'Club Brugge betaalt meer dan 15 miljoen voor Yaremchuk'

door
'Club Brugge betaalt meer dan 15 miljoen voor Yaremchuk'

Club Brugge gaat op het einde van de transferperiode nog helemaal los, zo lijkt het. Het rondde zondag nog de transfer van Raphael Onyedika af; waarmee Blauw-Zwart zijn transferrecord verpulverd zou hebben. Ze zouden immers tot 12 miljoen euro neertellen voor de Nigeriaanse middenvelder. Het lijkt er echter op dat dat record binnen enkele dagen alweer zal sneuvelen.


Eerder op de dag maakte Het Laatste Nieuws al gewag van de Brugse interesse voor Roman Yaremchuk en nu gaat de krant nog een stap verder. Volgens hen zitten de onderhandelingen immers op het goede spoor en zal de transfer van de Oekraïense spits behoudens verrassingen zelfs al één van de komende dagen afgerond worden. Club zou een bedrag van 15 à 20 miljoen euro betalen voor de ex-spits van AA Gent.

Benfica wou aanvankelijk niet vrede nemen met minder dan 20 miljoen, maar zou nu toch iets van de prijs afdoen. Dat komt vooral omdat Club als enige bereid blijkt om de 26-jarige spits definitief over te nemen, terwijl concurrent FC Sevilla aanstuurde op een huurbeurt. Yaremchuk zat zaterdag in ieder geval al niet meer in de selectie bij Benfica in afwachting van een transfer.

AA GENT BAALT
De transfer zal wel een domper zijn voor AA Gent. Niet alleen zien de Buffalo's een voormalige publiekslieveling naar de aartsrivaal verhuizen, ze zien zo ook de nodige centen door de vingers glippen. Toen het Yaremchuk een jaar geleden voor 17 miljoen verkocht, bedong het immers ook 25 procent op de meerwaarde van een eventuele doorverkoop. Aangezien Club minder dan 20 miljoen betaalt, zal die clausule Gent hoogstens nog een paar duizend euro opleveren.

LEES OOK: 'Madou geeft toe: recordtransfer op til bij Club Brugge'

Is Yaremchuk dat bedrag waard?

Meest recent

'Madou geeft toe: recordtransfer op til bij Club Brugge'

Club Brugge kon in januari nog maar eens gouden zaken doen op de transfermarkt, maar hoewel ...

33
33
'Hein maakt gehakt van Anderlecht: bestuur reageert'

Het bestuur is er stellig van overtuigd dat RSC Anderlecht versterkt uit de wintermercato kwam, maar ...

114
114
Leko kruist vingers: Club Brugge krijgt cruciale update

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

52
52
Vanhaezebrouck en Van der Elst geven RSCA gouden trainerstip

RSC Anderlecht heeft nog werk. Het is duidelijk dat deze periode een overgangsfase is voor de club. ...

166
166
'Man City tast diep in buidel voor opvolger Bernardo Silva'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

24
24
Anderlecht bereikt absoluut dieptepunt: ongezien in 89 jaar

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar klappen krijgen in de Jupiler Pro League. De gevallen ...

205
205
Groot alarm bij Rode Duivels: "Dit is een ramp!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

158
158
Vanaken eerlijk: "Of ik mee zou kunnen bij ploegen als Bayern?"

Deze week is het weer zover: de knock out-fase van de Champions League gaat van start. Club Brugge ...

379
379
'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor een belangrijk ...

83
83
Spectaculaire ommekeer Genk: "Als ik hem zie spelen ..."

Met nog vijf speeldagen te gaan in de reguliere competitie, zijn al drie ploegen (quasi) zeker van ...

609
609
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak'

Club Brugge zet de toon voor de zomermercato: 40 miljoen bleek zelfs in januari niet genoeg om hen ...

1074
1074
Leko maakt statement: exit in mineur bij Club Brugge?

Club Brugge heeft op papier wellicht de breedste selectie in België. Wanneer iedereen fit is ...

354
354
'Antwerp houdt adem in: Overmars naar Anderlecht?'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags Alfred Schreuder voor te stellen als nieuwe T1, maar op de ...

300
300
Under Review: Lardot eist sanctie, meeval voor STVV

Speeldag 25 in de Jupiler Pro League stond in het teken van de hevige sneeuwval, maar ook de ...

310
310
'Anderlecht gaat all-in voor Schreuder: plan B bekend'

RSC Anderlecht hoopt liever vandaag dan morgen een nieuwe hoofdcoach aan te stellen. De voornaamste ...

466
466
Leko vloekt: Club Brugge vreest mokerslag uit ziekenboeg

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de derbyzege tegen Cercle Brugge, want in de ...

484
484
Ruben Van Gucht mikpunt van spot: ‘Taxi staat klaar’

Met een zorgvuldig opgebouwde reputatie als sportjournalist leek Ruben Van Gucht jarenlang ...

222
222
Alderwereld geeft raad: "Kies daarom voor België of Marokko"

Toby Alderweireld is alomtegenwoordig. Op tv, in de kranten, online en ook in de Nederlandse pers. ...

392
392
Witte rook: Frutos heeft nieuwe club helemaal beet

Er was de afgelopen dagen wat spanning rondom Nicolas Frutos. Hij leek op weg naar Sporting ...

99
99
JPL-topclub haakt af: Albert ziet top zes verdwijnen

Een aantal clubs kunnen de top zes stilaan vergeten. Eén club kende afgelopen weekend een ...

229
229
'Anderlecht met bommetje: Overmars en twee Belgen'

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard op zoek naar een nieuwe sportieve baas. Het ...

990
990
Rode Duivel bij Anderlecht: Hein vindt het geen goed idee

RSC Anderlecht speelde alweer geen goede match tegen La Louvière en bleef op 0-0 steken. De ...

230
230
Bayat baalt: "Maakte de coach daar een fout? Neen, wij!"

Sporting Charleroi kende een aantal weken een heropleving met Hans Cornelis, maar zoals wel vaker ...

55
55
Drama bij Ajax: einde seizoen voor winterse topaankoop

Ajax kent een zeer moeilijk seizoen en de club pakte in januari uit met een aantal stevige ...

49
49
Kritiek op keuze Anderlecht: "Laat hem daar!"

Bij RSC Anderlecht verloopt de zoektocht naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi bijzonder ...

361
361

Meer sportnieuws