RSCA Futures dankt El Hadj bij nieuwe stunt tegen SK Beveren

door
RSCA Futures dankt El Hadj bij nieuwe stunt tegen SK Beveren

RSCA Futures heeft voor de derde keer op een rij een knap resultaat behaald in de Challenger Pro League. Tegen SK Beveren leek het lange tijd op een nederlaag af te stevenen maar finaal pakte het in de allerlaatste minuut nog een knap punt. Wim De Decker krijgt de trein maar niet op gang bij Beveren, dat ook nog eens Joachim Van Damme zag uitvallen.


De jonge talenten van Anderlecht namen het vandaag in het Koning Boudewijn stadion op tegen SK Beveren. Anderlecht Futures begon prima aan het seizoen in de Challenger Pro League met een vier op zes, het team van Wim De Decker bleef met slechts één punt voorlopig beneden de verwachtingen en moest vandaag absoluut winnen. Bij de thuisploeg wou El Hadj deze keer wel spelen en hij stond meteen in de basis.

El Hadj meteen beslissend voor Futures

De bezoekers probeerden in de openingsfase hun wil op te leggen aan Anderlecht en de eerste mogelijkheid was ook voor SK Beveren. Na een paar minuten spelen besloot Hoggas voorlangs. Iets voorbij het kwartier was het echter een ex-basispion van Paars-Wit die de thuisploeg op voorsprong zette: El Hadj haalde uit vanop afstand en via Wuytens verdween de bal in doel, 1-0 voor RSCA Futures. Lang kon het team van coach Veldman echter niet genieten van dat doelpunt, een paar minuten later viel de bal plots voor de voet van Maderner en de Oostenrijker hing de bordjes weer in evenwicht: 1-1. Beide ploegen bleven nadien kansen afdwingen maar scoren lukte niet meer. Halfweg stond het 1-1 op de wat desolaat ogende Heizel.

De RSCA Futures moesten aantreden in het Koning Boudewijn stadion tegen SK Beveren.

SK Beveren toont veerkracht maar blijft met zuur gevoel achter.

Ook na de pauze bleven beide ploegen met de regelmaat van de klok kansen afdwingen, Leoni en Ribeiro wrongen de eerste mogelijkheden de nek om. Op het uur vergat Maderner dan weer om een prima assist van Hoggas te verzilveren, de doelpuntenmaker besloot in het zijnet. SK Beveren bleef in de tweede helft de dominante ploeg en op twintig minuten van het einde was het Joachim Van Damme die met het hoofd de bezoekers op voorsprong zette: 1-2. De ex-Malinwa speler zou uiteindelijk nog uitvallen met een ogenschijnlijk zware knieblessure en in de absolute slotminuut dompelde Bouchouari de bezoekers nog in rouw met de gelijkmaker: 2-2. 

Scoreverloop:

1-0 (18') El Hadj, 1-1 (21') Maderner, 1-2 (70') Van Damme, 2-2 (90+5') Bouchouari

LEES OOK: Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

Zullen de RSCA Futures bij de eerste vier eindigen?

Meest recent

"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

0
0
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

25
25
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

82
82
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

120
120
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

59
59
'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

103
103
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

362
362
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

46
46
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

83
83
Kwakkelend Tottenham verbaast met nieuwe hoofdcoach

Tottenham Hotspur is andermaal bezig aan een bedroevend seizoen in de Premier League. Deze week werd ...

34
34
'Anderlecht-bestuur geeft Schreuder glasheldere opdracht'

Het blijft voorlopig wachten op een definitieve bevestiging. Maar momenteel heeft het er alle schijn ...

442
442
Ploegmaat doet Vanaken-boekje open: "In de kleedkamer ..."

Hans Vanaken is ook dit seizoen weer één van de sleutelfiguren bij Club Brugge KV. ...

527
527
Courtois onomwonden: "De favoriete match uit mijn carrière?"

Thibaut Courtois is wederom bezig aan een sterk seizoen als sluitstuk van Real Madrid en wil straks ...

187
187
Genk helemaal terug: Hayen geeft oorzaak ommekeer

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

281
281
TRANSFERUURTJE: 'Bliksem-exit bij Club, recorddeal Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

333
333
‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in de Champions League. Verschillende smaakmakers staan ...

222
222
Opvallend voorstel na trainerscarrousel: "Aparte periode"

De Jupiler Pro League kende dit seizoen een opvallende trainerscarrousel met onder meer Rik De Mil ...

74
74
Ongezien: Club Brugge liet 102 miljoen euro liggen

Club Brugge staat financieel zeer sterk. De afgelopen seizoenen pakte Blauw-Zwart verschillende ...

240
240
Anderlecht stelt Jacobs teleur: “Had ik nooit verwacht”

RSC Anderlecht pakte een ferme opsteker door zich te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Royal ...

238
238
Vanderbiest briest na KRC Genk: “Niet de eerste keer”

KV Mechelen ging in eigen huis met 2-3 onderuit tegen KRC Genk, een rechtstreekse concurrent voor ...

473
473
‘Club Brugge schuift toptarget naar voren: zomerse knaller'

Club Brugge bleef afgelopen wintermercato relatief rustig. De grote opdracht van Devy Rigaux en ...

515
515
Hatenboer komt met bizarre openbaring over Hasi

RSC Anderlecht haalde ruim een jaar geleden Cédric Hatenboer naar het Lotto Park. Hij mocht ...

414
414
Rigaux deelt straffe financiële cijfers Furo-deal mee

Bij Club Brugge baalden ze enorm toen bleek dat Kaye Furo zijn contract niet wenste open te breken. ...

201
201
'Anderlecht verrast met 'nieuwe speler' in de A-kern'

RSC Anderlecht bakte er maandenlang niets van onder Besnik Hasi. De Brusselaars leken op weg naar ...

489
489
'Anderlecht duizelt: krankzinnige transfersom De Cat'

"Buitenaards". "Grootste talent op de Belgische velden". "Vijf sterren-prestatie". De superlatieven ...

1221
1221

Meer sportnieuws