RSCA Futures dankt El Hadj bij nieuwe stunt tegen SK Beveren

door
RSCA Futures dankt El Hadj bij nieuwe stunt tegen SK Beveren

RSCA Futures heeft voor de derde keer op een rij een knap resultaat behaald in de Challenger Pro League. Tegen SK Beveren leek het lange tijd op een nederlaag af te stevenen maar finaal pakte het in de allerlaatste minuut nog een knap punt. Wim De Decker krijgt de trein maar niet op gang bij Beveren, dat ook nog eens Joachim Van Damme zag uitvallen.


De jonge talenten van Anderlecht namen het vandaag in het Koning Boudewijn stadion op tegen SK Beveren. Anderlecht Futures begon prima aan het seizoen in de Challenger Pro League met een vier op zes, het team van Wim De Decker bleef met slechts één punt voorlopig beneden de verwachtingen en moest vandaag absoluut winnen. Bij de thuisploeg wou El Hadj deze keer wel spelen en hij stond meteen in de basis.

El Hadj meteen beslissend voor Futures

De bezoekers probeerden in de openingsfase hun wil op te leggen aan Anderlecht en de eerste mogelijkheid was ook voor SK Beveren. Na een paar minuten spelen besloot Hoggas voorlangs. Iets voorbij het kwartier was het echter een ex-basispion van Paars-Wit die de thuisploeg op voorsprong zette: El Hadj haalde uit vanop afstand en via Wuytens verdween de bal in doel, 1-0 voor RSCA Futures. Lang kon het team van coach Veldman echter niet genieten van dat doelpunt, een paar minuten later viel de bal plots voor de voet van Maderner en de Oostenrijker hing de bordjes weer in evenwicht: 1-1. Beide ploegen bleven nadien kansen afdwingen maar scoren lukte niet meer. Halfweg stond het 1-1 op de wat desolaat ogende Heizel.

De RSCA Futures moesten aantreden in het Koning Boudewijn stadion tegen SK Beveren.

SK Beveren toont veerkracht maar blijft met zuur gevoel achter.

Ook na de pauze bleven beide ploegen met de regelmaat van de klok kansen afdwingen, Leoni en Ribeiro wrongen de eerste mogelijkheden de nek om. Op het uur vergat Maderner dan weer om een prima assist van Hoggas te verzilveren, de doelpuntenmaker besloot in het zijnet. SK Beveren bleef in de tweede helft de dominante ploeg en op twintig minuten van het einde was het Joachim Van Damme die met het hoofd de bezoekers op voorsprong zette: 1-2. De ex-Malinwa speler zou uiteindelijk nog uitvallen met een ogenschijnlijk zware knieblessure en in de absolute slotminuut dompelde Bouchouari de bezoekers nog in rouw met de gelijkmaker: 2-2. 

Scoreverloop:

1-0 (18') El Hadj, 1-1 (21') Maderner, 1-2 (70') Van Damme, 2-2 (90+5') Bouchouari

LEES OOK: Ongeziene vierklapper: Ex-KV speler beleeft droom in CPL

Zullen de RSCA Futures bij de eerste vier eindigen?

Meest recent

Vanhaezebrouck waarschuwt Club: code rood in Brugge

Club Brugge begint donderdag in eigen huis aan een nieuwe campagne in de Champions League. De ideale ...

14
14
Anderlecht luidt alarmbel: Renard verdedigt beleid

Maandagavond organiseerde RSC Anderlecht nog eens een zogenaamde Fan Council, waarbij Olivier Renard ...

33
33
Wils zorgt voor ophef: mysterie Antwerp opgeklaard

Met een magere negen op 21 heeft Antwerp haar competitiestart gemist. Na de nul op zes tegen ...

31
31
DAZN versus Proximus: laatste struikelblok onthuld

Voor samenvattingen van de Jupiler Pro League kan de Belgische voetballiefhebber zich voortaan weer ...

154
154
Hayen grijpt in: karrenvracht wissels bij Club Brugge

Club Brugge heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen La Louvière, want ...

206
206
Leysen wil scalp van ex-ploeg en waarschuwt PSV

Bij PSV kennen ze één speler héél goed: Fedde Leysen. De Belgische ...

24
24
Volgende parel voor KRC Genk: "Fysieke présence"

KRC Genk is een club waar jonge talenten van eigen bodem kansen krijgen. De Limburgers willen die ...

67
67
Harde boodschap voor Hasi: “Zelfs die coach was beter”

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Een goed resultaat, aangezien ze een uur lang met een man ...

156
156
Smets: "Hij is een extra wapen voor KRC Genk"

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. De Limburgers speelden ruim een uur met een ...

112
112
Pocognoli daags voor PSV: Union SG is héél ambitieus

Union SG staat voor een nieuw hoogtepunt in de clubgeschiedenis. Ze nemen het morgen om 18u45 op ...

30
30
Hasi krijgt twee énorme meevallers bij Anderlecht

RSC Anderlecht knokte zich met tien spelers naar een verdiend gelijkspel tegen KRC Genk. De ...

449
449
Ex-ref velt verdict: Club Brugge bestolen in La Louvière?

Club Brugge liep zaterdag een blauwtje in La Louvière. Door het foutje van Nordin Jakers ging ...

527
527
Waanzin of meesterzet? Anderlecht schokt met transferplan

Anderlecht twijfelt niet: Nilson Angulo krijgt een nieuw contract tot 2029 mét opslag. Maar ...

457
457
Carte blanche voor Coucke: Hasi & Renard weg bij RSCA?

De interlandbreak zorgde niet bepaald voor rust bij RSC Anderlecht, waar Wouter Vandenhaute ...

490
490
'Hayen hakt keeperknoop door: Jackers out, Mignolet in?'

Met een 1-0 nederlaag in La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale repetitie ...

313
313
Renard doet boekje open over hete hangijzers Anderlecht

Met een mannetje minder sleepte RSC Anderlecht zondag nog een punt uit de brand tegen KRC Genk. Toch ...

451
451
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

1164
1164
'Club Brugge zorgt voor grote schok: sterkhouder moet weg'

Club Brugge was de afgelopen jaren matig in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en ...

1326
1326
'Europese top compleet gek van Belgische sensatie'

België heeft heel veel jong talent rondlopen. Bondscoach Rudi Garcia heeft ondertussen weer ...

377
377
Geviseerde Anderlecht-pion staat op: Hasi haalt zijn gram

RSC Anderlecht speelde 1-1 tegen KRC Genk. Luis Vazquez scoorde een keer, maar had dat ook een ...

401
401
Transferblunder Club Brugge? "Hij is pas vierde keuze"

Club Brugge heeft een uiterst lucratieve, maar ook vrij woelige transferperiode achter de rug. ...

364
364
'Grootse plannen Kompany: megatransfer Rode Duivel'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen momenteel klaar voor de Champions League-clash tegen Chelsea FC. ...

353
353
'Onthuld: het mislukte plannetje van Coucke met Lukaku'

Heel wat mooi volk was zondagavond naar het Lotto Park afgezakt voor de topper tussen RSC Anderlecht ...

643
643
Italianen verbijsterd: dít zien ze bij 34-jarige De Bruyne

In de Champions League gaat SSC Napoli aanstaande donderdag op bezoek bij Manchester City. Kevin De ...

763
763
Ongeziene situatie op Bosuil: "Ref kon hier niets aan doen"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

323
323

Meer sportnieuws