'Ten Hag heeft weer transfer beet: persoonlijk akkoord'

door
'Ten Hag heeft weer transfer beet: persoonlijk akkoord'

Erik ten Hag is niet volledig tevreden over de prestaties van David De Gea en daarom wil de trainer van Manchester United ingrijpen op de transfermarkt. Zo werd Martin Dubravka (Newcastle United) genoemd als potentiële aanwinst, en die transfer komt nu in een stroomversnelling terecht.


De Spaanse doelman liet zich de voorbije matchen dan op meerdere foutjes betrappen, maar dat zou niet de hoofdreden zijn voor de twijfels. Ten Hag verkiest immers een doelman met de nodige voetballende kwaliteiten die ook een belangrijk aanspeelpunt kan zijn in de opbouw. En laat dat nu net één van de minste punten bij De Gea zijn. Daarom zou de Nederlandse coach een extra keeper verlangen die de strijd om de nummer één-positie kan aangaan.

Volgens BILD stond Kevin Trapp, vorig seizoen nog grote uitblinker bij Europa League-winnaar Eintracht Frankfurt, alvast hoog op de verlanglijst, maar die besloot om bij zijn huidige club te blijven. Volgens Sky Sports News besloot ten Hag daarna om door te schakelen voor Martin Dubravka, vorig seizoen basisspeler maar dit seizoen de reservedoelman van Newcastle. De Slowaak zou voor één seizoen gehuurd worden.

NEWCASTLE HEEFT DE SLEUTEL

En de transfer raakt opeens in een stroomversnelling terecht, want volgens Fabrizio Romano heeft Dubravka al een persoonlijk akkoord gevonden met Manchester United. Hij hoopt nu dat Newcastle ook akkoord wil gaan met zijn vertrek, gezien dit voor Dubravka een grote opportuniteit is. Man United wil Dubravka huren met een aankoopoptie van 5,90 miljoen euro, terwijl Newcastle eerder denkt aan een definitieve transfer.

LEES OOK: 'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'

Moet De Gea vertrekken bij Man United?

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

0
0
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

13
13
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

17
17
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

18
18
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

345
345
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

209
209
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

100
100
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

333
333
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

118
118
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

200
200
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

167
167
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

117
117
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

87
87
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

101
101
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

118
118
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

67
67
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

282
282
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

85
85
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

148
148
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

145
145
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

494
494
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

370
370
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

514
514
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

454
454
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

383
383

Meer sportnieuws