'Club Brugge betaalt meer dan 15 miljoen voor Yaremchuk'

door
'Club Brugge betaalt meer dan 15 miljoen voor Yaremchuk'

Club Brugge gaat op het einde van de transferperiode nog helemaal los, zo lijkt het. Het rondde zondag nog de transfer van Raphael Onyedika af; waarmee Blauw-Zwart zijn transferrecord verpulverd zou hebben. Ze zouden immers tot 12 miljoen euro neertellen voor de Nigeriaanse middenvelder. Het lijkt er echter op dat dat record binnen enkele dagen alweer zal sneuvelen.


Eerder op de dag maakte Het Laatste Nieuws al gewag van de Brugse interesse voor Roman Yaremchuk en nu gaat de krant nog een stap verder. Volgens hen zitten de onderhandelingen immers op het goede spoor en zal de transfer van de Oekraïense spits behoudens verrassingen zelfs al één van de komende dagen afgerond worden. Club zou een bedrag van 15 à 20 miljoen euro betalen voor de ex-spits van AA Gent.

Benfica wou aanvankelijk niet vrede nemen met minder dan 20 miljoen, maar zou nu toch iets van de prijs afdoen. Dat komt vooral omdat Club als enige bereid blijkt om de 26-jarige spits definitief over te nemen, terwijl concurrent FC Sevilla aanstuurde op een huurbeurt. Yaremchuk zat zaterdag in ieder geval al niet meer in de selectie bij Benfica in afwachting van een transfer.

AA GENT BAALT
De transfer zal wel een domper zijn voor AA Gent. Niet alleen zien de Buffalo's een voormalige publiekslieveling naar de aartsrivaal verhuizen, ze zien zo ook de nodige centen door de vingers glippen. Toen het Yaremchuk een jaar geleden voor 17 miljoen verkocht, bedong het immers ook 25 procent op de meerwaarde van een eventuele doorverkoop. Aangezien Club minder dan 20 miljoen betaalt, zal die clausule Gent hoogstens nog een paar duizend euro opleveren.

LEES OOK: Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Is Yaremchuk dat bedrag waard?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

28
28
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

29
29
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

59
59
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

30
30
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

27
27
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

135
135
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

55
55
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

30
30
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

187
187
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

29
29
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

576
576
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

248
248
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

201
201
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

102
102
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

108
108
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

65
65
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

113
113
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

740
740
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

197
197
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

330
330
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

51
51
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

693
693
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

283
283
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

100
100
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

151
151

Meer sportnieuws