Standard reageert op sollicitatie Mpoku en Mbokani

door
Standard reageert op sollicitatie Mpoku en Mbokani

Standard zoekt leiderschap en Paul-José Mpoku en Dieumerci Mbokani zijn plots vrije spelers. De twee lieten al openlijk weten dat ze een terugkeer zien zitten. Wat denkt het bestuur daarover?


Volgens La Dernière Heure werd Mpoku aangeboden bij Standard en de 30-jarige aanvallende middenvelder had ondertussen al een gesprek met het bestuur van de Rouches. Voorlopig werd er nog geen aanbod gedaan, maar dat kan veranderen aan het einde van de zomermercato. Mpoku – die in tribune zat bij Charleroi-Club Brugge - is altijd een lieveling geweest van het publiek en zij willen hem graag terug. Hij speelde in het verleden al 224 matchen voor de Luikenaars en daarin trof hij 45 keer raak en deelde hij 38 assists uit.

GEEN MBOKANI

Mbokani wil ook graag terug, maar de spits wordt in november al 37 jaar en hij maakt absoluut geen deel uit van de plannen van Standard. De ex-spits van onder meer RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC moet niet hopen op een voorstel vanuit de Vurige Stede. Mbokani speelde in het verleden 120 matchen voor Standard en met 50 goals en 21 assists was hij toen een garantie op goals. Na zijn sterke passage bij Antwerp trok hij naar Kuwait SC, maar daar vertrok hij onlangs. Mbokani wil graag terug naar Europa en in de wandelgangen klinkt ook de naam van Seraing, waar Luciano D’Onofrio veel invloed heeft.

De komende dagen en weken zal blijken welke ervaren spelers Standard zal gaan halen.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

Moet Standard Mpoku aantrekken?

Meest recent

Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

0
0
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

58
58
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

137
137
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

104
104
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

71
71
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

215
215
Zorgen Garcia: drie Club-spelers in basis op cruciale stage?

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

238
238
Bekerkoorts stijgt: Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over finale

Na de recente 6 op 6 lijkt RSC Anderlecht nagenoeg zeker van zijn plek in de Champions' Play-Offs. ...

453
453
Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

284
284
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

40
40
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

77
77
'Nieuwe ramp in de maak? Donkere wolken boven RWDM'

De voorbije jaren bleek de Challenger Pro League al een kerkhof, met het failliet van clubs als KV ...

71
71
'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

49
49
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

139
139
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

60
60
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

81
81
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

87
87
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

81
81
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

180
180
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

551
551
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

206
206
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

29
29
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

19
19
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

227
227
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

310
310

Meer sportnieuws