Vrancken looft zijn team: "Dan krijg je wat je verdient"

159 stemmen
Vrancken looft zijn team:

KRC Genk won met 0-4 van Seraing en boekte zo een 15 op 15. Trainer Wouter Vrancken kan enkel maar tevreden zijn na de vijfde opeenvolgende zege. Seraing likt zijn wonden.


Racing Genk pakte 15 op 18, maar op Club Brugge verdiende het minstens een punt. De Limburgers zijn uitstekend aan het seizoen begonnen en Vrancken maakt heel veel indruk, want hij zag met Jhon Lucumi, Cyriel Dessers, Kristian Thorstvedt en Junya Ito heel wat smaakmakers vertrekken én Luca Oyen viel zwaar uit. Vrancken sprak na de zege bij Seraing.

"Het was geen makkelijke wedstrijd, omdat de omstandigheden niet ideaal waren voor ons. Maar we zijn rustig gebleven en hebben gewacht op onze kansen. Die zijn er gekomen en we hebben verdiend gewonnen. Na die penaltymisser en die bal op de paal bestond het gevaar dat we het gingen forceren. Nu zijn we blijven zoeken naar oplossingen en zijn we niet nerveus geworden. Dan krijg je wat je verdient", zei hij aan Sporza.

Seraing moet zich zorgen maken. Het boekte een 3 op 18 en staat laatste, met bovendien ook nog eens 12 tegentreffers. Trainer José Jeunechamps gaf zijn mening na de kansloze nederlaag. "In de tweede helft zijn we ervoor gegaan, maar we hebben onszelf in de problemen gebracht. Genk toonde weinig in de eerste helft, op die penalty na die onze doelman pakte. Maar we slikten op carnavaleske manier dat openingsdoelpunt, die fase was erg makkelijk te verdedigen. Nadien moesten we komen en dan maakt een ploeg als Genk het natuurlijk af op de tegenaanval.”

LEES OOK: 'Wouter Vrancken heeft gedroomde bestemming te pakken'

Is Seraing een vogel voor de kat?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

54
54
'Plots opening voor De Cat? Bayern ziet af van toptalent'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

0
0
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

5
5
Kerkhofs legt uit waarom Courtois en Hasselt op niets uitliepen

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

24
24
Marokko verrast iedereen met onverwachte Anderlecht-oproep

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

78
78
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

47
47
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

92
92
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

67
67
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

329
329
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

143
143
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

266
266
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

182
182
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

221
221
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

59
59
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

277
277
Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

Geld voor grote versterkingen is er nog steeds niet, dus moet Royal Antwerp FC op zoek gaan naar ...

163
163
'Anderlecht hakt opvallende knoop door over Hatenboer'

RSC Anderlecht heeft al van een resem spelers afscheid genomen. De vraag is ook wat de toekomst van ...

510
510
Boeckx aangenaam verrast: Garcia krijgt extra wapen

De Rode Duivels speelden een meer dan degelijke partij tegen Kroatië. Ze wonnen verdiend met ...

120
120
Van Gucht onthult wat er écht gebeurde met Jacques Vermeire

Toen Jacques Vermeire eind 2024 plots bij hem thuis over de vloer kwam, had Ruben Van Gucht ...

99
99
'Kompany bezorgt KRC Genk miljoenenklapper'

KRC Genk gaat deze zomer flink moeten verkopen, want er moet een jaarlijks tekort worden weggewerkt. ...

403
403
Rudi Garcia zet criticasters meteen stevig op hun plaats

Rudi Garcia doet het voorlopig goed als bondscoach van België. Niet te gek doen zoals zijn ...

142
142
Modric duikt kleedkamer Belgen in: shirtwissel met onverwachte Duivel

Luka Modric slaagde er dinsdagavond niet in om zijn Kroatië voorbij de Rode Duivels te loodsen. ...

810
810
Vandenbempt doet 'ongelooflijke' vaststelling bij De Bruyne

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

242
242
'Liverpool heeft nieuwe coach, stunttransfer Ajax bij Real'

Terwijl het WK met rasse schreden nadert, begint ook de transfercarrousel op toerental te raken. Zo ...

138
138
"Grootste slachtoffer experiment Garcia" - Degryse duidelijk

Rudi Garcia heeft dinsdag een goede beurt gemaakt als Belgisch bondscoach. Zijn experiment om met ...

224
224
Courtois verklapt: zó reageerde Modric na supersave

Thibaut Courtois heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste minuten namens de nationale ploeg ...

257
257

Meer sportnieuws