RSCA Futures dankt El Hadj bij nieuwe stunt tegen SK Beveren

door
RSCA Futures dankt El Hadj bij nieuwe stunt tegen SK Beveren

RSCA Futures heeft voor de derde keer op een rij een knap resultaat behaald in de Challenger Pro League. Tegen SK Beveren leek het lange tijd op een nederlaag af te stevenen maar finaal pakte het in de allerlaatste minuut nog een knap punt. Wim De Decker krijgt de trein maar niet op gang bij Beveren, dat ook nog eens Joachim Van Damme zag uitvallen.


De jonge talenten van Anderlecht namen het vandaag in het Koning Boudewijn stadion op tegen SK Beveren. Anderlecht Futures begon prima aan het seizoen in de Challenger Pro League met een vier op zes, het team van Wim De Decker bleef met slechts één punt voorlopig beneden de verwachtingen en moest vandaag absoluut winnen. Bij de thuisploeg wou El Hadj deze keer wel spelen en hij stond meteen in de basis.

El Hadj meteen beslissend voor Futures

De bezoekers probeerden in de openingsfase hun wil op te leggen aan Anderlecht en de eerste mogelijkheid was ook voor SK Beveren. Na een paar minuten spelen besloot Hoggas voorlangs. Iets voorbij het kwartier was het echter een ex-basispion van Paars-Wit die de thuisploeg op voorsprong zette: El Hadj haalde uit vanop afstand en via Wuytens verdween de bal in doel, 1-0 voor RSCA Futures. Lang kon het team van coach Veldman echter niet genieten van dat doelpunt, een paar minuten later viel de bal plots voor de voet van Maderner en de Oostenrijker hing de bordjes weer in evenwicht: 1-1. Beide ploegen bleven nadien kansen afdwingen maar scoren lukte niet meer. Halfweg stond het 1-1 op de wat desolaat ogende Heizel.

De RSCA Futures moesten aantreden in het Koning Boudewijn stadion tegen SK Beveren.

SK Beveren toont veerkracht maar blijft met zuur gevoel achter.

Ook na de pauze bleven beide ploegen met de regelmaat van de klok kansen afdwingen, Leoni en Ribeiro wrongen de eerste mogelijkheden de nek om. Op het uur vergat Maderner dan weer om een prima assist van Hoggas te verzilveren, de doelpuntenmaker besloot in het zijnet. SK Beveren bleef in de tweede helft de dominante ploeg en op twintig minuten van het einde was het Joachim Van Damme die met het hoofd de bezoekers op voorsprong zette: 1-2. De ex-Malinwa speler zou uiteindelijk nog uitvallen met een ogenschijnlijk zware knieblessure en in de absolute slotminuut dompelde Bouchouari de bezoekers nog in rouw met de gelijkmaker: 2-2. 

Scoreverloop:

1-0 (18') El Hadj, 1-1 (21') Maderner, 1-2 (70') Van Damme, 2-2 (90+5') Bouchouari

LEES OOK: Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

Zullen de RSCA Futures bij de eerste vier eindigen?

Meest recent

'Bayern neemt belangrijke beslissing over transfer De Cat'

De Rode Duivels zijn woensdagnamiddag vertrokken naar de Verenigde Staten, waar bondscoach Rudi ...

10
10
'Standard heeft beet: JPL-smaakmaker tekent'

Standard hoopt in de komende weken komaf te kunnen maken met de vloek die de voorbije jaren op hen ...

19
19
Bornauw speelt open kaart: leegloop in Anderlecht?

Als zesde in de stand verzekerde RSC Anderlecht zich op het nippertje van een plaats in de ...

112
112
Pro League bibbert voor boete & Bouchez: "Blufpoker"

De voorbije maanden is er al veel inkt gevloeid over de voorziene wijziging van het ...

94
94
Coucke slaat alarm na onverwachte financiële dreun

De druk rond Marc Coucke neemt de laatste weken duidelijk toe. Wat begon als sportieve frustratie ...

187
187
Club Brugge laat concurrentie beven: "Bayern van België"

Op voorzet van de pers liet Bart Verhaeghe zich ooit ontvallen dat hij van Club Brugge maar al te ...

382
382
Vandenhaute haalt gram: "Mooie erfenis bij Anderlecht"

RSC Anderlecht heeft alweer een turbulente campagne achter de rug, waarin onder andere trainer ...

149
149
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

514
514
Duivels U17 zetten op valreep stap richting EK en WK

Er staan de komende dagen heel wat interlands op het programma en dat niet alleen bij de grote ...

69
69
Duranville onthult waarom hij voor Basel koos

De Jonge Duivels staan deze week voor een belangrijke EK-kwalificatiematch tegen Oostenrijk en ...

54
54
'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Wie Cristiano Ronaldo zegt, denkt bijna onvermijdelijk ook aan Real Madrid. Het was bij de ...

121
121
'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Het zijn geen prettige tijden voor Carl Hoefkens. Onze landgenoot ligt dezer dagen zwaar onder vuur ...

55
55
'Liverpool verrast met vergeten Duivel als opvolger Salah'

Er viel dinsdag een stevige transferbom bij Liverpool, want de club kondigde aan dat ze op het einde ...

82
82
'Club Brugge aast op sensatie uit 1B'

Bij Club Brugge zullen ze al volop bezig zijn met de zomermercato, want maart en april zijn ...

379
379
'Anderlecht wil fraaie slag slaan bij Dortmund'

Bij Anderlecht hebben ze nog altijd geen nieuwe sportief directeur gevonden om de in februari ...

230
230
'Knoop rond Vertonghen bij Duivels doorgehakt'

De Rode Duivels stappen woensdagnamiddag op het vliegtuig naar Atlanta, waar ze op stage gaan en op ...

79
79
Bizar scenario JPL: geen Europees voor derde in eindstand?

Komend weekend wordt er in België niet gevoetbald omdat er interlandvoetbal gepland staat, maar ...

234
234
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haalt lieveling terug, Meunier naar rivaal Club?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

277
277
Doku doet Guardiola na: ploegmakker spot met Duivel

De Rode Duivels arriveerden dinsdag in Tubize en dan werd er ook weer naar de kledij van de spelers ...

36
36
Belgische clubs in buitenlandse handen: “Geen beperkingen”

De Belgische clubs worden vaker overgenomen door buitenlandse investeerders. Het Nieuwsblad ...

113
113
‘El Khannouss heeft knaltransfer helemaal te pakken’

Bilal El Khannouss maakte in het verleden het mooie weer vooraleer hij de transfer naar Leicester ...

230
230
Rampscenario Lukaku: alarmbellen bij Rode Duivels voor WK

Romelu Lukaku kent een ongezien pechseizoen. De aanvaller viel tijdens de voorbereiding bij Napoli ...

181
181
Bounida stuurt brief naar KBVB: Swerts schakelt door

Rayane Bounida kiest voor Marokko, dat nieuws kwam al een tijdje geleden naar buiten. Het talent ...

408
408
Duranville haalt zwaar uit: transfer op komst?

Julien Duranville ging op jonge leeftijd van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, maar in ...

251
251
'Opvolger Lewandowski: Barça heeft spectaculair plan-B'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

103
103

Meer sportnieuws