'Ten Hag heeft weer transfer beet: persoonlijk akkoord'

118 stemmen
'Ten Hag heeft weer transfer beet: persoonlijk akkoord'

Erik ten Hag is niet volledig tevreden over de prestaties van David De Gea en daarom wil de trainer van Manchester United ingrijpen op de transfermarkt. Zo werd Martin Dubravka (Newcastle United) genoemd als potentiële aanwinst, en die transfer komt nu in een stroomversnelling terecht.


De Spaanse doelman liet zich de voorbije matchen dan op meerdere foutjes betrappen, maar dat zou niet de hoofdreden zijn voor de twijfels. Ten Hag verkiest immers een doelman met de nodige voetballende kwaliteiten die ook een belangrijk aanspeelpunt kan zijn in de opbouw. En laat dat nu net één van de minste punten bij De Gea zijn. Daarom zou de Nederlandse coach een extra keeper verlangen die de strijd om de nummer één-positie kan aangaan.

Volgens BILD stond Kevin Trapp, vorig seizoen nog grote uitblinker bij Europa League-winnaar Eintracht Frankfurt, alvast hoog op de verlanglijst, maar die besloot om bij zijn huidige club te blijven. Volgens Sky Sports News besloot ten Hag daarna om door te schakelen voor Martin Dubravka, vorig seizoen basisspeler maar dit seizoen de reservedoelman van Newcastle. De Slowaak zou voor één seizoen gehuurd worden.

NEWCASTLE HEEFT DE SLEUTEL

En de transfer raakt opeens in een stroomversnelling terecht, want volgens Fabrizio Romano heeft Dubravka al een persoonlijk akkoord gevonden met Manchester United. Hij hoopt nu dat Newcastle ook akkoord wil gaan met zijn vertrek, gezien dit voor Dubravka een grote opportuniteit is. Man United wil Dubravka huren met een aankoopoptie van 5,90 miljoen euro, terwijl Newcastle eerder denkt aan een definitieve transfer.

LEES OOK: 'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Moet De Gea vertrekken bij Man United?

Meest recent

Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

19
19
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

85
85
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

231
231
"Geniaal": ex-WK-gangers oordelen over Rode Duivels

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

18
18
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

92
92
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

124
124
Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

88
88
Theate of Mechele in basis? Albert hakt knoop al door

De Rode Duivels kruisen maandagavond in Seattle de degens met Egypte. Voor de eerste groepsmatch op ...

74
74
"Niet moeien": Doku krijgt duidelijke reactie op 'bevallingsverlof'

Jérémy Doku moet dit WK dé blinkvanger worden bij de Rode Duivels. Maar door ...

258
258
Rode Duivels krijgen al eerste mokerslag voor WK-opener

Nog voor de WK-opener krijgen de Rode Duivels al een stevige waarschuwing. België wordt overal ...

347
347
Valse start Oranje: grote zondebok krijgt natie over zich heen

Voor Nederland is het WK 2026 met een valse noot van start gegaan. Tegen Japan gaf Oranje in de ...

163
163
Bibberen voor Belgen: databureaus voorspellen clash met Egypte

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

633
633
Opstelling België-Egypte: Garcia stelt één Duivel diep teleur

Het wachten is eindelijk voorbij, maandagavond trappen de Rode Duivels hun campagne op het WK 2026 ...

593
593
Ecuador vervloekt lat bij zege Ivoorkust, Zweden haalt fors uit

Ivoorkust heeft maandagnacht een gouden zaak gedaan op het WK. De Oranje Olifanten wonnen in ...

113
113
Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

90
90
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

166
166
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

201
201
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

87
87
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

25
25
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

79
79
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

129
129
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

413
413
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

73
73
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

35
35
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

54
54

Meer sportnieuws