Standard reageert op sollicitatie Mpoku en Mbokani

319
Standard reageert op sollicitatie Mpoku en Mbokani

Standard zoekt leiderschap en Paul-José Mpoku en Dieumerci Mbokani zijn plots vrije spelers. De twee lieten al openlijk weten dat ze een terugkeer zien zitten. Wat denkt het bestuur daarover?


Volgens La Dernière Heure werd Mpoku aangeboden bij Standard en de 30-jarige aanvallende middenvelder had ondertussen al een gesprek met het bestuur van de Rouches. Voorlopig werd er nog geen aanbod gedaan, maar dat kan veranderen aan het einde van de zomermercato. Mpoku – die in tribune zat bij Charleroi-Club Brugge - is altijd een lieveling geweest van het publiek en zij willen hem graag terug. Hij speelde in het verleden al 224 matchen voor de Luikenaars en daarin trof hij 45 keer raak en deelde hij 38 assists uit.

GEEN MBOKANI

Mbokani wil ook graag terug, maar de spits wordt in november al 37 jaar en hij maakt absoluut geen deel uit van de plannen van Standard. De ex-spits van onder meer RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC moet niet hopen op een voorstel vanuit de Vurige Stede. Mbokani speelde in het verleden 120 matchen voor Standard en met 50 goals en 21 assists was hij toen een garantie op goals. Na zijn sterke passage bij Antwerp trok hij naar Kuwait SC, maar daar vertrok hij onlangs. Mbokani wil graag terug naar Europa en in de wandelgangen klinkt ook de naam van Seraing, waar Luciano D’Onofrio veel invloed heeft.

De komende dagen en weken zal blijken welke ervaren spelers Standard zal gaan halen.

LEES OOK: Verhuurde spelers: spits maakt indruk in Nederland

Moet Standard Mpoku aantrekken?

Meest recent

Henry verbaast en duidt favoriet voor Gouden Bal aan

Deze week maakte organisator France Football de 30 kanshebbers bekend voor de Gouden Bal. Op 26 ...

0
0
Zal Club spijt krijgen? "Hij had kunnen doorbreken"

Club Brugge zag de kassa in de zomer weer stevig rinkelen. Dat gebeurde niet alleen door de verkoop ...

37
37
'Club moet in januari vrezen: strijd om Tresoldi weer los'

Dinsdag tegen Aston Villa bleek dat Club Brugge nog niet op zijn sterkst staat na een bewogen ...

41
41
Onrust over Karetsas: "Dit is echt een domper"

Het debuut van Konstantinos Karetsas in de Champions League is er één in mineur ...

55
55
TRANSFERUURTJE: 'Club greep naast twee kleppers, clubs vingen bot bij RSCA'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

217
217
Antwerp grijpt meteen in na vertrek Marc Overmars

Marc Overmars legt per direct zijn functies neer bij Royal Antwerp FC, dat liet de Nederlander weten ...

357
357
Refs volgende speeldag bekend: twee knappe affiches

Club Brugge verloor dinsdagavond in de Champions League van Aston Villa, maar een nieuwe speeldag in ...

66
66
Club Brugge nog niet op zijn best: "Aston Villa won verdiend"

Club Brugge verloor met 2-3 van Aston Villa. Blauw-Zwart speelde een zeer zwakke eerst en een betere ...

132
132
Bom bij Antwerp: Marc Overmars vertrekt per direct

Een bom is ontploft bij Royal Antwerp FC. Sportieve baas Marc Overmars is per direct weg. De ...

362
362
Afscheid van een icoon: KRC Genk eert clubheld

Bij KRC Genk nemen ze komend weekend officieel afscheid van één van de absolute ...

124
124
"Club Brugge het Bayern van België? Gaat niet gebeuren"

Club Brugge gaat vanaf 2029 wellicht in een nieuw stadion van ruim 40.000 plaatsen voetballen. ...

378
378
(Un)Happy Hour? Van Gucht verwerkt ferme VTM-shock

Ruben Van Gucht krijgt een stevige realitycheck met zijn nieuwe talkshow Happy Hour. Het programma ...

82
82
Anderlecht komt met verrassend nieuws voor de fans

RSC Anderlecht heeft belangrijk nieuws meegedeeld voor de fans. Nadat ze de afgelopen maanden de ...

353
353
'Club Brugge ving bot bij FC Barcelona en Arsenal'

Club Brugge haalde Yann Sommer gratis naar het Jan Breydelstadion. De Zwitser kreeg al veel lof, ...

330
330
Hatenboer: "Hij was de beste bij Anderlecht"

RSC Anderlecht haalde anderhalf jaar geleden Cedric Hatenboer voor de neus van PSV weg bij ...

589
589
Geurtje aan dure tegengoal Club: "Het was geen fairplay"

Het is Club Brugge niet gelukt om zijn Champions League-campagne op gang te trappen met een goed ...

469
469
Champions League-droom al in gevaar? Vanaken en co reageren

Club Brugge heeft ook dit jaar de ambitie om de League Phase van de Champions League te overleven. ...

122
122
Karl Vannieuwkerke deelt privénieuws dat iedereen raakt

Karl Vannieuwkerke lijkt een nieuwe, mooie fase in zijn leven te zijn ingegaan. De bekende ...

122
122
Pijnlijke avond Club Brugge: Alderweireld pakt zondebok aan

Club Brugge is in zijn eerste Champions League-wedstrijd meteen onderuit gegaan. Tegen Aston Villa ...

372
372
Mourinho en co lyrisch: "Courtois is beste ter wereld"

Real Madrid heeft zijn Champions League-campagne op gang getrapt met een cruciale zege. De ...

206
206
Engelse pers spaart 'zwak' Club Brugge niet na Villa-slipper

Club Brugge heeft in de Champions League niet de start genomen waar het op hoopte. In de eerste ...

547
547
Verhaeghe laat bom barsten bij Club Brugge: “Echt op”’

Bart Verhaeghe trekt hard aan de alarmbel over Jan Breydel. Club Brugge moet nog drie seizoenen ...

464
464
Leider Gent vloekt: transfervrije topdeal valt in water

De transfermarkt is in de meeste Europese voetballanden inmiddels gesloten. Maar transfervrije ...

327
327
Genadeloze 3 op 10: kranten messcherp voor 'puinhoop' bij Club

Club Brugge is met een valse noot aan zijn Champions League-campagne begonnen. Tegen Aston Villa ...

500
500
Courtois dropt bommetje: géén Nations League met Duivels

Thibaut Courtois speelde dinsdag opnieuw een puike wedstrijd in de Champions League met Real Madrid. ...

235
235

Meer sportnieuws