Atalanta stelt topdoelwit Club Brugge officieel voor

door
Atalanta stelt topdoelwit Club Brugge officieel voor

Bij Club Brugge hebben ze deze week Dedryck Boyata binnengehaald en lijkt ook middenvelder Raphael Onyedika (FC Midtjylland) snel neer te zullen strijken, maar het lijkt erop dat de landskampioen zijn grootste slag van de zomer nog moet slaan. Ze blijven immers ook jacht maken op een bijkomende spits en daarvoor lijken ze bereid hun transferrecord aan diggelen te gooien.


Club mag de nummer één op zijn verlanglijstje nu echter wel definitief schrappen, want Rasmus Höjlund heeft zoals verwacht voor Atalanta gekozen. De 19-jarige Deen werd zaterdagmiddag officieel voorgesteld in Bergamo. De club gaf geen verdere details over de transfer, maar in de wandelgangen klinkt het dat Atalanta maar liefst 17 miljoen euro zou neertellen voor het talent.

Daarmee heeft Sturm Graz op een halfjaar tijd zijn investering in Höjlund bijna vertienvoudigd, want in januari betaalden ze nog amper 1,8 miljoen euro om hem over te nemen van FC Kopenhagen. In Oostenrijk ontplofte Höjlund echter helemaal en was hij goed voor twaalf goals en vier assists in 21 wedstrijden.

WIE DAN WEL?
Voor Club is het ongetwijfeld een domper, zeker omdat het niet duidelijk is wie dan wel de vacature moet gaan invullen. De voorbije dagen vielen ook al de namen van Joshua Zirkzee en Paul Onuachu, maar ook zij komen behoudens een mirakel niet naar het Jan Breydelstadion. Zirkzee lijkt op weg naar Bologna, terwijl Genk Onuachu niet aan een concurrent wil verkopen.


Zal Club nog op tijd een nieuwe spits vinden?

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

216
216
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

139
139
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

218
218
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

130
130
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

104
104
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

65
65
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

229
229
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

240
240
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

46
46
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

417
417
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

283
283
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

515
515
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

44
44
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

453
453
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

58
58
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

490
490
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

153
153
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

368
368
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

261
261
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

333
333
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

112
112
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

514
514
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

545
545
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

695
695

Meer sportnieuws