RSCA Futures dankt El Hadj bij nieuwe stunt tegen SK Beveren

door
RSCA Futures dankt El Hadj bij nieuwe stunt tegen SK Beveren

RSCA Futures heeft voor de derde keer op een rij een knap resultaat behaald in de Challenger Pro League. Tegen SK Beveren leek het lange tijd op een nederlaag af te stevenen maar finaal pakte het in de allerlaatste minuut nog een knap punt. Wim De Decker krijgt de trein maar niet op gang bij Beveren, dat ook nog eens Joachim Van Damme zag uitvallen.


De jonge talenten van Anderlecht namen het vandaag in het Koning Boudewijn stadion op tegen SK Beveren. Anderlecht Futures begon prima aan het seizoen in de Challenger Pro League met een vier op zes, het team van Wim De Decker bleef met slechts één punt voorlopig beneden de verwachtingen en moest vandaag absoluut winnen. Bij de thuisploeg wou El Hadj deze keer wel spelen en hij stond meteen in de basis.

El Hadj meteen beslissend voor Futures

De bezoekers probeerden in de openingsfase hun wil op te leggen aan Anderlecht en de eerste mogelijkheid was ook voor SK Beveren. Na een paar minuten spelen besloot Hoggas voorlangs. Iets voorbij het kwartier was het echter een ex-basispion van Paars-Wit die de thuisploeg op voorsprong zette: El Hadj haalde uit vanop afstand en via Wuytens verdween de bal in doel, 1-0 voor RSCA Futures. Lang kon het team van coach Veldman echter niet genieten van dat doelpunt, een paar minuten later viel de bal plots voor de voet van Maderner en de Oostenrijker hing de bordjes weer in evenwicht: 1-1. Beide ploegen bleven nadien kansen afdwingen maar scoren lukte niet meer. Halfweg stond het 1-1 op de wat desolaat ogende Heizel.

De RSCA Futures moesten aantreden in het Koning Boudewijn stadion tegen SK Beveren.

SK Beveren toont veerkracht maar blijft met zuur gevoel achter.

Ook na de pauze bleven beide ploegen met de regelmaat van de klok kansen afdwingen, Leoni en Ribeiro wrongen de eerste mogelijkheden de nek om. Op het uur vergat Maderner dan weer om een prima assist van Hoggas te verzilveren, de doelpuntenmaker besloot in het zijnet. SK Beveren bleef in de tweede helft de dominante ploeg en op twintig minuten van het einde was het Joachim Van Damme die met het hoofd de bezoekers op voorsprong zette: 1-2. De ex-Malinwa speler zou uiteindelijk nog uitvallen met een ogenschijnlijk zware knieblessure en in de absolute slotminuut dompelde Bouchouari de bezoekers nog in rouw met de gelijkmaker: 2-2. 

Scoreverloop:

1-0 (18') El Hadj, 1-1 (21') Maderner, 1-2 (70') Van Damme, 2-2 (90+5') Bouchouari

LEES OOK: Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Zullen de RSCA Futures bij de eerste vier eindigen?

Meest recent

Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen geeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

0
0
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

25
25
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

18
18
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

61
61
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

104
104
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

39
39
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

172
172
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

355
355
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

85
85
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

117
117
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

91
91
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

14
14
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

195
195
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

134
134
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

254
254
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

156
156
'Standard ruikt centen: transfersom van 10 miljoen'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

186
186
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

24
24
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

219
219
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

77
77
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

237
237
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

321
321
Sebaoui briest na STVV – Club Brugge: ploegmakkers afgemaakt

STVV stond op voorsprong in de eerste helft tegen Club Brugge. De Kanaries speelden een sterke ...

146
146
Uitblinker Godts spreekt over zomerse knaltransfer

Mika Godts behoorde bij Ajax weer tot de uitblinkers. De buitenspeler was goed voor een doelpunt, ...

44
44
Vetlesen zet Club Brugge op scherp: “Assholes…”

Het zag er na 45 minuten op Stayen niet goed uit voor Club Brugge. Blauw-Zwart stond op achterstand ...

224
224

Meer sportnieuws