de League Phase van de Champions League op gang getrapt. Om de ...

207
207
Club laat miljoenenaankoop vallen: "Vreemde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

512
512
Drastisch plan Anderlecht: viertal op straat gezet?

Dankzij de onverwachte jackpot van Jan-Carlo Simic, kon RSC Anderlecht alsnog een positieve ...

1007
1007
Noa Lang in diepe problemen: 'Terugkeer naar Club Brugge'

In de Champions League gaat SSC Napoli donderdag op bezoek bij Manchester City. De spotlights zullen ...

817
817
Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

254
254
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

292
292
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

174
174
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

923
923
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

488
488
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

44
44

Meer sportnieuws