Atalanta stelt topdoelwit Club Brugge officieel voor

door
Atalanta stelt topdoelwit Club Brugge officieel voor

Bij Club Brugge hebben ze deze week Dedryck Boyata binnengehaald en lijkt ook middenvelder Raphael Onyedika (FC Midtjylland) snel neer te zullen strijken, maar het lijkt erop dat de landskampioen zijn grootste slag van de zomer nog moet slaan. Ze blijven immers ook jacht maken op een bijkomende spits en daarvoor lijken ze bereid hun transferrecord aan diggelen te gooien.


Club mag de nummer één op zijn verlanglijstje nu echter wel definitief schrappen, want Rasmus Höjlund heeft zoals verwacht voor Atalanta gekozen. De 19-jarige Deen werd zaterdagmiddag officieel voorgesteld in Bergamo. De club gaf geen verdere details over de transfer, maar in de wandelgangen klinkt het dat Atalanta maar liefst 17 miljoen euro zou neertellen voor het talent.

Daarmee heeft Sturm Graz op een halfjaar tijd zijn investering in Höjlund bijna vertienvoudigd, want in januari betaalden ze nog amper 1,8 miljoen euro om hem over te nemen van FC Kopenhagen. In Oostenrijk ontplofte Höjlund echter helemaal en was hij goed voor twaalf goals en vier assists in 21 wedstrijden.

WIE DAN WEL?
Voor Club is het ongetwijfeld een domper, zeker omdat het niet duidelijk is wie dan wel de vacature moet gaan invullen. De voorbije dagen vielen ook al de namen van Joshua Zirkzee en Paul Onuachu, maar ook zij komen behoudens een mirakel niet naar het Jan Breydelstadion. Zirkzee lijkt op weg naar Bologna, terwijl Genk Onuachu niet aan een concurrent wil verkopen.


LEES OOK: De Ketelaere merkt 'irritante' kwaliteit op bij Union SG

Zal Club nog op tijd een nieuwe spits vinden?

Meest recent

'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

146
146
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

299
299
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

42
42
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

55
55
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

282
282
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

81
81
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

75
75
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

17
17
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

576
576
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

79
79
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

434
434
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

49
49
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

910
910
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

117
117
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

128
128
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

400
400
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

201
201
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

731
731
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

73
73
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

61
61
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

60
60
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

383
383
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

191
191
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

494
494
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

238
238

Meer sportnieuws