Standard reageert op sollicitatie Mpoku en Mbokani

319 stemmen
Standard reageert op sollicitatie Mpoku en Mbokani

Standard zoekt leiderschap en Paul-José Mpoku en Dieumerci Mbokani zijn plots vrije spelers. De twee lieten al openlijk weten dat ze een terugkeer zien zitten. Wat denkt het bestuur daarover?


Volgens La Dernière Heure werd Mpoku aangeboden bij Standard en de 30-jarige aanvallende middenvelder had ondertussen al een gesprek met het bestuur van de Rouches. Voorlopig werd er nog geen aanbod gedaan, maar dat kan veranderen aan het einde van de zomermercato. Mpoku – die in tribune zat bij Charleroi-Club Brugge - is altijd een lieveling geweest van het publiek en zij willen hem graag terug. Hij speelde in het verleden al 224 matchen voor de Luikenaars en daarin trof hij 45 keer raak en deelde hij 38 assists uit.

GEEN MBOKANI

Mbokani wil ook graag terug, maar de spits wordt in november al 37 jaar en hij maakt absoluut geen deel uit van de plannen van Standard. De ex-spits van onder meer RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC moet niet hopen op een voorstel vanuit de Vurige Stede. Mbokani speelde in het verleden 120 matchen voor Standard en met 50 goals en 21 assists was hij toen een garantie op goals. Na zijn sterke passage bij Antwerp trok hij naar Kuwait SC, maar daar vertrok hij onlangs. Mbokani wil graag terug naar Europa en in de wandelgangen klinkt ook de naam van Seraing, waar Luciano D’Onofrio veel invloed heeft.

De komende dagen en weken zal blijken welke ervaren spelers Standard zal gaan halen.

LEES OOK: Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Moet Standard Mpoku aantrekken?

Meest recent

'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

32
32
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

20
20
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

154
154
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

85
85
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

77
77
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

352
352
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

292
292
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

290
290
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

82
82
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

538
538
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

109
109
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

127
127
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

348
348
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

48
48
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

86
86
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

134
134
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

275
275
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

79
79
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

860
860
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

232
232
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

341
341
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

468
468
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

94
94
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

573
573
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

113
113

Meer sportnieuws