'Italiaanse club drukt stevig door voor Vranckx'

door
'Italiaanse club drukt stevig door voor Vranckx'

Vanuit Duitsland kwam de voorbije dagen verrassend nieuws, want daar zou VfL Wolfsburg Aster Vranckx te koop gezet hebben. De middenvelder is nochtans nog altijd maar 19 jaar oud en kende een degelijk debuutseizoen in de Bundesliga, zeker gezien het kwakkeljaar van zijn club. Desondanks ziet nieuwe trainer Niko Kovac het niet in de Jonge Duivel.


Dat bleek zaterdag nog maar eens, want Vranckx zat niet eens in de selectie voor de partij op RB Leipzig (2-0-verlies). Vanuit de club kwam inmiddels ook de bevestiging dat onze landgenoot mag vertrekken en dat zal hij zelf ongetwijfeld ook willen, want Vranckx wil spelen om zijn ontwikkeling niet af te remmen. Hij wordt inmiddels al het hof gemaakt vanuit Italië.

Atalanta legde vrijdag zelfs al een eerste bod neer bij Wolfsburg, maar dat werd nog door de club van tafel geveegd. Daarmee is de kous echter niet af, want Atalanta neemt niet zomaar vrede met het Duitse 'nein'. Volgens Tuttomercatoweb hebben ze zaterdag meteen een nieuw bod uitgebracht. Of het nog steeds gaat om een uitleenbeurt met aankoopoptie dan wel een definitieve transfer, is niet duidelijk.

WK-DROOM
Mocht Vranckx naar Atalanta trekken, zal het daar niet makkelijk voor hem worden om een basisplaats af te dwingen. Als het hem zou lukken, dan zou hij weleens zijn stiekeme droom om de WK-selectie van de Rode Duivels nog te halen kunnen realiseren. Atalanta begon zijn seizoen in de Serie A goed met een vier op zes, na een zege tegen Sampdoria en een gelijkspel tegen kampioen AC Milan.

LEES OOK: 'Italië in shock: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Zou Atalanta een goede volgende club zijn voor hem?

Meest recent

'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

100
100
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

126
126
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

74
74
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

51
51
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

203
203
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

53
53
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

453
453
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

151
151
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

180
180
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

55
55
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

105
105
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

119
119
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

123
123
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

97
97
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

38
38
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

211
211
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

360
360
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

568
568
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

476
476
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich moet bewijzen. De sportief ...

390
390
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

441
441
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

431
431
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd dan ...

689
689
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

649
649
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

152
152

Meer sportnieuws