Ancelotti reageert na nieuwe mokerslag Hazard

1115 stemmen
Ancelotti reageert na nieuwe mokerslag Hazard

In de Spaanse Primera Division blijft Real Madrid na drie speeldagen met het maximum van de punten bovenaan het klassement pronken. Zondagavond veroverde de titelverdediger ook de scalp van RCD Espanyol. Maar het duurde wel tot in het uiterste slot alvorens het verschil werd gemaakt.


De match begon nochtans veelbelovend voor de Koninklijke, na nog geen kwartier spelen had Vinicius Junior de score al geopend. Maar Joselu maakte vlak voor rust gelijk en Espanyol leek goed op weg een puntje uit de brand te spelen. Dat was evenwel buiten Karim Benzema gerekend. De toekomstige Gouden Bal-winnaar bezorgde zijn ploeg alsnog de drie punten met twee treffers in de absolute slotfase.

Eden Hazard moest wederom alles vanaf de bank volgen en kreeg zelfs geen invalbeurt. Coach Carlo Ancelotti werd achteraf dan ook gepolst naar de situatie van de Rode Duivel. "Hij had een optie kunnen zijn om in te vallen", werd de Italiaan geciteerd bij LDH. "Maar ik wou de match niet uit evenwicht halen, wetende dat we al met Rodrygo, Vincius en Benzema speelden. Ik denk dat nog een extra aanvaller inbrengen niet goed was in verdedigend opzicht."

VOLDOENDE VERTROUWEN
In ieder geval moest Hazard wederom een domper slikken. Maar Ancelotti weigert hem definitief af te schrijven. "Hazard heeft mijn volledige vertrouwen. Of hij nu start of niet, of hij nu opwarmt of niet. Hij zal ook spelen. Maar ik ben niet alleen de trainer van Hazard of Mendy. Ik ben de trainer van Real Madrid, dus ik moet met iedereen werken."

LEES OOK: Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

Hazard was deze zomer beter vertrokken bij Real Madrid ...

Meest recent

West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

0
0
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

17
17
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

84
84
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

36
36
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

166
166
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

57
57
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

22
22
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

100
100
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

408
408
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

134
134
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

49
49
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

258
258
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

201
201
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

113
113
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

165
165
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

433
433
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

72
72
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

496
496
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

120
120
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

316
316
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

327
327
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Chelsea & Barça'

Terwijl het bij het eerste elftal voorlopig nog altijd wachten blijft op vers bloed, blijkt Club ...

199
199
Garcia houdt adem in: 3 afwezigen bij Rode Duivels

Na de rollercoaster tegen Senegal nemen de Rode Duivels het dinsdag om 2 uur alweer op tegen de ...

504
504
'Club Brugge in lastig parket: korting op Tresoldi?'

Tot dusver vertrok enkel Aleksandar Stankovic, maar dat straks nog meer smaakmakers de kassa zullen ...

520
520
'De Cat verlaat Anderlecht: laatste match al gespeeld'

Of de Duitsers diep genoeg in de buidel willen tasten valt nog af te wachten, maar indien het van ...

496
496

Meer sportnieuws