Standard reageert op sollicitatie Mpoku en Mbokani

door
Standard reageert op sollicitatie Mpoku en Mbokani

Standard zoekt leiderschap en Paul-José Mpoku en Dieumerci Mbokani zijn plots vrije spelers. De twee lieten al openlijk weten dat ze een terugkeer zien zitten. Wat denkt het bestuur daarover?


Volgens La Dernière Heure werd Mpoku aangeboden bij Standard en de 30-jarige aanvallende middenvelder had ondertussen al een gesprek met het bestuur van de Rouches. Voorlopig werd er nog geen aanbod gedaan, maar dat kan veranderen aan het einde van de zomermercato. Mpoku – die in tribune zat bij Charleroi-Club Brugge - is altijd een lieveling geweest van het publiek en zij willen hem graag terug. Hij speelde in het verleden al 224 matchen voor de Luikenaars en daarin trof hij 45 keer raak en deelde hij 38 assists uit.

GEEN MBOKANI

Mbokani wil ook graag terug, maar de spits wordt in november al 37 jaar en hij maakt absoluut geen deel uit van de plannen van Standard. De ex-spits van onder meer RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC moet niet hopen op een voorstel vanuit de Vurige Stede. Mbokani speelde in het verleden 120 matchen voor Standard en met 50 goals en 21 assists was hij toen een garantie op goals. Na zijn sterke passage bij Antwerp trok hij naar Kuwait SC, maar daar vertrok hij onlangs. Mbokani wil graag terug naar Europa en in de wandelgangen klinkt ook de naam van Seraing, waar Luciano D’Onofrio veel invloed heeft.

De komende dagen en weken zal blijken welke ervaren spelers Standard zal gaan halen.

LEES OOK: 'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'
382

Moet Standard Mpoku aantrekken?

Meest recent

Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

19
19
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

75
75
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

51
51
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

26
26
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

194
194
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

339
339
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

547
547
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

273
273
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

91
91
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

101
101
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

385
385
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

157
157
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

243
243
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

104
104
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

263
263
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

457
457
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

192
192
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

67
67
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

564
564
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

111
111
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

115
115
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

66
66
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

313
313
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

167
167

Meer sportnieuws