Vrancken looft zijn team: "Dan krijg je wat je verdient"

door
Vrancken looft zijn team:

KRC Genk won met 0-4 van Seraing en boekte zo een 15 op 15. Trainer Wouter Vrancken kan enkel maar tevreden zijn na de vijfde opeenvolgende zege. Seraing likt zijn wonden.


Racing Genk pakte 15 op 18, maar op Club Brugge verdiende het minstens een punt. De Limburgers zijn uitstekend aan het seizoen begonnen en Vrancken maakt heel veel indruk, want hij zag met Jhon Lucumi, Cyriel Dessers, Kristian Thorstvedt en Junya Ito heel wat smaakmakers vertrekken én Luca Oyen viel zwaar uit. Vrancken sprak na de zege bij Seraing.

"Het was geen makkelijke wedstrijd, omdat de omstandigheden niet ideaal waren voor ons. Maar we zijn rustig gebleven en hebben gewacht op onze kansen. Die zijn er gekomen en we hebben verdiend gewonnen. Na die penaltymisser en die bal op de paal bestond het gevaar dat we het gingen forceren. Nu zijn we blijven zoeken naar oplossingen en zijn we niet nerveus geworden. Dan krijg je wat je verdient", zei hij aan Sporza.

Seraing moet zich zorgen maken. Het boekte een 3 op 18 en staat laatste, met bovendien ook nog eens 12 tegentreffers. Trainer José Jeunechamps gaf zijn mening na de kansloze nederlaag. "In de tweede helft zijn we ervoor gegaan, maar we hebben onszelf in de problemen gebracht. Genk toonde weinig in de eerste helft, op die penalty na die onze doelman pakte. Maar we slikten op carnavaleske manier dat openingsdoelpunt, die fase was erg makkelijk te verdedigen. Nadien moesten we komen en dan maakt een ploeg als Genk het natuurlijk af op de tegenaanval.”

Is Seraing een vogel voor de kat?

Meest recent

Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

28
28
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

127
127
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

83
83
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

19
19
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

288
288
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

146
146
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

96
96
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

21
21
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

35
35
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

68
68
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

232
232
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

160
160
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

105
105
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

368
368
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

110
110
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

221
221
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

110
110
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

98
98
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

82
82
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

66
66
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

261
261
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

134
134
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

137
137
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

41
41
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

387
387

Meer sportnieuws