Ancelotti reageert na nieuwe mokerslag Hazard

1115 stemmen
Ancelotti reageert na nieuwe mokerslag Hazard

In de Spaanse Primera Division blijft Real Madrid na drie speeldagen met het maximum van de punten bovenaan het klassement pronken. Zondagavond veroverde de titelverdediger ook de scalp van RCD Espanyol. Maar het duurde wel tot in het uiterste slot alvorens het verschil werd gemaakt.


De match begon nochtans veelbelovend voor de Koninklijke, na nog geen kwartier spelen had Vinicius Junior de score al geopend. Maar Joselu maakte vlak voor rust gelijk en Espanyol leek goed op weg een puntje uit de brand te spelen. Dat was evenwel buiten Karim Benzema gerekend. De toekomstige Gouden Bal-winnaar bezorgde zijn ploeg alsnog de drie punten met twee treffers in de absolute slotfase.

Eden Hazard moest wederom alles vanaf de bank volgen en kreeg zelfs geen invalbeurt. Coach Carlo Ancelotti werd achteraf dan ook gepolst naar de situatie van de Rode Duivel. "Hij had een optie kunnen zijn om in te vallen", werd de Italiaan geciteerd bij LDH. "Maar ik wou de match niet uit evenwicht halen, wetende dat we al met Rodrygo, Vincius en Benzema speelden. Ik denk dat nog een extra aanvaller inbrengen niet goed was in verdedigend opzicht."

VOLDOENDE VERTROUWEN
In ieder geval moest Hazard wederom een domper slikken. Maar Ancelotti weigert hem definitief af te schrijven. "Hazard heeft mijn volledige vertrouwen. Of hij nu start of niet, of hij nu opwarmt of niet. Hij zal ook spelen. Maar ik ben niet alleen de trainer van Hazard of Mendy. Ik ben de trainer van Real Madrid, dus ik moet met iedereen werken."

LEES OOK: ‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

🚀

Hazard was deze zomer beter vertrokken bij Real Madrid ...

Meest recent

'Stunt in de maak: Premier League-club wil Trossard'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

17
17
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

37
37
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

127
127
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

35
35
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

272
272
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

68
68
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

109
109
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

72
72
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

55
55
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

197
197
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

23
23
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

73
73
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

61
61
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

174
174
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

157
157
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

36
36
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

58
58
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

64
64
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

393
393
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

200
200
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

59
59
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

274
274
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

171
171
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

160
160
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

100
100

Meer sportnieuws