'Club Brugge betaalt meer dan 15 miljoen voor Yaremchuk'

door
'Club Brugge betaalt meer dan 15 miljoen voor Yaremchuk'

Club Brugge gaat op het einde van de transferperiode nog helemaal los, zo lijkt het. Het rondde zondag nog de transfer van Raphael Onyedika af; waarmee Blauw-Zwart zijn transferrecord verpulverd zou hebben. Ze zouden immers tot 12 miljoen euro neertellen voor de Nigeriaanse middenvelder. Het lijkt er echter op dat dat record binnen enkele dagen alweer zal sneuvelen.


Eerder op de dag maakte Het Laatste Nieuws al gewag van de Brugse interesse voor Roman Yaremchuk en nu gaat de krant nog een stap verder. Volgens hen zitten de onderhandelingen immers op het goede spoor en zal de transfer van de Oekraïense spits behoudens verrassingen zelfs al één van de komende dagen afgerond worden. Club zou een bedrag van 15 à 20 miljoen euro betalen voor de ex-spits van AA Gent.

Benfica wou aanvankelijk niet vrede nemen met minder dan 20 miljoen, maar zou nu toch iets van de prijs afdoen. Dat komt vooral omdat Club als enige bereid blijkt om de 26-jarige spits definitief over te nemen, terwijl concurrent FC Sevilla aanstuurde op een huurbeurt. Yaremchuk zat zaterdag in ieder geval al niet meer in de selectie bij Benfica in afwachting van een transfer.

AA GENT BAALT
De transfer zal wel een domper zijn voor AA Gent. Niet alleen zien de Buffalo's een voormalige publiekslieveling naar de aartsrivaal verhuizen, ze zien zo ook de nodige centen door de vingers glippen. Toen het Yaremchuk een jaar geleden voor 17 miljoen verkocht, bedong het immers ook 25 procent op de meerwaarde van een eventuele doorverkoop. Aangezien Club minder dan 20 miljoen betaalt, zal die clausule Gent hoogstens nog een paar duizend euro opleveren.

LEES OOK: Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Is Yaremchuk dat bedrag waard?

Meest recent

Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

46
46
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

41
41
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

14
14
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

16
16
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

149
149
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

51
51
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

328
328
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

132
132
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

143
143
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

337
337
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

31
31
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

349
349
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

286
286
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

106
106
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

205
205
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

516
516
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

144
144
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

106
106
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

72
72
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

247
247
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

156
156
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

129
129
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

19
19
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

389
389
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

294
294

Meer sportnieuws